USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку вандали викинули сміттєві урни у водойму. Фото

10 Січня 2020 09:14
У Луцьку невідомі поперевертали догори дном сміттєві урни та скинули їх у водойму.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Leonid Baglaj.

Як зазначив чоловік, вандали перекинули та висипали сміття із семи урн у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Деякі смітники опинились у водоймі.

Усіх, кому відома будь-яка інформація про зловмисників, які зробили безлад у парку, просять звертатись у муніципальну варту.

За останні кілька тижнів у Луцьку вже було декілька випадків вандалізму: у грудні пошкодили новорічні інсталяції поблизу міськради, згодом зазіхали на прикраси і на вулиці Лесі Українки. А в перший день нового року – зламали ліхтар. Також 31 грудня невідомі зрубали дві ялинки у парку та викинули у річку смітники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 10 Січня 2020 09:25
Одне слово- патріоти!
лучанка до Анонім Показати IP 10 Січня 2020 09:48
Не знаю, патріоти вони чи ні, але те, що бидло, то однозначно. Так само, як і однозначно те ,що у вас проблеми з головою, раз робите такі причинно-наслідкові висновки.
лучанин Показати IP 10 Січня 2020 09:35
час муніципалам відірвати д*пи від крісел і зайнятись роботою.
волинянин до лучанин Показати IP 10 Січня 2020 10:05
То ж роблять. А потім виймають урни з води і отримують премії ... ;-)
Вася до лучанин Показати IP 10 Січня 2020 11:31
Згоден на 300%
123 Показати IP 10 Січня 2020 09:35
Тупі понаєхавші птушнікі.
Хм Показати IP 10 Січня 2020 09:43
От як би до 24 в парку були оті невидимі муніципали то менше там бухали б В день кругом бухають, а муніципалів немає. Лише десяток на ринку бабок ганяють