USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку в Стир викинули електросамокат

10 Липня 2022 21:27
У Луцьку невідомі скинули електросамокат з мосту у річку Стир. Транспортний засіб належить фірмі, яка надає у місті послуги з прокату.

Як повідомили телеканалу «Конкурент TV» очевидці, інцидент трапився 10 липня у районі Старого міста.

Аби дістати електросамокат з дна річки, власник прокату звернувся до лучанина Андрія Пилипюка, який добре знається на дайвінгу.

«Я взяв свою дошку і на дошці скоренько поплив… Дійсно, самокат (один з тих, що постійно їздять у нас по місту) хтось красиво «зафутболив» прямо з мосту в водойму. Власник цих самокатів попросив мене дістати цей самокат. Довелось занурюватись, десь на метровій глибині його дійсно було трішки видно – вода в річці не така брудна. Таким чином ми його з дна водойми дістали та віддали власнику», – розповів Андрій Пилипюк.

Читати ще: Не швидше 20 км/год. У Луцьку затвердили правила прокату та схему руху орендованих електросамокатів

На щастя, транспортний засіб не сильно зазнав пошкоджень від води.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Мойша Показати IP 10 Липня 2022 21:47
Дикуни....в європу йдуть))) в азію дорога.
ABC до Мойша Показати IP 11 Липня 2022 17:18
До чого тут дикуни в Європу? Погугліть "В Парижі осушили канал Сен-Мартен". Подивитеся, скільки мотлоху туди накидали "цивілізовані" європейці. Пора би вже зрозуміти, що є люди, а є бидло. І ті і інші є скрізь.
123 Показати IP 10 Липня 2022 21:49
Навіщо це було зроблено?
Палка до 123 Показати IP 11 Липня 2022 05:24
Щоб довести свою бидловатість тв показати місту, що крім звичайних людей є макакоподібні створіння
лучанин Показати IP 10 Липня 2022 22:26
власник краще бронежелети купи
вова Показати IP 10 Липня 2022 23:54
Самокати ці треба прибрати з міста,це провокує людей на скоєння злочину.
Саша до вова Показати IP 11 Липня 2022 09:31
Прибери себе, бо твоя тупість так і провокує тобі втащити.
Пецька Показати IP 11 Липня 2022 07:36
Флешмоб
Самокат Показати IP 11 Липня 2022 10:06
Знайти паскудника і вкинути в річку))
Лучанин Показати IP 12 Липня 2022 11:30
Кому потрiбна така послуга?... Додаткове джерело небезпеки не тiльки на дорогах, а ще й на тротуарi... Чи хтось перевiряе адекватнiсть та наявнiсть алкоглю у тих, хто користуеться прокатом?... А як на рахунок автоцивiлки? Адже наслiдки зiткнення можуть бути не меншими, як при зiткненнi з iншими транспортними засобами.
Волинь до Лучанин Показати IP 12 Липня 2022 15:30
А це мало кого цікавить до тих пір поки не трапиться трагедія. По факту - небезпечний вид транспорту, який розвиває значну швидкість, їздять без захисного спорядження. Зіткнення із пішоходом може бути фатальним для обох.