USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вкрали кликуна? ФОТО

25 Серпня 2015 23:04
Скульптури луцького кликуна, яку встановили у День міста, на місці немає.

Нагадаємо, 24 серпня на розі вулиць Лесі Українки та Сенаторки Левчанівської у Луцьку з’явилась перша скульптура кликуна. Невелику бронзову скульптуру встановили на підвищенні із каменю.

Про зникнення кликуна повідомила користувачка Ната Раїна в групі Наш Луцьк у Фейсбуці.

"А куди поділася скульптура "кликуна", яку тільки позавчора встановили в центрі?", - написала вона та опублікувала фото порожнього п'єдесталу:



До слова, деякі користувачі соцмереж зауважують, що скульптура була ненадійно закріплена.

Фото кликуна, 24 серпня:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дмитро Показати IP 25 Серпня 2015 23:14
Це просто жесть..... нашо було красти, зробили як для людей, а якесь бидло взяло і стирило.....
Анонім до Дмитро Показати IP 26 Серпня 2015 08:12
БИДЛО - ключове слово для громадян України. На жаль............
лучанка Показати IP 25 Серпня 2015 23:30
ооо, почалося! Луцьк "європейський"? у Вроцлаві не цуплять тих маленьких бронзових "краснолюдків", що по всьому місту...
Степан Бандера Показати IP 26 Серпня 2015 00:21
Це скільки бидло горілки наміняє на бронзу. Я б садив таких на років 10
Україна до Степан Бандера Показати IP 26 Серпня 2015 08:16
повністю підтримую! тоді такого типу крадіжок було б менше, а той взагалі не було.
віра Показати IP 26 Серпня 2015 07:38
А яке бидло ту бронзу брало, невже не бачило, що це скульптура?! Бариг, що беруть брухт за з.д тоеба взяти, розкажуть!!
лучани Показати IP 26 Серпня 2015 08:20
От воно "сучасне" суспільство, а ми Єуропа, Єуропа... Там у різних місцях скільки таких стоїть, а тут на другий день стирили :) Підказка: коли таке встановлюють, відразу треба камеру спостереження і ловити на живця!:)
А до лучани Показати IP 26 Серпня 2015 08:50
А ще краще на ніч 220 вольт під'єднувати.
потап Показати IP 26 Серпня 2015 08:34
треба було б замінувати, тоді побачили, хто вор
Управління туризму т Показати IP 26 Серпня 2015 09:43
Шановні друзі! Мережею активно шириться інформація, що скульптуру Луцького кликуна, відкриту 23 серпня біля Центру туристичної інформації та послуг, вкрали. Офіційно інформуємо, що ця інформація не відповідає дійсності! Просто камінь і метал не витримали активних проявів уваги лучан та гостей нашого міста і скульптура почала хитатися. Тому кликун поїхав у майстерню на "укріплення". Вже за кілька днів він займе своє місце на сторожі Луцька! Щиро дякуємо вам за активне вболівання про один із символів нашого міста! Давайте будемо разом боротися ще й з тими, хто псує написами зупинки і стіни, нищить туристичні вказівники і пілони. Адже тільки разом ми зможемо зробити наш Луцьк справді європейським містом!
Андрій до Управління туризму т Показати IP 26 Серпня 2015 12:08
Халявщиків, що робили і встановлювали скульптуру на мило!!!!
Схожий Показати IP 26 Серпня 2015 14:51
На Святослава Кравчука. Ніби просить бабло ))