USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Поліція Луцька втретє затримала п'яного водія, який порушив ПДР

3 Березня 2017 14:51
За 2 останні місяці одного й того самого водія нетверезим за кермом патрульні виявили вже втретє.

Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Цієї ночі патрульні помітили Volkswagen Crafter, водій якого порушив ПДР.

Трапилось це в районі Соборності-Гордіюк.

За кермом перебував 19-річний хлопець, який мав ознаки алкосп’яніння.

Це підтвердила перевірка – 0, 49 проміле.

З’ясували, що посвідчення водія той отримав 2 місяці тому, однак з того часу чоловіка вже двічі виявляли за кермом напідпитку.

Сьогодні вночі він отримав вже третій протокол за керування в стані алкосп’яніння, тобто за ч. 3 ст. 130 КУпАП.

Окрім того, на водія винесли постанову за порушення ПДР за ч. 1 ст. 122 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вшокє Показати IP 3 Березня 2017 15:00
Поліція, судді, ви клоуни?!! Що це за безнаказанність?!!!!!!!!
Поліцейським Показати IP 3 Березня 2017 15:04
Поясніть як? За 2 місяці втретє? Ви взятки берете та відпускаєте? Абонементи вже всі продали?
Сераховичі Показати IP 3 Березня 2017 15:06
Давно на часі дозволити керувати автом на підпитку-поліціі буде менше клопоту(((
Доктор Хаус до Сераховичі Показати IP 3 Березня 2017 15:33
А медикам більше
СТО Показати IP 3 Березня 2017 15:07
Безкарність породжує наглість.
Ого Показати IP 3 Березня 2017 15:12
Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!
хвілолог Показати IP 3 Березня 2017 15:22
Цьому хєрою орден дадуть, чи обмежаться медаллю?
Анонім до хвілолог Показати IP 3 Березня 2017 15:52
дадуть випити ще 100 грам, щоб бува не протверезів, а то додому не заїде
Ёпрст Показати IP 3 Березня 2017 15:39
Это диагноз общества и власти.
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 15:54
собутильників не зачіпають. яка влада, такі і водії
Свин Показати IP 3 Березня 2017 23:18
Я бухав і буду буєати! А ше я буду нюхати!