USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Завтра на ЛПЕ обговорять подорожчання проїзду в тролейбусі

24 Січня 2016 10:06
Підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті може відбутися вже 1 березня.

З цього приводу 25 січня 2016 року о 12:00 в актовому залі Луцького підприємства електротранспорту відбудуться громадські слухання з обговорення проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)».

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку хочуть збільшити вартість проїзду в тролейбусах з 1 березня. Зокрема, тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) пропонують підняти до 2 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучанин Показати IP 20 Січня 2016 15:58
А громадські слухання про підняття тарифів на тепло треба провести в приміщенні "Луцьктепло" серед працівників, підняття вартості проїзду в маршрутках провести в АТП серед водіїв і т.д.
Анатоль_ Показати IP 20 Січня 2016 16:25
Це давно пора зробити бо росте долар!
Петроль до Анатоль_ Показати IP 24 Січня 2016 10:21
І у 10 разів подешевшала нафта
Корінний лучанин до Анатоль_ Показати IP 24 Січня 2016 11:34
Ех ти, КНОПКОДАВЕ! Одна твоя фраза, а як вона характеризує твій рівень знань! Долар не росте- ЦЕ ГРИВНЯ ПАДАЄ !
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 16:27
ПЛАТИТИ ПОВИННІ МАЙЖЕ ВСІ, ОСОБЛИВО юні 45 - 55-РІЧНІ пенсіонери.
Тарас Чурило Показати IP 20 Січня 2016 18:44
Скільки б не підвищували ціни, підприємство й далі залишатиметься збитковим через поганий менеджмент
321 до Тарас Чурило Показати IP 21 Січня 2016 10:25
не через менеджмент, а через основних споживачів його послуг - пенсіонерів, які не платять ні копійки. так ціну можна піднімати хоч щомісяця. люди просто пересідатимуть на маршрутки (особисто я так і зроблю) - різниця вартості у 50% не мотивує чекати 10-15хв і потім їхати в переповненому тролейбусі. таким чином скорочення попиту нівелюватиме зростання тарифу, і дохід залишатиметься тим же.
До гуманіста 321 до 321 Показати IP 24 Січня 2016 10:24
коментар було видалено
Анонім до 321 Показати IP 24 Січня 2016 11:25
Згода 100%!
Житель до 321 Показати IP 24 Січня 2016 14:49
А ви думаєте,якщо тролейбусники піднімуть ціну,маршрутчики це пропустять ?Також піднімуть !
Анонім Показати IP 22 Січня 2016 09:39
22 січня тролейбус №232 по маршруту №12 в 13.54 з Володимирської їхали діти в одної дитини було посвідчення багатодітної а друга менша була 6 років кондуктор підійшла до дітей спитала куди їдуть вони сказали до там-таму це далеко і сказала дітям платити за проїзд навіть не спитала скільки років. Дитина злякалася що кондуктор таке сказала і вона заплатила. Діти грошей ще не заробляють. Таких кондукторів треба звільняти з роботи.
Житель до Анонім Показати IP 24 Січня 2016 14:53
А ви,чим кляузи строчити,взяли б і заступились за тих дітей!
Жанна Показати IP 24 Січня 2016 10:44
Повністю підтримую ініціативу нового заступника мера Сергія Григоренко по підвищенню ціни на проїзд у тролейбусах. Це сміливо.
Аня Показати IP 24 Січня 2016 10:50
А якап ільга,що вона з багатодітної родини. Це вже дістало всіх,їх мати, яка народила стільки дітей одержує 10 тисяч і більше наших коштів, платників податків,не пропрацювавши і дня не сплативши гривні копійки. Має пільги на комунальні і ще її діти повинні безоплатно їздити, харчуватися,навчатися -це що таке? Давайте буджемо всі клепати по 5 штук і хай держава,тобто ми з вами будемо отримувати цих ледацюг.Перш ніж заводити стільки дітей хай вони думають головами,як її отримувати, розраховують,що ми дурні їх буджемо утримувати А пенсіонерам дати доплату на проїздний і тоді 80 проц. відпаде фальшивих пенчіонерів. І хай їздять ці пенсіонерари і дайте доплату цим пенсіонерам у кого пенсія 1000-1500, а всі інші хай платять. А ці,що на групах-це не пенсіонери, вони здорові здоровісінькі,покупляли групи,працюють на роботах і безоплатно їздять. Рів Луцька фальшивих чорнобильців та скільки ви буджете возитися з цими чяорнобильцями ці ,що атм були вже давно померли і вони бідні сили не мають їздити.Запровдити електронні квитки і зробити дві поїздки в день для пенсіонерів,якце зробил у Полтаві. І проблема знята.Тільки не не вигідно всім ти хто надає пільги і відмиває гроші.
Житель до Аня Показати IP 24 Січня 2016 15:01
коментар було видалено
123 до Аня до Аня Показати IP 24 Січня 2016 17:58
Подякуй Богу,що ти не на групі,а ще навчись грамотно писати! Безсоромна!
Я до аня Показати IP 24 Січня 2016 17:38
Де ти бачила щоб на діти получали по 10000? Народи виховуй і май пільги,попробуєш як легко,не буде часу сидіти в неті і писати фігню!!!
анонімус Показати IP 24 Січня 2016 19:37
знаєте для чого піднімають тарифи? щоб кормити схід який ніконпійки не платить але опалюється