USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку судять екс-начальницю міграційної служби

16 Вересня 2015 22:05
Колишня керівниця Луцького РС ДМСУ Галина Грищук, троє екс-головних спеціалістів відомства Анна Онопрійчук, Леся Ларіна та Юрій Кучера нині перебувають на лаві підсудних у Луцькому міськрайонному суді.

Екс-службовців звинувачують у тому, що вони за виготовлення закордонних паспортів брали вищу суму, ніж та, яка була встановлена державними нормативними актами., - повідомляє «Під прицілом».

Так за період з листопада 2014 року по січень 2015 року, переконує прокуратура, четверо посадовців райсектору Держміграційної служби скоїли 172 епізоди і за цей період за оформлення документів взяли з громадян на 36 440 гривень більше, ніж потрібно було.

Крім того, як зазначено в обвинувальному акті, підсудні вищезгадані кошти привласнили.

Сторона обвинувачення доводить, що екс-керівниця відомства Галина Грищук домовилася зі своїми підлеглими Анною Онопрійчук, Лесею Ларіною та Юрієм Кучерою про те, щоб вони називали клієнтам ціну більшу на 200-300 гривень за виготовлення закордонного паспорта. Гроші, як доводить прокуратура, посадовці брали готівкою, в кінці дня вели їхній облік, необхідну для оформлення документів суму залишали, а решту віддавали Галині Грищук. Шефиня ж, згідно версією обвинувачення, пізніше і розподіляла усі кошти.

Такі дії працівників Районного сектору міграційної служби правоохоронці розцінили як шахрайство та відкрили за цим фактом кримінальне провадження. Крім того, потерпілими по цьому провадженню визнано 26 осіб.

Наразі провадження уже розглядається у Луцькому міськрайонному суді. Хоча суд ще не приступив до допиту обвинувачених, вони своєї вини у скоєному не визнають.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що волинських посадовців міграційної служби затримали на хабарі.

Раніше сюжет про луцьких паспортистів зняла служба новин ICTV:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Гоп стоп Показати IP 16 Вересня 2015 22:30
на нари "дєвушек"
Анонім до Гоп стоп Показати IP 16 Вересня 2015 22:35
За что? За то, что положили в карман меньше, чем, например, Яценюк?
!!! до Анонім Показати IP 16 Вересня 2015 23:12
Яценюк - не приклад для наслідування, шо за брєд.
Анонім до !!! Показати IP 17 Вересня 2015 01:19
Просто кое кто забывает то, что рыба гниет с головы.
Очевидець до Гоп стоп Показати IP 16 Вересня 2015 23:06
Ага ! Побачимо як їх засудить наш " самий гуманний суд". Народ вже призабув цю історію......і сухими з води вийдуть , поділяться ....
Анонім до Очевидець Показати IP 17 Вересня 2015 10:17
Могут и осудить, так как их сначала за что то уволили, а нынешнее дело против них - это просто продолжения мести. PS. Я не утверждаю, что они не виноваты, а объясняю, почему это дело "возникло".
000 Показати IP 16 Вересня 2015 23:27
Вони нас, ми вас, а ви .....Знайшли нищу ланку. Впевнена, що більшу частину доходу вони передавали "наверх."
Анонім до 000 Показати IP 17 Вересня 2015 01:17
то хай про це кажуть. чи їм судимість - це краще
Надія до 000 Показати IP 17 Вересня 2015 16:01
Кому? На той світ?
укачко Показати IP 16 Вересня 2015 23:48
хабарі брали,це точно,але не думаю що їх посадять
Микола Показати IP 16 Вересня 2015 23:48
Так і сьогодні беруть більше грошей чим потрібно, тільки тепер гроші запихують в термінал, а ділять вечером за закритими дверима. Термінал взагалі ніде не зареєстрований, навіть договору на обслуговування немає. ДМС за пів року 12 млн. Грн. Лівака заробило, а тут діло про 36 тис грн. Прокуратура бездельніки.
Анонім до Микола Показати IP 17 Вересня 2015 15:51
Пане Андрію Уйміться Вже!
Анонім Показати IP 17 Вересня 2015 08:20
Нехай прокуратура перевірить всі міграційні служби по області і побачить як там наживаються. Нахалюги висшої гільдії а тоді і хати буудують
лучанин до Анонім Показати IP 17 Вересня 2015 10:29
А прокуратура,що краща від міграційників? Кругом,хто на державній роботі_одні корупціонери.
тарас Показати IP 17 Вересня 2015 09:33
В чотирьох осіб 36 тис це смішно. А світить по десять років люди ви про що? Кого ви ловите? А за що жити? за зп 1250 є такі хто так живе чи в них знайшли великі нажиткі мишини будинки і тд!!!
Олег Показати IP 17 Вересня 2015 10:19
36 тис грн - це далеко не все! Це тільки та сума, яку офіційно задекларували! А нагребли вони набагато і набагато БІЛЬШЕ!!!! Так що нехай тепер відповідають!
дід Показати IP 17 Вересня 2015 11:35
Міграційна служба-одна із найкорумпованіших структур в державі.Там "крутяться"міліони необлікованих коштів.Далеко не треба ходити-фірма-приліпало "Документ".Скільки писано -переписано,а "Документ" і далі кує незлу копійчину і тримає всіх нас за дурнів.Ситуація і в Луцьку,і у Львові,і в Ужгороді-ідентична.Мабуть,мають тверду київську кришу.
маша Показати IP 18 Вересня 2015 10:06
Хай посадять цих чотири курки,то може інші чотири будуть боятись брати лишні гроші з люднй які по пів року відкладають на паспорт ,щоб поїхати на заробітки.