USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 40.05 40.30
  • PLN 9.95 10.20

У Луцьку відкрили сезон тренувань молодих мам з дітьми

11 Червня 2015 16:16
«СпортЛайн» і молоді матусі провели в цьому році перше відкрите заняття на природі.

Так, в черговий раз ініціатором такого заходу стала Олена Чирук, тренер фітнес-залу «СпортЛайн». Олена і сама є молодою мамою, тому їй добре знайоме відчуття, коли вже час зайнятись власним здоров’ям та підтягнути м’язи, але малюка залишити вдома немає можливості.

Саме це, розповідає молода мама, надихає тренера на проведення таких занять для матусь.


Перше цьогорічне тренування традиційно відбувалось в центральному парку Луцька. «Заняття виявилось неймовірно цікавим і корисним, - тішаться матусі. - Протягом тренування ми мали можливість виконати фізичні вправи на всі групи м’язів, а малюки навіть встигли між собою познайомитись та погратись!»

Нагадаємо, «СпортЛайн» не вперше проводить вуличні тренування. Так, 25 серпня відбулося святкове тренування до Дня незалежності та Дня міста.

«СпортЛайн» дякує матусям за мегапозитивне заняття і чекає наступних зустрічей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
zzz Показати IP 11 Червня 2015 16:22
от любо подивитися! А не по дворах пиво пити!
карина Показати IP 11 Червня 2015 17:09
самі модні спортивні девушки
123 Показати IP 11 Червня 2015 17:14
Кашубка молодець!!!!!
Катюша Показати IP 11 Червня 2015 19:16
Також хочу!
Ігор Показати IP 11 Червня 2015 21:40
Приємно дивитися,коли жінка струнка і підтягнута,тобто доглядає за собою,а не целлюлітна субстанція жіночої статті.
обережно ПЛАГІАТ!!!! Показати IP 11 Червня 2015 21:41
Знову ідею вкрали - HeppiFestpiknik Ще фестиваль не провели а скільки вже нас використало)))
олена до обережно ПЛАГІАТ!!!! Показати IP 11 Червня 2015 22:15
цю ідею ще того року організувала і успішно справляюсь.може ви перепозичили
мама Олена до олена Показати IP 11 Червня 2015 23:01
Молодець Олена! Успішна молода мама, яка ще в МИНУЛОМУ році почала проводити подібні заняття і є прикладом для молодих мам!
мама Олена до обережно ПЛАГІАТ!!!! Показати IP 11 Червня 2015 23:06
Чула про фестиваль Happy Fest picnic, а про той, що ви написали не чула