У Луцьку відкриють Тиждень сталої енергії
Енергетичний форум, у якому візьмуть участь представники 40 міст, Єврокомісії та центральних органів влади, відбудеться у Луцьку в червні.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 16 травня.
Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев повідомив, що 12-13 червня у Луцьку відбудеться офіційне відкриття Тижня сталої енергії в Україні. У заході братимуть участь представники 40 міст, Європейської комісії в Україні, а також представники міжнародних фінансових інституцій, наприклад, ЄБРР, НЕФКО, Світовий банк тощо.
У рамах заходу на Театральному майдані планують декілька локацій, де показуватимуть, яким чином можна впроваджувати енергозбереження. Семінари та інші заходи відбуватимуться у Палаці учнівської молоді. Окрім цього, цілий день присвятять панельним дискусіям, де представлятимуть найкращі практики у сфері енергозбереження. Також відбуватимуться збори Асоціації енергоефективних міст, до якої належить Луцьк.
Під час заходу очікують на участь представників центральних органів влади, на рівні прем’єр-міністра чи віце-прем’єра.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 16 травня.
Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев повідомив, що 12-13 червня у Луцьку відбудеться офіційне відкриття Тижня сталої енергії в Україні. У заході братимуть участь представники 40 міст, Європейської комісії в Україні, а також представники міжнародних фінансових інституцій, наприклад, ЄБРР, НЕФКО, Світовий банк тощо.
У рамах заходу на Театральному майдані планують декілька локацій, де показуватимуть, яким чином можна впроваджувати енергозбереження. Семінари та інші заходи відбуватимуться у Палаці учнівської молоді. Окрім цього, цілий день присвятять панельним дискусіям, де представлятимуть найкращі практики у сфері енергозбереження. Також відбуватимуться збори Асоціації енергоефективних міст, до якої належить Луцьк.
Під час заходу очікують на участь представників центральних органів влади, на рівні прем’єр-міністра чи віце-прем’єра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Лучани
Показати IP
16 Травня 2016 23:29
Приїдуть вчитися як недодавати на батареї необхідної кількості тепла - знижено витрати- єкономія, гарячої води - знижені витрати - економія, як забирати у нас квартири, у арендарів приміщення, зменшувати робочі місця-нема роботи, нема витрат єнергії.
до Лучанина
Показати IP
17 Травня 2016 09:01
Роботи немає тільки для того хто робити нічого не хоче. Ти видно один з таких. Якщо це не цікаво для тебе то це не означає що це не цікаво нікому.
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.