USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку в ДТП постраждав власник «Гранд Волині», - ЗМІ. ВІДЕО

5 Вересня 2015 21:30
Біля залізничного вокзалу по проспекту Грушевського сталася дорожньо-транспортна пригода.

Як повідомляють очевидці, два легкових автомобілі вирішили "подрифтувати" на кільці перед вокзалом. Проте один з них не впорався з керуванням та в’їхав у позашляховик Volkswagen Touareg.
Як стало відомо кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини, який прибув на місце ДТП, джип стояв припаркований. Очевидці стверджують, що водій BMW не впорався з керуванням під час повороту.

Свідки аварії кажуть, що за кермом позашляховика, що постраждав, перебував власник приміщення торгово-офісного центру "Гранд Волинь" Олег Нежур. Він, як розповідають присутні, побив винуватця аварії просто на вулиці, наголошуючи, що в автомобілі знаходилася його дружина та дитина. Остання нібито отримала травми та була доставлена до лікарні каретою швидкої допомоги. Про це повідомляє «Район.Луцьк».

Утім цю інформацію заперечує дехто з очевидців, вони кажуть, що жінка з дитиною перебували обабіч. “Можливо, вони і мали зайти в авто – не знаю, але всередині їх не було”, - переконує один зі свідків.

Зі слів правоохорнців, які фіксували інцидент, авто винуватця аварії забирають на штрафмайданчик. Деталі повідомлять згодом.




Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 139
Народ Показати IP 5 Вересня 2015 21:46
Скинемось, кров здамо. Без його ніяк.
456 до Народ Показати IP 8 Вересня 2015 07:29
І розвелося же ідіотів
копач Показати IP 5 Вересня 2015 22:00
дивіться люди яка ми блатота сволота
Шурик Показати IP 5 Вересня 2015 22:12
Щось бмв у Нежура я не памятаю такого...
бобо до Шурик Показати IP 5 Вересня 2015 22:35
тому що він був в Туарезі, дивись не тільки картинки, але пробуй читати)
1 до бобо Показати IP 6 Вересня 2015 11:14
Хі хі, ха ха.
Анонім Показати IP 5 Вересня 2015 22:30
какая связь.. самоооборона і дтп
Анонім до Анонім Показати IP 6 Вересня 2015 09:44
Бо н*х*й чим заняться
беемве головного моз Показати IP 5 Вересня 2015 22:36
дріфтер продає квартиру і нирку, недорого.
Доктор до беемве головного моз Показати IP 9 Вересня 2015 19:10
Не зарекайся, закон бумеранга никто не отменял!!!
Ziga Показати IP 5 Вересня 2015 22:37
Нежур на VW TOUAREG!!!!! В нього є ще AUDI R8, BMW Z4, Fiat Punto
БМВіст до Ziga Показати IP 6 Вересня 2015 22:37
Bmw z8 а не z4. У нього - а це велика різниця, їх випускали недовго і випустили зовсім мало, авто джеймс бонда)
лучанин Показати IP 5 Вересня 2015 23:00
БМВ - это диагноз. Почему то все д****ы выбирают это авто ))
Анонім до лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 11:10
ти д*біл на інвалідній калясці.....купи таврію їздь як л*х!!!
Андрій до лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 11:27
"Без Моску Воділа".. (уявляють що відсутніть "думалки" замінить бортовий копютер..)
Анонім до лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 11:33
уй*б*к)
Яяяя до лучанин Показати IP 8 Вересня 2015 23:11
Сам ты д...ил!!!А бмв просто хороший автомобиль!
Йух Показати IP 5 Вересня 2015 23:10
Хозяин гранд волыни на таких тазах старых не ездит.
кака Показати IP 5 Вересня 2015 23:13
їми не сирашно таранити джипи
Читач Показати IP 5 Вересня 2015 23:25
Номера зняті(( Хто знає героїв? Імена в студію!)
коля до Читач Показати IP 5 Вересня 2015 23:35
їх і не було в тих стрітракерів, друге сцикло - втілко
!!!! до коля Показати IP 6 Вересня 2015 22:27
Скажи мені а хто втік. Сам бачив всі були на місці!!!!
