У Луцьку відремонтували 16 найаварійніших будинків
Минулого року комісія Луцької міської ради обстежила 127 житлових будинків. Згідно з результатами перевірки виявили найбільш аварійні.
Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 квітня.
Директор міського департаменту ЖКГ Іван Кубіцький розповів, що на капремонт несучих конструкцій найбільш аварійних будинків вже виготовили проектно-кошторисну документацію.
«Відповідно до висновків комісії виготовлено проетно-кошторисну документацію та виконано роботу по капітальному ремонту несучих конструкцій в 16 житлових будинках на суму 2,325 мільйона гривень», - повідомив він.
Що ж до капремонту та обстеження ліфтів, які відпрацювали 25-річний термін, торік обстежили 80 ліфтів. У 2013 році виконали капремонт 57 ліфтів. Загальна вартість обстеження і ремонтів – 1,414 мільйона гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 квітня.
Директор міського департаменту ЖКГ Іван Кубіцький розповів, що на капремонт несучих конструкцій найбільш аварійних будинків вже виготовили проектно-кошторисну документацію.
«Відповідно до висновків комісії виготовлено проетно-кошторисну документацію та виконано роботу по капітальному ремонту несучих конструкцій в 16 житлових будинках на суму 2,325 мільйона гривень», - повідомив він.
Що ж до капремонту та обстеження ліфтів, які відпрацювали 25-річний термін, торік обстежили 80 ліфтів. У 2013 році виконали капремонт 57 ліфтів. Загальна вартість обстеження і ремонтів – 1,414 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучани
Показати IP
16 Квітня 2014 10:46
«Минулого року комісія Луцької міської ради обстежила 127 житлових будинків»… А що ж наш будинок (вул. Березова,1), якому понад 100 років ця комісія ніяк не може обстежити та визнати його аварійним? Про капремонт й годі мріяти. Будинок не стоїть біля траси (вул. Володимирська) – «владі не муляє очі». А те, що мешканці ризикують своїм життям і здоров’ям у такій халупі нікого не хвилює. А І. Кубіцький продовжує гарно звітуватись. Хай би переселили його в наш дім – це була б найкраща винагорода господарнику.
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.