USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку вкажуть на «бракованих депутатів»

2 Жовтня 2014 18:15
Громадський рух «ЧЕСНО» спільно із Громадським сектором Євромайдану організовує акцію-турне «ЧЕСНА рада без бракованих депутатів», - повідомили активісти.

«Ми прийдемо до офісів кандидатів у народні депутати та їх партій, аби подивитися їм в очі та «забракувати» цих кандидатів, адже саме вони голосували за «драконівські» закони 16 січня, закони, які суттєво обмежили права громадян України, які посилили протистояння на Майдані, в результаті яких загинули люди. А сьогодні ці особи знову хочуть пройти до парламенту як через мажоритарку, так і через списки політичних сил, щоб знову голосувати неправильно і проти народу. Навіщо нам такі браковані депутати? », - йдеться у повідомленні.

Громадський Рух ЧЕСНО нагадує: що депутатам, які проголосували 16 січня за диктаторські закони – не місце у Верховній Раді України!

Серед нардепів, які голосували 16 січня:

Степан Івахів - позафракціний

Сергій Мартиняк - позафракціний

Ігор Єремеєв - позафракціний

Катерина Ващук - регіоналка

Григорій Смітюх - регіонал

Василь Демедюк - комуніст

Адам Мартинюк - комуніст.

Тож, у п’ятницю, 3 жовтня, активісти підуть у приймальні-офіси, аби зустрітися якщо не з ними, то з їхніми представниками й «забракувати» цих кандидатів у народні депутати. Нагадаємо, що майже рік тому громадськість зверталася із запитаннями до окремих із згаданих вище осіб, про причини такого голосування: але жоден із них не прийшов на розмову. Громадський рух ЧЕСНО та Громадський сектор Євромайдану запрошує усіх, хто розділяє таку позицію взяти участь у акції-турне «ЧЕСНА рада без бракованих депутатів».

Збір біля Луцької міської ради у п’ятницю, 3 жовтня, об 11:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Дончанин Показати IP 2 Жовтня 2014 18:39
«бракованих депутатів» должны забраковать избиратели на выборах. Если кто либо со мной не согласен, то пусть возразит без бла, бла, бла... PS. Ребята, а вы знаете расценки на посадку в мусорную урну?
Анонім до Дончанин Показати IP 2 Жовтня 2014 19:48
Любі мої шановні українці! Правий Сектор та інші патріоти,демонструючи небачений героїзм,проливають кров за вас на Донбасі і не мають при цьому ні офіційного статусу,ні жодної підтримки з боку держави. Тому прошу вас підтримати їх на виборах,щоб було хоч якесь політичне прикриття,бо владні структури,керовані олігархами, вже починають переслідування *воїнів світла*. Навіть якщо ви не в повній мірі поділяєте наші погляди – проголосуйте за Правий Сектор! Вони рятують вас,а ви врятуєте їх,тих самих героїв майдану,які пішли на рішучий штурм і разом з вами повалили Януковоча!!! Праий Сектор зараз бере безпосередню участь в обороні Донецького аеропорту.
Бондар до Анонім Показати IP 2 Жовтня 2014 22:29
Воїни світла, скільки коштує наізд на конкурента? Подейкують, не так і дорого :))
дідо Показати IP 2 Жовтня 2014 19:01
Совковий люмпен всерівно проголосує за 200 грн чи дитплощадку.
Бабуся Ягуся до дідо Показати IP 2 Жовтня 2014 22:30
Краще за дитплощадку ніж за посадку когось у сміттєвий бак. Це ж робиться не просто так, і від цього так гидко..
Хай до дідо Показати IP 5 Жовтня 2014 22:50
Краще за площадку ніж за продажних бандитів, які намагаються повернути 90-ті
11111 Показати IP 2 Жовтня 2014 19:28
Ну якщо так крепко хочеться 200 гр., то хай беруть, а голосують хай з розумом. Все одно ті гроші в тих же людей і вкрадені.
222 до 11111 Показати IP 2 Жовтня 2014 22:31
Що в тебе можна вкрасти? Гривню?
Знайка Показати IP 2 Жовтня 2014 19:49
Профінасують турне кандидати-політичні опоненти вищезгаданих депутатів. Це вже більше на бізнес схоже
Ха до Знайка Показати IP 2 Жовтня 2014 22:33
А це і є бізнес - ТЗОВ "Чесно" :)
до псевдо патріотів Показати IP 2 Жовтня 2014 19:52
До Бондара по дорозі заїдьте, спитайте чому на землях для бази журналістів в Світязі стоїть його дачка та чому Коліснику джип не віддав, його ж з посади зняли?!
Колісник до до псевдо патріотів Показати IP 2 Жовтня 2014 22:34
Володя, джип віддай?
123 Показати IP 2 Жовтня 2014 21:12
Єремеєв Івахів Мартиняк зрадникі!
аяяй Показати IP 2 Жовтня 2014 21:16
А какие деньги сейчас простые люди заработают на выборах,!!!! И это хорошо,почаще бы проходили избирательные кампании,!!!!!!
Аяяй до аяяй Показати IP 2 Жовтня 2014 22:35
Аяяй, для когось до цього часу 123 гривні гроші