очевидець Показати IP 5 Вересня 2015 23:41
водій туарека вів себе ДУЖЕ стримано як для невинного в даній ситуації водія! А дитинку швидка повезла в лікарню!!! вона ДУУЖЕ кричала в кареті швидкої :(
Пит до очевидець Показати IP 6 Вересня 2015 09:21
Дитинка та що місячна? Си та якій років 6?
Анонім до очевидець Показати IP 6 Вересня 2015 09:29
Е..ть ти долб*й*б
ку Показати IP 5 Вересня 2015 23:53
Нужуру треба було тих д*білів звязати покласти на асфаль і переїхати н.....р дріфтери недодєлані к*зли блін повставляти кожному у дупу дишло і хай біжать з ним по 3 км.
а сколько бабла Показати IP 5 Вересня 2015 23:58
берут слепые гаишники
Ого Показати IP 6 Вересня 2015 00:16
А починалось ще засв1тло,...мажори на трьох машинах, одна з яких й створила ДТП, один перед одним влаштували перегони перед вокзалом...ледь втримуючи керуваннч на слизьк1й п1сля дозу машин1. На це було страшно дивитись...й було зрозум1ло, що дробром це не зак1нчиться...
Очевидець до Ого Показати IP 6 Вересня 2015 11:51
І я про те ж. І ніхто їх не спинив.Машини юзом ходили...
ДТП до Ого Показати IP 6 Вересня 2015 17:19
https://vk.com/lovelutsk?z=video-29342254_171393167%2F807d98684e54784435
Лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 00:18
Доволі цікава ситуація. З фото видно що джип припаркований з порушення ПДР. В нього в'їхав ще один порушник. Яке має право він пред'являти претензії до такого ж самого порушника? Якби його там не стояло, то й аварії б можливо і не було. Ні в якому разі не виправдовую нікого, навпаки, повинні нести відповідальність обидва! А чого цікава ситуація... А тому що сьогодні майже подібне бачив біля старого ринку. "Папаша" переводив дитину через перехрестя на червоне світло і коли поруч проїзжало таксі і водій посигналив цьому "татусеві", бо той навіть не поспішав переходити, "татусь" накинувся на водія таксі що той налякав дитину. Дії водія були 100% виправдані, а "татусь" порушив ПДР двічі - пішов на червоне світло, чим створив аварійну ситуацію, наразивши на небезпеку ще й дитину та накинувся на водія. А втім зараз же так модно - всі вори кричать: "тримай вора".
Ого до Лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 00:32
Якби Ви бачили, на як1й швидкост1 ц1 машини повертали, то стало б ясно, що авар1я мала бути з в1рог1дн1стю 99%. Це вже було питання часу. Не було б джипа - був би стовб. Так само там "викаблучувалась" б1ла BMW.
Ірина Нежур до Лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 12:33
Машина припаркована у місці позначеному відповідним знаком стоянка та відповідною дорожньою розміткою!!!!! С фото тобі видно!!!!! Побачила б я як би твої діти були в такій ситуації де б була твоя красномовність !!!!!!
Лучанин до Ірина Нежур Показати IP 6 Вересня 2015 15:27
Якою розміткою? Тобто Ви підтверджуєте порушення Вами ПДР? Ви хоч колись їх читали? Машина припаркована між знаками 5.43.1 та 5.38, тобто на зупинці тролейбуса, згідно ПДР (там розписана зона дії знаків). Правильно припаркований наступний на фото джип! В такій самій ситуації мої діти бути не можуть, бо я звик виконувати ПДР! А Вам і вашим дітям скорішого одужання та почніть читати ПДР - дуже корисна штука в житті! "Закон один для всіх" - ПДР принаймні точно повинні бути одні для всіх. Якщо ви можете, маючи бабки, домовитися з суддєю чи мє.. поліцейським, то КамАЗу до одного місця скільки в вас бабок в кишені, якщо ви підете на червоне свтло світлофора.
лучанка до Лучанин Показати IP 7 Вересня 2015 22:00
Машина була припаркована за зупинкою на місці навпроти аптеки "Ківі". А взагалі ще добре, що не в зупинку ті мажори влетіли
Лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 01:44
Або замість стовпа могла б бути маршрутна зупинка.
RS Показати IP 6 Вересня 2015 01:49
Це не 4447 ???
