USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку – ДТП з потерпілим

13 Квітня 2016 22:17
У результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилась у Луцьку в вечірню пору, постраждав пішоход.

Про це у рубрику «Повідом новину» Інформаційному агентству Волинські Новини сповістили читачі. З їхніх слів, на вулиці Кравчука спостерігається скупчення автомобілів, в тому числі – патрульних.

Як повідомили у коментарі виданню в луцькому відділку поліції, інформація про ДТП надійшла о 21:30. Речниця луцької патрульної поліції Ольга Бузулук зазначила, що жінка-водій, керуючи легковиком Chevrolet Lacetti, здійснила наїзд на пішохода, який, перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, рухався проїзною частиною. Наразі на місці працює слідчо-оперативна група.

Фото: патрульна поліція Луцька
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Просто супер Показати IP 13 Квітня 2016 22:29
Якщо людина і випивша, збивати її не потрібно, потрібно дивитись на дорогу... А не ловити гав!!!!
мв до Просто супер Показати IP 13 Квітня 2016 22:31
Ср*ку легше зупинити ніж авто.!!!!!
просто лучанин до Просто супер Показати IP 13 Квітня 2016 22:55
при швидкості 60 км/год авто рухається 16,6метри за секунду а секунда проходить від того моменту коли водій натиснув на гальма і к до того моменту коли авто почало гальмувати