USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку екс-правоохоронця впіймали п’яним за кермом. ОНОВЛЕНО

13 Жовтня 2016 08:12
Патрульні впіймали п'яним за кермом екс-працівника дозвільної служби Луцького відділу поліції Сергія Куприянчика.

Про це написала у Фейсбуці журналістка Марія Доманська.

«Згідно декларацією за 2014 рік на сайті Департаменту поліції в області він був начальником дозвільної служби. Вчиняв також злісну непокору. Відмовився звісно від освідування, хоч за зовнішніми ознаками мав явний стан алкогольного сп'яніння», - пише журналістка.

Згідно з повідомленням, у його авто було багато документів, схожих на дозвільні документи на зброю. «Жінка, яка була пасажиркою авто, дуже копошилася в цих документах, щось ховала, перескладувала і приховувала обличчя», - йдеться у дописі.

Після дзвінка Сергій Рижков до начальника Луцького відділу поліції Олега Кічука поліцейські у нього почали брати пояснення та щось фіксувати.


Як повідомили у патрульній поліції Луцька, чоловіка затримали по проспекту Соборності. Він рухався автомобілем марки BMW.



«12 жовтня, близько 22 години, екіпаж зупинив БМВ на проспекті Соборності з підозрою на нетверезого водія.



Чоловік справді був у стані алкогольного сп’яніння, однак від освідування відмовився, до того ж, поводився агресивно щодо патрульних й намагався шарпати за формений одяг.
З’ясували, що він колишній працівник дозвільної системи МВС», - йдеться у повідомленні луцьких патрульних у Фейсбуці.



На нього склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування в стані алкогольного сп’яніння), винесли постанову за ст. 126 (не пред’являв відповідних документів на транспортний засіб) та подали заяву слідчим про опір працівникам правоохоронних органів (стаття 342 КК).