Очевидець до RS Показати IP 6 Вересня 2015 11:49
Ні це 6667. Там була ще біла іномарка з червоним світлом фар і вони двоє вимахувались цілий вечір на Привокзальній...
6667 до Очевидець Показати IP 6 Вересня 2015 14:38
Ти сам бачив яка це була машина і які номера!!! Не знаеш не п...ди!!!
що до 6667 Показати IP 6 Вересня 2015 18:13
обізвався герой на білій Е34!!!
Анонім до що Показати IP 6 Вересня 2015 22:12
Я ж написав 6667 при чому тут герой Е34
Правда_ВК до RS Показати IP 7 Вересня 2015 10:22
Так, це 4447. А 6667 це біла Е60
Патріот Показати IP 6 Вересня 2015 01:50
"Утім цю інформацію заперечує дехто з очевидців, вони кажуть, що жінка з дитиною перебували обабіч. “Можливо, вони і мали зайти в авто – не знаю, але всередині їх не було”, - переконує один зі свідків." Є відео на якому видно, що всі сиділи в автомобілі, а також видно, що авто на аварійці помаленько рухалось назад.
11500 Показати IP 6 Вересня 2015 02:06
https://www.drive2.ru/r/bmw/446408/ вона?
100500 до 11500 Показати IP 6 Вересня 2015 10:17
вона сама
кгб до 100500 Показати IP 6 Вересня 2015 11:11
таку машину розвалив, сам стільки сил вклав і так закінчив...
коля до кгб Показати IP 6 Вересня 2015 14:27
а ти розраховував на інший фінал? Він ж не ліпив її щоб поставити в гаражі і любоватись, нема мізків, рахуй каліка.
кгб до коля Показати IP 6 Вересня 2015 18:15
зазвичай люди бережуть і цінують свій труд, а тут був свій труд і свої гроші
Андрій до 100500 Показати IP 6 Вересня 2015 11:15
була
Лох клюнул на подс Показати IP 6 Вересня 2015 04:31
Человека за железо избить?походу намечается смена собственника Гранд В
Лучанин до Лох клюнул на подс Показати IP 6 Вересня 2015 11:03
Не за залізо , д*біл, а за те, що хтось з них міг бути біля багажнику і тоді вже була б інша ситуація. Ці малолітні д*біли на бмв останнім часом постійно гоняли Луцьком і гаїшники їх не трогали. Питання , Чому??? Хто був за кермом??? Напевно якісь активисти. Зараз тільки їм все дозволено...
Ирина до Лох клюнул на подс Показати IP 6 Вересня 2015 11:27
Мало дав !!!!!!
Николай Пастерук до Лох клюнул на подс Показати IP 8 Вересня 2015 23:52
Ето точно!
Аня Показати IP 6 Вересня 2015 10:15
Це просто ждак Чікаго в нас в Луцькуц.Цим мажаром,недоумкам можна все. Як таке можна робити,кругом люди. Таких нам самим, треба вчити,бо міліція їх виправда,,бо у них гроші.Але смерть про гроші не питає.
БМВ Показати IP 6 Вересня 2015 10:32
А этот водитель БМВ - с луцкого клуба любителей БМВ, которые постоянно нарушают правила дорожнего движения в городе, и пежонятся на стоянке возле НашегоКрая пугая людей своими дрифтами? )
До до БМВ Показати IP 6 Вересня 2015 11:05
Так, мабуть це ті самі. Прізвища хероів!..., чого приховують?
Анонім до БМВ Показати IP 6 Вересня 2015 11:18
ти піжон тралєйбусний !!!!
віталій до БМВ Показати IP 6 Вересня 2015 11:40
так з BMW клубу АЛЕ одне але я неоправдовую водія , підвів людский фактор адже власник машини ( винуватець ДТП ) , з хорошими навиками керування, всього лиш погода та дурість в голові кожен міг так несправитись і неважливо чи то жигуль чи то іномарка, головне всі живі
Юлія до віталій Показати IP 7 Вересня 2015 09:28
З кожним такого трапитись не могло. Тільки з долб*й*б*ми. Не багатьом в голову прийде вий*б*в*тися в людному місці. Хочеш покататися з екстрімом на аеродром в Крупу.
