USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькому маршрутнику, який протягнув дитину дорогою, загрожує звільнення

30 Квітня 2018 13:23
Чиновники Луцької міської ради планують поговорити з водієм маршрутки, який затис дитині ногу і протягнув її вулицею. Якщо він не владнає ситуацію з батьками, чоловіка можуть звільнити.

Про це Волинь24 розповів перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Нагадаємо, у неділю, 29 квітня, водій маршрутки №2 затис ногу 4-річному хлопчику. Дитину маршрутка протягнула близько 5 метрів.

Після цього водій не вибачився перед батьками, а навпаки – нецензурно облаяв їх. Зауважимо, цей маршрут обслуговує перевізник «Санрайз».

«Ми вже спілкувалися з перевізником. І обов’язково викличемо його ще раз на розмову разом з водієм. Це буде одразу після вихідних. Після таких випадків обов’язково потрібно отримати пояснення, можливо навіть письмове», - зауважив Григорій Недопад.

«Можливо звільнення водія не буде, якщо йому вдасться залагодити ситуацію з батьками», - додав він.

«Щодо перевізника, то ще 1-2 таких випадки і буде розірвання договору з міською радою», - наголосив посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
остап Показати IP 30 Квітня 2018 13:50
за таке потрібно позбавляти ліцензії на пасажирські перевезення і нехай гній по городах тим автобусом розвозить!!!
Орися до остап Показати IP 30 Квітня 2018 14:14
І тут остапа понесло,водій вам дупу може ще має підтерати?
Анонім Показати IP 30 Квітня 2018 13:58
А батьків покарають,за не дбалість по відношенні до своєї дитини?Чому так?Батьки не дивляться за своєю дитиною,а хтось відповідати має,так як були новини що дитина побігла на переході,а мама не втримала і водій винний,дурні закони і мишлення,тому і так живемо
Людина! до Анонім Показати IP 30 Квітня 2018 14:50
Та ні, вельмишановний, не закони дурні, а ті хто не слідкує за їх виконанням, бо і до вас таке може дістатися. Невже ви думаєте що вас це не торкнеться? Яка була недбалість батьків? Якраз таки вони дбали про дітей, а от водій порушив ПДР та Правила перевезення. власне я не розумію про що ще можна з ним говорити, він має бути покараний адміністративно за порушення ПДР та правил перевезень, та звільнений з записом в трудову про неможливість працювати в сфері пасажирських перевезень. Так, і діти через перехід бігають бо вони діти і ватримати їх не завжди можливо, проте водії в свою чергу повинні пам'ятати що автомобіль є засобом підвищеної небезпеки та дотримуватися ПДР, в даному випадку зменшити швидкість при підїзді до пішоходного переходу і в разі необхідності зупинитися. Може з вашим мишленням щось не так і саме ви несете загрозу суспільству своїми діями згідно вашого окремого мишлення?
Анонім до Людина! Показати IP 30 Квітня 2018 16:17
Так багато букв,я не знайшов в них відповіді,як саме дбали батьки про дітей?Багато лишнього,а де відповідь,хто винен?Дитина 4 роки вибігла з маршрутки,водій виштовхнув?Де в цей час були батьки?Я про те що дітей треба тримати,а він мені пдри,ти ще про пасок безпеки напиши.Диб*л
Я Показати IP 30 Квітня 2018 14:11
Ну да,хто винний?водій!Яжмать.
я Показати IP 30 Квітня 2018 14:31
а-у!!! народ! ви при своєму розумі? при чому тут дитина??? а якби це сталося з дорослою людиною? то теж мать винувата? бо не так виховала? водії поспішають, щоб, недай Боже, не обігнали суперники... гоночна траса ж... і живі гроші за кожного пасажира... а як тільки ви розрахувалися з водієм - ви йому вже не цікаві. і його не цікавить, як ви виходите...
хехъ до я Показати IP 1 Травня 2018 06:52
народ в своем "великодушии" забыл - сколько раз водители трогались и прижимали взрослых людей!!
ПДР Показати IP 30 Квітня 2018 14:41
Саме цікаве що про порушення ПДР мова навіть не йдеться. І ви ще хочете відчувати себе людиною?
Мама Показати IP 30 Квітня 2018 15:41
Водій , який перевозить людей має бути професіоналом і все передбачити.
Анонім до Мама Показати IP 30 Квітня 2018 16:21
Гадати на картах має за кермом...???.А ви,мама,хіба не маєте передбачати що ваша дитина може побігти,чи ще що...?Яжмать
Катя Показати IP 30 Квітня 2018 15:46
Не так давно директор Санрайзу тут доказував, що треба ціну за проїзд збільшити. А зараз чому мовчить? Той Санрайз голєвський давно пора послати в пішу подорож, гіршого перевізника в Дуцьку немає. А маршрути віддати ЛПЕ
пасажир Показати IP 30 Квітня 2018 15:51
не виправдовую водія чи батьків. попилились і водій і батьки, з кожним може бути. в такому випадку, як і завжди, потрібно залишатися людиною і нормально, спокійно і полюдськи вирішити питання. водій неправий у тому що пчав хамити і поїхав
Анонім Показати IP 30 Квітня 2018 16:23
Читаю коментарі,реально хочеться виїхати кудись,аж не віриться що серед таких диб*лів живу,не дивно що все так стається.
Анонім Показати IP 1 Травня 2018 08:51
Це не перший випадок!!!Я особисто був свідком ситуації...хлопчина років 14 хотів зайти в маршрутне таксі , а так як водії завжди поспішають за тарифами, хлопець не встиг ще зайти в марш.таксі зачиняються двері.Затисло ногу і він залишився на вулиці.Протянуло метрів 7 по асфальту.Розірвані джинси, куртка,в болоті хлопець.Звільняти потрібно ось таких водіїв!
Воїн Раси Показати IP 1 Травня 2018 13:28
Виникає закономірне питання... Тут або батьки все-таки не додивилися або водій... А ніхто не подумав про те, що конструкція наших лахів на 4 колесах не дозволяє водію побачити, як маленька дитина невисокого зросту спускається по сходах маршрутки. Ті маршрутки це просто грузові платформи обшиті дешевим дсп. Про яку тут безпеку може йти мова.
Анонім Показати IP 5 Травня 2018 02:08
вразили слова "....Щодо перевізника, то ще 1-2 таких випадки і буде розірвання договору з міською радою», - наголосив посадовець"....отже такі випадки вже норма???????