Усього ж за ніч затримали 2 нетверезих водіїв.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
123 Показати IP 13 Жовтня 2016 08:48
Відома приказка :*п"яний проспиться, а от дурень - ніколи*. Виникає багато запитань, але задам одне. Невже більше не має про що писати, тільки про один негатив? Чи це ваш рівень?
лучанин Показати IP 13 Жовтня 2016 09:20
Враження таке, що в нас Луцьку тільки колишні працівники ОВС, прокурори та судді керують автомобілями в стані алкогольного спяніння, і чомусь відразу преса зявляється і на другий день прізвище цих осіб та фото на шпальтах преси, а всі інші святі, чому не повідомляють та показують фото інших водіїв.
не Андрій Показати IP 13 Жовтня 2016 09:27
Я бачу Куприянчик, ти вже проспався? і в тебе, з будуна, зразу виникає багато запитань, але задаєш ти собі лише одне: "Б*я, а що вчора було?"
Андрій Показати IP 13 Жовтня 2016 09:46
То він дозволи на зброю по пільговим цінам дає? СБУ мала б зайнятися цим раніше
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2016 10:07
На фото виглядає зовсім тверезим. Чому не пишете скільки проміле? При нормі 0,2 та наявності 0,3 вже можна трубити, що п"яний, але це дрібничка, а тут роздули до вселенського масштабу, Виникає питання до панів дописувачів, чому пишете що екс_правоохоронець? Він же також і екс-курсант ,екс електрик, екс- школяр та ще багато ексів. Що за дурна мода копирсатись у минулому людей? Складається таке враження що у всіх негараздах винні судді,прокурори,міліціонери які вже відійшли від справ. А де міністри, славозвісні депутати, олігархи та інша непотріб від якої потерпає народ?
111 Показати IP 13 Жовтня 2016 10:19
Щей з коханкою впіймали, яка теж в поліції служить
123 Показати IP 13 Жовтня 2016 10:37
На великому і лахматому Х"ї він вас селфікопів мав. Назвіть хоть одного мєнта який програв суд по 130? "Шановні" патрульні читайте законодавство і вчіться збирати пакет документів. (А чого ви не пишесе як у вас судді в судовому засіданні кидають зібрані вами матеріали по 130?)
Так, проїздом Показати IP 13 Жовтня 2016 10:40
Читаю новини за останній тиждень і дивуюся. У Луцьку пік пограбувань машин та квартир. Кожен день трапляється до 5-6 пограбувань, і ЖОДНОЇ статті на цю тему. Ситуація скоро взагалі вийде з під контролю, а журналісти мовчать. Може в долі?
Луцьк Показати IP 13 Жовтня 2016 10:49
А чого ви не пишете як суд скасовує безграмотно складені постанови по 130?
8 Березня Показати IP 13 Жовтня 2016 10:53
Все це не дивно!!! Зухвала поведінка - ось лице цього громадянина!!! Розумієте екс міліціонери настільки привикли до без караності, що в їхню голівоньку не може дійти тлумачення, що живемо по новому!!!!! нові поліцейські їм не настількі відомі як колишні гаїшники, тому "порішать" не вийшло!!!! а скільки такого посміховиська в поліцію перейшло, ні не правильно, не перешло, а відсудилось, але їх чекає те ж саме.!!! Далі буде ще цікавіше.....
Восьме березня Показати IP 13 Жовтня 2016 10:56
от чим "Купер" займається надалі!!!! В цьому не має нічого дивно!!! всі екс, як не в охороні, то в міській раді, а бідолашці місця там не нашлось, тому заробляв, як привик це робити в патрульній, а потім і в дозвільній!!!!
Лучанин Показати IP 13 Жовтня 2016 11:13
Шановні ВН інформація звичайно дуже важлива.купріянчик не правий. Але всі досягнення патрульної поліції це 130. Де затримання грабіжників вироки суду по їх пустих балачках в інетернеті, вибачте, якщо їх прес-служба повідомляє про затримання злочинців при можливому збуті наркотиків а по факту через непрофесійні дії особи уникають навіть адміністративної відповідальності . Можливо це треба вісвітлювати. Вибачте за поради, маю таку думку?
Просто Лучанин до Лучанин Показати IP 13 Жовтня 2016 12:46
5балів Не лише у Вас одного така думка
ірина Показати IP 13 Жовтня 2016 11:16
Нехай пишуть. молодці. правильно.Нехай ще пишуть про суддів.
Ната до ірина Показати IP 13 Жовтня 2016 12:12
Звичайно потрібно писати про осіх, Волинь повина знати своїх "героїв"
Анонім до ірина Показати IP 13 Жовтня 2016 12:47
Ворога народу потрібно знати в лице!!!
Yarik Показати IP 13 Жовтня 2016 11:35