Шурик до БМВ Показати IP 6 Вересня 2015 11:47
А где у нас дрифтовать? Сам не дрифтер,бмв это диагноз...
Лучанин до Шурик Показати IP 6 Вересня 2015 15:33
Аеропорт закинутий для цього є! А з цих треба зтянути суму на відновлення дорожнього покриття, окрім штрафів та пожиттєвої заборони керувати ТЗ. Шкода в Законі таке не передбачено. От тут би ті активісти підключилися.
Шурик до Лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 16:30
Ключевое слово ^закрытый^(
Громадянин Показати IP 6 Вересня 2015 11:04
Забрати права у п*дла на років 5!І штаф такий,щоб відчув!
Ирина Нежур Показати IP 6 Вересня 2015 11:26
моя дитина з внутрішнішніи крововиливом черевної порожнини в лікарні!!!!!! Я отих ід*отів руками б своїми задушила!!!!!!!! Жалко що чоловік не вбив їх!!!!!!!! А кожен хто пише різну дурню типу припарковані не правельно і т.д Прошу не пишіть!!!!!! І лишайтесь людьми!!!!
Перехожий до Ирина Нежур Показати IP 6 Вересня 2015 12:31
Наскільки серйозна травма дитини? Що кажуть лікарі? А що з Вашим чоловіком. Його також швидка забрала???
Очевидець до Ирина Нежур Показати IP 6 Вересня 2015 14:36
Як зараз почуває себе дитина? Наскільки серйозна травма? І як себе почуває Олег Олексійович?
Ирина Нежур Показати IP 6 Вересня 2015 11:29
Наша машина врятавала людей Які стояли на зупинці бо була би не мої діти а 10 чоловік точно !!!!!
000 до Ирина Нежур Показати IP 6 Вересня 2015 12:46
Що таке-врятавала, бо була би не мої діти? Де була міліція? Чи ДПС теж спостерігали за перегонами?
Лучанка до БМВ Показати IP 6 Вересня 2015 12:12
Смішно . ви що знаєте тільки одну модель авто - БМВ! Потріть очі. порушують правила постійно..масово . ..ось джип .припаркувався . практично на зупинці - порушник . видно з фото !А прегони по Волі . Грушевського . а парковки на тротуарах - печерний рівень ! А де ті . хто мають слідкувати за порушниками ?.Пішли в партизани
Антон Показати IP 6 Вересня 2015 12:47
Бачив вашу дитину під час ДТП на вулиці, яка бігала ,і зовсім не виглядала хворою!!! Не беріть гріх на душу! дивлячить на вашу машину нескажеш що хтось там міг би постраждати! Водій БМВ однозначно винен, і постраждав мабуть не менше від кулаків Нежура!
Анонім до Антон Показати IP 6 Вересня 2015 15:09
Бог Вам суддя!!!! Зайдіть і лікарню і подивіться на мою дитину !
Водій Показати IP 6 Вересня 2015 13:22
Зараз взагалі страшно ввечері їздити- бо тільки година 22-00 - 23-00 на дорогах з"являються "лихачі"- п"яні- всі круті, бо всі мають знайомства- ніхто нічого не боїться!! Хей чуваки, якщо вам на своє життя наплювати то подумайте, який гріх на душу можете взяти!!!
РСВ Показати IP 6 Вересня 2015 13:27
Всіх дрифтерів на АТО. Від снарядів на бетерах дріфт показувати, там вже можна.
Вадим Показати IP 6 Вересня 2015 13:28
Нежур таке б*дло, слів нема
ас до Вадим Показати IP 6 Вересня 2015 17:04
звичайно так тобi по яйцях дав що ти обi**ся слабак безпомощний за себепостояти не можно писатель
Оля Показати IP 6 Вересня 2015 13:37
а менi нiкого з них не шкода, одне одного вартi, для них навколишнi люди це нiщо. от дитина тiльки без грiха, але надiюся з нею все добре буде.
правосуддя до Оля Показати IP 6 Вересня 2015 20:03
Що правда, то правда... Як поводяться з людьми, то такого ставлення й заслуговують. Їм же гроші очі засліплюють, вони нічого і нікого перед собою не бачать: Козюри, Романюки, Нежури, Були.. ой, і знову авто, ніби вже якась закономірність
Skoda Показати IP 6 Вересня 2015 13:38
Звісно ,що водій створив дтп і мусить за нього відповідати.....але ж і taureg стоїть на зупинці ( 30метрів до і після знаку або карману) і теж порушує пдр.
