USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку вночі згоріло авто. ОНОВЛЕНО

9 Квітня 2016 08:58
Автомобіль згорів у Луцьку цієї ночі, – пише в Facebook активіст Олександр Ніколайчук.

“Згоріло авто помічника голови апеляційного суду по проспекту Волі. Ймовірно, що підпал”, – йдеться у дописі.

Факт підпалу Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердила речниця патрульної поліції Ольга Бузулук. З її слів, наразі ведеться слідство.

Як повідомляє Волинське агентство розслідувань, авто належить одній з помічниць голови Апеляційного суду Волинської області Петра Філюка Ользі Цибень.
Деталі ІА Волинські Новини повідомить згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Люмпен Показати IP 9 Квітня 2016 10:04
Навіщо палити авто помічників чи викрадати секретарів?! Якщо маєте претензії до цих людей,то оскажуйте і доказуте незаконність їхніх дій у встановленому порядку. Хоча,це звісно дуже важко і простіше просто знищити та зламати....
Вадім до Люмпен Показати IP 9 Квітня 2016 12:35
"Умные не бывают учены, ученые не бывают умны" - друга частина про таких, як ти. Написав би простіше - так за обзивання коментар видалять.
Люмпен до Вадім Показати IP 9 Квітня 2016 16:31
Звідки такому добродію знати про таких,як я?! Активіст,мабуть...
Лучанин до Люмпен Показати IP 9 Квітня 2016 18:46
А зараз багато активістів, які, що вміють тільки то палити і кидати камні
не без греха Показати IP 9 Квітня 2016 10:21
фотографы от Бога
нхя не смішно до не без греха Показати IP 11 Квітня 2016 12:17
Фоткали мабуть калькулятором.
еее Показати IP 9 Квітня 2016 13:31
нащо так робити? дикуни якісь. За що боретесь таким способом? Злочином до злочинців? ну ви звичайно вважаєте себе куди кращими, розумнішими та справедливішими.
дідо Показати IP 9 Квітня 2016 13:44
Філюк ,щоб не платити 255 ₴ штрафу, найняв адвоката, зробив дорогу експертизу дороги,сплатив мито.Апеляційний суд потрібно розганяти ,як міліцію.
г до дідо Показати IP 10 Квітня 2016 00:31
Гнати требе дідо який постійно про фсіх гадості пише певно комплекс неповноуінності рулить
орест до дідо Показати IP 11 Квітня 2016 16:28
Та то він 255грн не хотів сплатити!. Філюкам та Шумам можна порушувати правила.Вже й Шум судиться.Вони ж на Волині рахують себе недоторканими "князьками",що ім поліція
Вова Показати IP 9 Квітня 2016 14:20
Так буває коли закон не працює. А далі походу недоторкані горітимуть?
з до Вова Показати IP 10 Квітня 2016 00:32
Не переживайиі до тебе черга дійде
Атестації Показати IP 9 Квітня 2016 14:36
Чому вар дає коментар раніше Шпиги хто головніший?
ВОВК Показати IP 9 Квітня 2016 16:51
і шо файно горіло ? і смерділо
3-й замісник помічни Показати IP 9 Квітня 2016 18:14
Нічого страшного, на нову наколядує.
Анонім Показати IP 9 Квітня 2016 23:47
Комусь добре допекло. А з ними тільки так і поступати. Бо одне одне покриваюсь хабарами що неможна уже нікому поскаржитись. На другий день піде і другу купить. Знайдуть зараз якогось лаха і посадять.
дд до Анонім Показати IP 10 Квітня 2016 09:15
Чудо ти ти давав того хабаря ? Чи тако пишеш бо жовчю захльобуєшся від своєї неповноцвнності
123 Показати IP 10 Квітня 2016 09:25
Звертаюсь до тих, хто дуже звинувачує всіх у хабарах - а що ти досягнув у своєму жалюгідному житті? Працюєш за 1 тис. грн і заздриш всім хто хоч чогось добився!!! Помічник судді далеко не та людина, які будуть нести хабар, тому що все вирішує суд, і то більшість суддів не будуть брати хабар, бо мають чисту совість!
До 123 до 123 Показати IP 10 Квітня 2016 17:04
Хороший жарт про те, що судді не беруть хабарів))))
Адвокат Показати IP 10 Квітня 2016 10:11
Яка більшість?!!!!!Яку совість!!!!!!!!? Всі знають,яка корумпована судова система в Україні!
123 до Адвокат Показати IP 10 Квітня 2016 12:54
ти хоч колись був у суді? завжди одна сторона виграє а інша програє, і не залежно від того хто програє, він ходить і говорить про "корупцію"... Бо він думає, якщо програв процес то все куплено... Але з двох сторін одна і має програти судовий процес і це не корупція!
Бог судді суддя. Показати IP 10 Квітня 2016 13:26
Те, що є одиниці порядних і чесних людей і в судах - це факт. ...але одиниці !
Бог судді суддя Показати IP 10 Квітня 2016 13:55
Є чесні і порядні судді і в Україні ... але одиниці .
ентомолог до Бог судді суддя Показати IP 11 Квітня 2016 12:21
"Чесні судді" - це, як пеніс у комара: він є, але його ніхто не бачив.
:): Показати IP 12 Квітня 2016 10:10
Ото зробили Філюку подарунок на ювілей 55 років. А цих помічниць він тримає в єжових рукавицях. Може кому вона наобіцяла і не зробила от і має те що має. Не думаю що це випадковість.