USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Водій не пустив у маршрутку лучанку з дитячим візком

8 Квітня 2018 10:47
Водій луцької маршрутки №23 не відчинив задні двері автобуса, побачивши, що жінка хоче їхати з маленькою дитиною у візочку.

Інцидент трапився у суботу, 7 квітня. Про це у соцмережі Facebook написала Юлія Маркус, передає ВолиньPost.

Зі слів лучанки, водій маршрутки №23, маючи у салоні місце для візочка, відмовився відчинити задні двері транспортного засобу, через які жінка могла б зайти з маленькою дитиною у візочку.

Юлія Маркус розповіла, що вона із чоловіком та двома дітьми, одна з яких - у візочку, мали намір доїхати від Північного ринку у район цукрового заводу.

«Ми знали, в який час вона буде їхати, бо звідти більше немає чим нам добратись на цукровий. Таких маршруток їздить дві, де позаду немає сидінь, а місце відведене на візочок. Коли приїхала маршрутка, водій відкрив передні двері. Чоловік зайшов, попросивши відкрити задні, на що водій відповів, що він не хоче брати нас з візочком, хоча у маршрутці було мало людей. Водій сказав: дитину свою носіть на руках», - розповідає жінка.

Користувачі соцмережі порадили лучанці поскаржитися на водія перевізникові.

Зауважимо, що маршрутка №23 курсує від вулиці Корольова до вулиці Єршова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 8 Квітня 2018 11:26
так до чого тут водiй,звернiться до президента, вiн вам таки маршрутки випускае, не з коляскою зайти, а димить то як- як титанiк
скептик Показати IP 8 Квітня 2018 11:36
водія вигнати з роботи, перевізника позбавити ліцензії
Віктор до скептик Показати IP 8 Квітня 2018 13:37
А тебе мізки замінити!! Телепень!
скептик до Віктор Показати IP 8 Квітня 2018 23:34
відійди від дзеркала і марш в свою палату №6
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2018 12:02
Я так дивлюся поки у візочках в маршрутки не внесуть депутатів та власників які тримають ці маршрутки, то порядок в місті ніхто навести не візьметься. В сільки раз ще треба проїзд збільшити? Також питання до міськради та власників марштруток - а для чого було придбано ці маршрутки, в яких ні дітей, ні інвалідів перевозити не можна, бо не хочеться, а іншим пасажирам немає де сісти, бо сидінь менше майже наполовину? Вовчий білет замість посвідчення водія каегорії "Д" цьому наїзнику буде? Також цікаво буде послухати виправдання з яким таким емоційним станом він тоді був, що чітко забороняють ПДР.
Ігор Показати IP 8 Квітня 2018 13:31
Два міста вирішили позбутись маршруток. Пора і лучанам подумати про це.
Вася Показати IP 8 Квітня 2018 13:39
Да під*рмо.
Хм Показати IP 8 Квітня 2018 14:05
Для візків тролейбуси або спеціальні обладнанні маршрутки а просторі маршрутки не призначені для перевезення калясок.
Олександр Показати IP 8 Квітня 2018 14:18
Таке відчуття, що водіїв маршруток відбирають по принципу найнахабнішої злісної тварюки
Проходив поруч... Показати IP 8 Квітня 2018 18:59
Чоловік... незміг в бубєн настукати тому п$д#ру?
sergio Показати IP 8 Квітня 2018 19:00
в мене таких проблем ще не було. маю двох діток 6 років і рік. меншу звичайно вожу у колясці. складаю коляску і на задні двері завжди заходжу....АЛЕ! якби мені водій сказав, що не візьме мою сімю в маршрутку із-за коляски...вибачте пасажири, але той водій на той момент їхати не зміг би по причині дуже незадовільного фізичного стану...Христос Воскрес! Всім добра!
Ахаха Показати IP 8 Квітня 2018 23:07
Типові лучани - спочатку "в бубєн", помолитись в церкву, а потім святкувати з горілочкою. А давайте краще будемо з велосипедами всі заходити до маршруток, а після дитячих візків ноги недостатньо брудні. За фактом краще відмінити маршрутки і запровадити повноцінні міські автобуси, а також збільшити кількість тролейбусних маршрутів на околицях міста.
І що ти написав??? до Ахаха Показати IP 9 Квітня 2018 14:54
Для велосипедів мають бути велосипедні доріжки, будеш мати дитину - побачиш, які ноги будеш мати ти.
Андрій Показати IP 9 Квітня 2018 09:55
Треба діяти тільки фізично,інакше нічого не поможе