дідо до Skoda Показати IP 6 Вересня 2015 15:02
Водія таурега будуть судити за нанесення середніх тілесних ушкоджень водію бмв.
1313 до Skoda Показати IP 6 Вересня 2015 15:20
Яка різниця де стоїть туарег...., а раптом авто поламалося - то що в нього треба вїхати! Водій зобовязаний вжити всіх засобів щоб уникнути дтп! А дрифтувати в місті, поруч із людьми на зупинках - це дурість, за таке потрібно позбавляти посвідчення водія. Однак бити морду за розбитий бампер і погнуту залізяку - це бидлізм! (якщо дитини справді не було в авто) На рахунок мажорів, то це ще треба розібратися хто з них мажор...
Анонім до 1313 Показати IP 6 Вересня 2015 22:17
ШАНОВНІ ПІШОХОДИ ВОДІЇ ТИ ІНШІ УЧАСНИКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ПДД НЕ МАЄ ПОНЯТТЯ СЛОВО ДРІФТ, ВОДІЙ ПРОСТО НЕ СПРАВИВСЯ З КЕРУВАННЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нормальний водій Показати IP 6 Вересня 2015 14:31
Я б за таке теж наваляв би так що рік би не сів за руль. Таку худобу треба виловлювати і ізольовувати !!!!!!!!!!!!!! Д*БІЛИ хочеш ганяти їдь у ліс а не в місті!!!!!!!!!!!!!!!
суперводій нормально до Нормальний водій Показати IP 6 Вересня 2015 23:35
Якщо ти такий герой - покажи но як по лісі їздити.... !!!!!!!!Навіщо писати всяку нісенітницю. Винуватесь (за рішенням суду) понесе свою вину сповна. Хоча , думаю, він і так зрозумів що накоїв і це буде і йому і іншим учасникам урок на все життя. Добре що всі живі!!! + за Туарегом також є грішки...
100500 Показати IP 6 Вересня 2015 14:53
https://www.youtube.com/watch?v=rGNzRteD_Bc
vinc Показати IP 6 Вересня 2015 15:07
я все бачив https://www.youtube.com/watch?v=rGNzRteD_Bc
лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 15:14
Правильно зробив що віп..див довбодятла
Олександр до лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 22:02
Зовсім не правильно!!! і дуже погано для нього!!! він теж е порушником і не тільки ПДР!
Анонім до лучанин Показати IP 6 Вересня 2015 22:22
Для чого ти лучанин вживаєш до людей такі слова кожен робить помилки не треба людину за одну дію судити!!!
вітя до Анонім Показати IP 6 Вересня 2015 22:56
це точно всяке бувае
Анонім Показати IP 6 Вересня 2015 15:28
Не знаю, що за Ірина Нежур писала ,але інформація правдива! Дійсно моя донечка Євгенія у лікарні( у черевній порожнині під часу УЗД виявили рідину) , підозрюють внутрішню гематому чи ,не дай Бог, пошкоджено якийсь із внутрішніх органів .Доця знаходить у дитячій обласній лікарні -відділення хірургії! З місячним синочком,Володимиром, ,Слава Богу ,все гаразд! Але нас лишили під наглядом у неврологічному відділенні тієї ж лікарні. Чоловік від госпіталізації відмовився,хоча є підозра на струс головного мозку. Стосовно мене нічого сказати не можу ,так як лікар мене ще не оглядав (не можу відлучитись від діток). Дякую всім небайдужим свідкам цієї ДТП, які нам допомагали.
ллл Показати IP 6 Вересня 2015 16:05
Хтось там казав що водій з добрими навиками, щось на відео не видно тих навиків-повна безглуздість! хотів боком вже по прямій, то ж бачив що машини стоять...
коля до ллл Показати IP 6 Вересня 2015 17:02
водій з навиками довбо%№ізму, його непотрібним понтам, на зміну прийшли ан*льні кари, справедливо та заслужено
саня до ллл Показати IP 6 Вересня 2015 21:59
стояла, і почала їхати....
