USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку в масовій бійці підлітку у спину встромили ножа. Відео

4 Червня 2021 21:33
У Луцьку встромили підлітку у спину ножа. Інцидент трапився на вулиці Федорова 4-б, повідомляє «Волинь.Правда».

Про подію стало відомо близько 19 години у п’ятницю, 4 червня.

Компанія підлітків на орендованій квартирі влаштували гуляння. Пізніше у дворі біля під’їзду зав’язався конфлікт, внаслідок якого одному з учасників встромили ножа у спину.

На місці працюють медики і два екіпажі поліції. Хлопця на місці рятують працівники швидкої допомоги.

Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Якнаслідок Показати IP 5 Червня 2021 03:10
відкривайте ще пивнухи, точки алко і т.д., ще не таке буде. молодь наше майбутнє!!!
Andrij Показати IP 5 Червня 2021 10:26
Телки з ними то не так все погано ))))
Правдивий Показати IP 5 Червня 2021 10:46
Як це малолітнє бидло дістало!!!! Ми молоді теж чудил, але такої масової аморальної деградації не було. Мозок в них відсутній, бо думають за них телефони!!!!
Анонім до Правдивий Показати IP 5 Червня 2021 11:42
У 80х і 90х ще не таке було. Район на район в Луцьку, з нунчаками, кастетами, арматурою.
Анонім до Правдивий Показати IP 5 Червня 2021 11:44
Кажете колись такої деградації не було ... так своя деградація була.Просто вийдіть на кладовище і подивіться скільки зколотих і збуханих лежить в землі, З ТОГО ВАШОГО КОЛИСЬ.
Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 11:00
До Якнаслідок. Вживання алкоголю, наркотиків, хуліганство і т.д. це вже наслідок, причина в тому, що держава, слідуючи якимсь безглуздим американським лекалам, перетворює неповнолітніх у касту недоторканих, коли до них не можна застосувати жодного заходу примусу, навіть батькам (маю на увазі ідіотську ювенальну юстицію). А це якраз той віковий період, коли дитиина має вчитись соціалізації у суспільстві. До речі, ніхто так і не може назвати, які переваги американської системи виховання, а от що в США найбільша в світі кількість людей утримується в тюрмах, що там буденність срільба на вулицях і в школах - факт
123 до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 11:29
В совку ще більше людей утримувалось в тюрмах, лагерях, засланнях. Так що недоучений прокурор, просто пнх.
Хахаха до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 11:32
Ти суперечиш сам собі. Спочатку бідкаєшся, що малолітні у нас недоторкані, а потім одразу киваєш на США, що там багато сидить в тюрмах. Тобто ти і не за гуманність до дітей, і не за суворість в заходах. Виходить в тебе якась каша в голові, вінегрет.
Barmalej до Хахаха Показати IP 6 Червня 2021 15:51
холодець, котрий в основному зберігається при температурі +36,6 )))))))))))))
Пи з до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 11:34
А дайте докази, що наша ювінальна юстиція взята з США, тільки чіткі і однозначні докази а не ваш брєд.
Які ? до Пи з Показати IP 5 Червня 2021 13:23
Які воно може надати докази, оце совкове потороччя ? Це невіглас, якому на мєнтовській пенсії немає чим зайнятись.
Вася до Народна прокуратура Показати IP 7 Червня 2021 08:12
Молодежь -это, прежде всего, рынок сбыта в настоящем и в будущем. И потому детей воспитывают не родители, а транснациональные корпорации.
Вася лохман до Вася Показати IP 7 Червня 2021 11:19
Да, это Монсанта, Кока-кола, Пепси и рептилоиды. Золотой миллиард и плоская земля. Просвещайтесь люди!!!
Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 12:57
