USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку судитимуть мучителів котів

25 Листопада 2016 20:48
Студентам, які знущалися з кошеняти і знімали процес на відео, поліція оголосила про підозру, - про це написала на своїй сторінці у Facebook директор КП «Ласка» Дана Новарчук.

«Велике дякую поліції міста Луцька – справа по жорстокому поводженню з тваринами іде до суду. Уже оголошена підозра Любові Таропіній та Юрію Гнатюку. Дякуємо начальнику Олегу Кічуку та слідчому Костянтину Березнову за чудове виконання своєї роботи», - зазначила вона у дописі.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережу потрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій.

Згодом стало відомо, що кошеня, над яким знущались луцькі садисти, померло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
VTCNYBR Показати IP 25 Листопада 2016 21:24
КОЛИ СУД? ПРИЙДУ ....
Андрій Показати IP 25 Листопада 2016 21:26
А що з іншим мучителем? http://www.volynnews.com/news/extreme/patrulni-zatrymaly-pianoho-khloptsia-iakyy-na-vulytsi-zadushyv-kota/
ввк Показати IP 25 Листопада 2016 21:44
"Велике дякую поліції...???" розсмішили... Чудачка в Донецьку з вас Ха-ха зриває.. P.S. насипте солі їй на хвіст
Кіт Показати IP 25 Листопада 2016 22:18
А мучителів людей судити будуть????
марічка Показати IP 25 Листопада 2016 23:18
каструвати мучителя щоб не плодилися д*біли!!!!
Лучанка Показати IP 26 Листопада 2016 08:48
На дачах, у дворах, на околицях міста повно викинутих тварин, це також знущання, адже від таких дій більшість тварин гине. Коли таких людей будуть судити? В Луцьку чомусь засуджують тих людей, які тим бідним тваринам дають хоч якийсь шанс вижити, підгодовують бідолах, лікують, стерелізують за власний кошт. Багато чого вислуховують такі волонтери на свою адресу: і погрози, і приниження, і залякування! І всі рахують, що це нормально!
*** Показати IP 26 Листопада 2016 19:51
Огромное спасибо защитникам животных и правоохранительным органам, что довели дело до суда, я уже была разочарована, что они просто все спустили на тормозах.
вася кнур Показати IP 27 Листопада 2016 22:12
Теж мені,героі,котеня задушили.От набили б морду кличкам,я б ім ще й пляшку поставив .А взагалі,кастрація стерилізація і спалення на вогні навпроти облради.
Фанат Показати IP 30 Листопада 2016 12:36
Неправда, в коледжі вона не навчається. Відрахована ще у вересні за власним бажанням