До лучанина Показати IP 6 Вересня 2015 18:06
Головне . щоб дитинка була здоровою. побажаємо їй усі ! Але порушення правил . згідні з вами. є з обох сторін Все видно на фото . відео !Це відзначить теоретично водій початківець!..А ось тепер побачимо вердикт феміди ! НУ. ДУЖЕ ЦІКАВО,..а вам ?Чекаємо
Іринка Показати IP 6 Вересня 2015 18:11
Доброго слова про Нежура не чула........артист і його І....ка. Мабуть гроші хочуть. " бідні". Ще б викликали Кисельова - той не "збреше". За гроші будь-який діагноз напишуть....
XXX до Іринка Показати IP 6 Вересня 2015 20:01
Що вже не напишуть але в даній ДТП він(Нежур) є потерпілою стороною. І машина в нього була припаркована правильно(там парковка) і з відео видно, що він з тої парковки виїздив. А "наволоч"(по іншому їх не назвеш) на БМВ хотіло адреналіну отриматию Але якщо з головою не дружити то виходить як завжди. І тим людям які були на зупинці дійсно дуже пощастило , що ту колимагу трохи далі кинуло. А то б дану новину показували б по всім національним ТБ і того "дурника" на БМВ 100% би закрили.
ЯЯЯ до Іринка Показати IP 6 Вересня 2015 20:13
Мажори "знайшли" мажорів - нічого дивного. Закон бумеранга не відміняв ніхто.
До лучанина Показати IP 6 Вересня 2015 18:55
Цікаво невже можна отримати гематому живота на м"якому сидінні в машині
Лучанин 2 до До лучанина Показати IP 6 Вересня 2015 22:10
а коли органи від удару в людей розриває не чув про таке? Рот гнилий! Це ж дитина .....
Анонім Показати IP 6 Вересня 2015 20:43
Мені дійсно страшно ! Не люди,а звірі! Дай Бог, щоб кожного з Вас така біда не зачепила. Дитина вилетіла до лобового скла !
Анонім Показати IP 6 Вересня 2015 20:45
Машина припаркова на стоянці!!!!! Там розмітка і знак! Подивіться добре! Або сходіть і на власні очі подивіться!
Іван Показати IP 6 Вересня 2015 21:53
Машина перед знаком, і припаркована з порушеням ПДР! дитина бігала після дтп!
Небайдужий до Іван Показати IP 6 Вересня 2015 22:07
Був присутнім. Живу у тому районі. Машина стояла за зупинкою на парковці завтра фото спеціально зроблю! А на рахунок дитяти мовчи бо в шоці півень без голови бігає, а це дитя . Такий удар на такій швидкості . Добре що живі остались і що це джип був бо аби легковуха все ж...а
Алексей до Небайдужий Показати IP 6 Вересня 2015 22:48
Максимум 40-45км в час.... фото не нужно делать, только посмотреть выше и все видно машина Нежура на остановке , а не на парковке раскрой глаза слепой НЕБАЙДУЖИЙ!!!
Небайдужий до Алексей Показати IP 7 Вересня 2015 07:52
Ахаха бмв в хлам на швидкості 40-45 км не сміши дружок мажорчік делу не поможет
Експерт до Небайдужий Показати IP 7 Вересня 2015 10:05
Швидкість не більше 50км
І.К. Показати IP 6 Вересня 2015 22:40
Чому Нежур малих дітей Ірини не пристебнув ? Яке лобове скло? Була свідком і все бачила.Знаючи Нежура бачу і його вину.Б"є на гроші.бо в долгах.....
Анонім до І.К. Показати IP 6 Вересня 2015 23:59
Ну як можна таке писати? Що за жорстокість, цинізм? Як би Ви себе відчули, якби у Вашу сім'ю прийшла біда, а всі почали б порпатись у Ваших вчинках, рисах характеру, соціал ному становищі? Ви не знаєте, що це таке, коли сидиш з маленькою дитиною в лікарні і чекаєш, що скажуть лікарі..., чи все добре..., чи можна сподіватись..? А тут стільки "добродіїв" мов золото ЦІДЯТЬ СВОЄ СПІВЧУТТЯ, точною мірою, щоб не помилитись, дуже вже такі справедливі. По-хорошому - то тільки до тих, хто заслуговує, а до всіх інших - ставлення як під мікроскопом. Наша країна зараз потерпає саме через таких, жорстоких, занадто справедливих, озлоблених і заздрисних.