До 123, Хахаха і т.д. Ой, Боже, як же ж тяжко з деб..ами! Перше: згідно з офіційною статистикою, відношення кількості ув'язнених у тюрмах до загальної кількості населення - найбільше саме у США. В даний час. А не як це було в СРСР сто років тому. Друге: Хахаха варто було б кілька разів прочитати мій коментар, щоб хоч щось зрозуміти, перш ніж писати якусь свою дичину. Третє: які докази потрібні Пи? Показання свідків, протоколи, експертні висновки? Якщо Вас цікавить це питання, порівняйте ювенальну юстицію в США і тенденції її запровадження в Україні,
123 до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 13:34
Дійсно, з дибілом, а тим більше з унтєр-пришібєєвим у відставці спілкуватись тяжко. Тобі неуку просто наголошено, що кількість людей, яка сидить у США ще не показник, от і все. Але в тебе одна звилина, і та пропита ... кому тут пояснювати.
Пи з до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 13:43
Я вам просто намагаюсь пояснити, що юстиція по відношенню до підлітків така ж і в ЄС, і в тій же Швейцарії для прикладу. Чому у вас в голові "США ва всьом вінавати", хзнає ... але скоріше ви ще знаходитесь в совку, от і всі пояснення.
абдейд до Пи з Показати IP 6 Червня 2021 15:54
я-б сказав не так в совку, як в лугандонії.... чи тому подібній..... чи ще "краще" в "даздаствуєтпупін"
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 5 Червня 2021 14:15
А тобі по п'яні оком раптово не вибивали? бо знаю одного персонажа схожого до тебе, тіко той в Володимирі живе
Правда Показати IP 5 Червня 2021 13:15
Во всем виноват "навальный" и гамерика,пиндосы...Це все було,є і буде і майже у всіх країнах і містах.Людина-слабка істота,хоч ніби і розумна.
1 Показати IP 5 Червня 2021 15:18
А ж смішно читати, у вас тут у всіх з психікою не все гаразд. Нема чому й дивуватись ,що люди один одному ножі в спину штрикають, вже в коментарях встигли посварилися, уявляю що було б якби вас всіх зібрати на вулиці, теж саме зробили б , що і ті підлітки
369 до 1 Показати IP 5 Червня 2021 15:59
Хух, нарешті перша адекватна людина. Дартаньян найшовся... він серед нас... ахахаха
Анонім Показати IP 5 Червня 2021 21:26
Ошаліли від безкарності і вседозволеності. До речі не зовсім до цвєї теми, але на днях біля Нашого Краю ,що навпроти інфекційної ,парочка дівуля і пацан чи то об -довбані чи вбухані, брудні ніби тільки що валялись на смітнику,скакали і матюжили , особливо дівка,поліцейського, який лише повторював «ведіть себе нормально», а якби він скрутив це б..дло мордяками в асфальт, на що вони цілком заслуговували, то ви б перші тут верещали про свавілля поліції. Якби до кого іншого ця дівуля спробувала такими словами і в такому тоні, то мабуть кожен би ввалив так, що аж перекинулась би((( Вже аж шкода було того поліцейського. Деградоване суспільство з якимись дурнуватими викривленими поглядами на все.
Геть до Анонім Показати IP 5 Червня 2021 21:56
Ідіть в поліцію, ви справитесь. Потім відпишете.
Анонім до Геть Показати IP 5 Червня 2021 23:00
Та зараз, вже аж бігом спішу, щоб такі як ви цвікали отаку дурню, типу «умнік»і дотепник ,і всякий непотріб скакав, матюжив і творив, що йому в дурну бошки спаде, безкарно і безпроблемно.Взагалі дивує що в ту поліцію ще хтось погоджується йти працювати з таким станом справ, як зараз.
Геть до Анонім Показати IP 5 Червня 2021 23:27
Ну ясно... ти тільки на дивані повітря портити і коменти строчити.
Геть до Анонім Показати IP 6 Червня 2021 09:01
Да ти шо, нє! Ти їх всіх прийомами карате кія кія, мордами в землю і вони тебе бояться всі. Ти б з ними не цацкався, то точно.
Анонім до Геть Показати IP 5 Червня 2021 23:15
Капець, як «дотепно».А як причепиться і пошле на х..й отакий неадекватний непотріб, та ще цим і не обмежиться, то мабуть тоді якраз в тему будете верещати своє «геть”, а що такому контингенту те, як мертвому компрес, то перейдете до « рятуйте, поліція!» Ну і чудовий привід буде потім зваяти ще парочку «дотепів»