яяяя до І.К. Показати IP 8 Вересня 2015 17:10
Тебе должен ???? Покажи морду все отдаст....
С. І. Показати IP 7 Вересня 2015 00:01
Відкрию Вам всім таємницю люди добрі, що місця на парковці, тобто по Вашим словам "кармані" не було, адже там були таксисти і машина, яка стоїть вже там добрих днів 3-5, а Touareg був припаркований відразу біля знаку і в цьому авто було включено проблисковий маячок, тобто аварійка, ось так. А якщо він стояв би боком на парковці, були б зовсім інші наслідки, а так все на себе взяв крепкий бампер позашляховика, головне що всі живі і здорові, і що б ви не казали я був присутнім при цьому ДТП, від самого початку і до від'їзду ДАІ, і бачив все сам на власні очі. Не забувайте всі, що ви можете теж бути в такій самій ситуації, тому залишайтесь людьми, а не би*лом, Слава Україні!
Юрист Показати IP 7 Вересня 2015 07:43
машина стояла на аварійці , а те що не на парковці пацанів мажорів це спасе є відео де видно що вони робили! Про абоюдну вину тут взагалі сенсу говорити не має! Порушено кримінальне провадження.... Слава Україні!
11 Показати IP 7 Вересня 2015 08:39
тому д*білу на бмв треба було так дати .....і тоурега після того щоб ще поремонтував......
Лікар Показати IP 7 Вересня 2015 08:40
Працюю в обласній дитячій. Була присутня коли швидка привезла до нас діток! Мама старшу дитину не планувала навіть показувати,так як дитина бігала! Наш педіатр настояв, щоб дитину обстежили, помітив, що дівчинка тримається за живіт! Малечка молодець , смілива!!!!! У неї внутрішня кровотеча! Хлопчик місяць і декілька днів повністю здоровий , але їх залишили в лікарні, бо то ж малюк! Може все що хочеш проявитися! Ви маму ту не бачили , що вона пережила і як вона плакала ! Це ж діти. То ж не забувайте , що з кожним таке може трапитись !
Перехожа до Лікар Показати IP 7 Вересня 2015 09:29
скажіть , а що зараз з дитинкою ? Були свідками того всього, то мама дійсно думала , що з хлопчиком все погано , він головою вдарився! А ті гонщіки до аварії гасали , ще хвилин 40 . Люди ДАІ викликали так ті приїхали через 30 хв після аварії! Бідна дитина ! Той чоловік з дівчинкою виходив в аптеку мама з немовлям була у машині! Потім вони сіли в авто і той на чорній машині буквально через 30 секунд врізався у них
Лікар до Лікар Показати IP 7 Вересня 2015 09:56
А якщо внутрішня кровотеча то хіба не потрібно робити оперативне втручання? І чому Ви говорите про кровотечу, а Ірина пише про рідину?
Лікар до Лікар Показати IP 7 Вересня 2015 10:36
Рідина це і є кров ))))) Оперативне втручання здійснюється якщо наявне розірвання будь-якого органу або ж не має позитивної динаміки .УЗД цього не показало а показало лише Рідину тобто це може бути надірвана кішечка або пошкоджено будь-який орган... У даному випадку це печінка або гематома! У дитини позитивна динаміка рідини у черевній порожнині значно не збільшилось проводиться кровозупиняюча терепія
Перехожа до Лікар Показати IP 7 Вересня 2015 10:30
скажіть , а що зараз з дитинкою ? Були свідками того всього, то мама дійсно думала , що з хлопчиком все погано , він головою вдарився! А ті гонщіки до аварії гасали , ще хвилин 40 . Люди ДАІ викликали так ті приїхали через 30 хв після аварії! Бідна дитина ! Той чоловік з дівчинкою виходив в аптеку мама з немовлям була у машині! Потім вони сіли в авто і той на чорній машині буквально через 30 секунд врізався у них
а777 Показати IP 7 Вересня 2015 08:55
Делетанти!!! На ваз 99 можна краще дрифтанути! а то на бмв
Анонім Показати IP 7 Вересня 2015 09:10
Машина припаркова на стоянці!!!!! Там розмітка і знак! Подивіться добре! Або сходіть і на власні очі подивіться!
Яяяяя Показати IP 7 Вересня 2015 09:23
а яке значення має де стоїть джип????? Він стоїть!!!!! І в нього заїхали!!!!! А не він !!!!! Заздрість страшна сила ))))))))) Нежур і жінка його винні тільки в тому що бабла мають більше ніж коментатори які тут пишуть)))))))))))))))неугодні !!!! Куркулі ))))))) треба розкуркулити !!!! От логіка в чому ваша))))) а те що діти і постраждали х*р з ним це ж діти мажорів ))))))))))
Херсонец Показати IP 7 Вересня 2015 09:34
туарег стоял вопреки всем правилам ПДД, и без аварийки и в момент столкновения выезжал на проезжую часть задним ходом, не было бы туарега ничего бы не случилось остановился бы и бмвист, а так ибо нех..й парковаться как Д*б*л на остановке!
User Показати IP 7 Вересня 2015 09:46
Дрифери грь*бані!
Херо_мант Показати IP 7 Вересня 2015 10:11
Меня терзают смутные сомненья,что держатель торгового центра рассекает на дешевой старой БМВ...
Валерий до Херо_мант Показати IP 7 Вересня 2015 10:53
Читай внимательно все, а не смотри картинки Грамотний!!!
Костя Показати IP 7 Вересня 2015 11:07
Игра на публику 100%
И.Сталин Показати IP 7 Вересня 2015 14:57
Лузер наверно пилюлей отхватил от пострадавшего и на "бабки" упал
В. Ленин И.Сталину Показати IP 7 Вересня 2015 21:27
Увы ....
Л Л.Л Показати IP 7 Вересня 2015 22:44
Знаю хлопця з БМВ. Це чудова порядна скромна людина. Шкода .що потрапив у таку халепу. Тримайся. Цікаво чому нема фото побитого Джипа постраждалого ? Заголовок статті вводить в оману.....
Анонім до Л Л.Л Показати IP 8 Вересня 2015 16:47
Перш ніж писати таке ,поговоріть з Сергієм , а потім виправдовуйте його....... Якщо будете вважати за потрібне! Тут не про залізо говориться !!!!
Л.Л.Л до Аноніма до Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 20:39
Раз кажу значить знаю !
Сорокопопуд Показати IP 8 Вересня 2015 01:37
Всі прекрасно знають, якими аферами Нежур заробив на туарег і решту своїх залізяк. Прищемлять хвоста - знову втіче за кордон.
Красотка до Сорокопопуд Показати IP 8 Вересня 2015 21:20
а ты свечку держал,что об аферах говоришь?
Дмитро Показати IP 8 Вересня 2015 23:49
Вина обох однозначно, когось більше, менше, але це факт!
правый Показати IP 9 Вересня 2015 08:54
Ребят, а на фото где евакуатор забирают бмв четко видна разметка! Не пишите бред! И не делайте с гонщика героя! Получит по заслугам ! Каждый из вас мог оказаться у него под колесами!
Илья до правый Показати IP 9 Вересня 2015 10:10
Я смотрю ты знаток ПДР! это разметка для маршрутных такси, а не парковка! http://autoass.ru/dorozhnaya-razmetka/razmetka-1-17.html
Анонім до Илья Показати IP 9 Вересня 2015 12:48
Водитель бмв герой и во всем прав ! Лучше бы он лупанулся в маршрутку тогда бы точно по всем новостям показали ! Ну народ ! У.....бки. Другого слова не найти! Они каждый вечер весь вокзал пугают, въехал в машину и все равно оправдывают! Главное что герой и не отрицает свою вину! Чего ж вы все в адвокаты ломитесь!
Анонім до Илья Показати IP 9 Вересня 2015 12:56
Водій джипу ніякої шкоди людям не зробив навіть якщо не правельно став заплатить штраф воно до дтп відношення ніякого не має! Дійсно аби у маршрутку в'їхав були б десятки жертв ! А те що ті п*дла постійно у нас на вокзалі таке влаштовують то це факт! Сама іду і відскакую від дороги коли воно їде одне з другим