І справді, невже журналістам більше не має про що писати, як тільки про пяних за кермом. Його спіймали, склали протокол, сплатить штраф - це дуже великикй резонанс на нашу Волинь. Невже більше нема проблем які необхідно висвітлювати. Ганьба !
ДО ПОЛІЦІЇ І ЖУРНАЛІ Показати IP 13 Жовтня 2016 11:45
Ви вже замучили, навчіться працювати, пишіть про щось толковіше, кого цікавить кого зупинили пяним, зупинили так зупинили, штраф, позбавлення прав і все, чому непишете всі порушення тоді. Поліція коли будете ловити тих хто грабить, вбиває і т.д. ЗАДОВБАЛИ.
І ще Показати IP 13 Жовтня 2016 11:47
Знаю що було зловлено трьох пяних за кермом, в цю ніч, ЧОМУ. С....А пишите про одного, напишіть всю біографію і про тих, вже значить.
Факт Показати IP 13 Жовтня 2016 12:02
Сергію, потрібно було тобі діяти, як брат!!! "Фак" та й усе
Наталка Показати IP 13 Жовтня 2016 12:04
Ось скільки прихильників у Сергія!!!!
до наталки Показати IP 13 Жовтня 2016 12:12
Напевно не такий поганий і Купріянчик Сергій, а я пропоную патрульних за неправильно складені протоколи в АТО, хто підтримує
567 Показати IP 13 Жовтня 2016 13:02
Патрульній поліції здають тих хто планує їхати за кермом в нетверезому стані, а вони вже й такі довільні зі своїм драгером швиденько їдуть з орієнтуванням, краще крадіжки та інші злочини розкривайте !
юра Показати IP 13 Жовтня 2016 13:05
хай патрульна пошукає в свої лавах алкашів!!!!!!!!!!!!!!!!!!! їх там хватає їздять сині!!!!!!!!!!! особливо старі мусора які там працюють!!!!!! двохметровий такий два на два їх працівник постійно бухій їздить.
закон Показати IP 13 Жовтня 2016 13:25
МОЖЕ ШТРАФИ ПО 90 ТИС ГРН БУДУТЬ БІЛЬШ АВТОРИТЕТНИМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
1985 Показати IP 13 Жовтня 2016 15:20
Хтось здав по - любому, бо нові менти ні.ера не роблять. Працюють тільки за наводкою. А знаєте чому тільки п'яних ловлять, бо на більше не хватає розуму. На моїх очах вечірньої пори підїзджають на патрульках до кафе, барів міста переписують номери авто які стоять поряд і ВСЕ робота зроблена, зранку пишуть скільки зловили п'яних. А грабіжники нехай працюють по квартирах та будинках.
микита Показати IP 13 Жовтня 2016 17:19
чесно кажучи мені відомо,що ця людина була дуже відповідальна і справедлива,те що стався такій випадок для мене шок,ну випив цей чоловік зловили,хіба це такий вже криміналіст,як ви пишете????я впевнений 90 відсотків українців сідали хоч раз за кермо на підвипитку,плюнувши на закон!!!!а хтось поцікавився в яких випадках він людям помогав і робив це від чистого серця. Ви тільки аби на старого міліціонера накопати,а ніхто не копне,хто така сімя куприянчиків,і що вона зробила для людей в органах...стид!
поліцейський Показати IP 13 Жовтня 2016 17:49
хоч сам працюю в поліції. Васильвоича знаю як добросовісну порядну людину!
Аваков Показати IP 13 Жовтня 2016 17:57
Нерозуміння ситуацій і завдань які виконує поліція, і через це виникають такі недолугі і абсурдні коментарі в сторону патрульної поліції недовольних і обіжаних клоунів, які дальше свого корита не знають і не хочуть знати про реальну суспільну небезпеку які несуть ці алководії
Громадянка Показати IP 13 Жовтня 2016 18:28
Куприянчик Сергій Васильович чеснопорядний громадянин нашого міста - Луцьк! Людина адекватна та мудра. Сергій Васильович далеко не байдужа людина до кожного, хто коли небудь просив у нього про допомогу. Право на помилку має кожен! Це не є злочином, всі ми люди. Нічого страшного не відбулось! А от, що стосується останніх, реально важливих подій у м.Луцьку(кримінал, грабіжництво..), як преса, так і самі правоохоронні органи мовчать! Задамо питання чому?! Шановна пані журналіст! Через таку дрібницю, виставляти особисте життя, дані, сім'ю та особисті справи Сергія Васильовича, ось це ганьба!!! Не забувайте, що людей, котрі вдячні йому та котрі поважають його, значно більше ніж прищів, які пхають свого носа в його життя та виставляють публічно на загальне обговорення!!!
Громадянка Показати IP 13 Жовтня 2016 19:00
Про що можна говорити взагалі?))Скажу вам шановні так, на себе дивіться! Не пхайте носа в життя інших людей!
Олег Показати IP 14 Жовтня 2016 18:25
Чому про мого сусіда не написали?Він щодня їздить під мухою.
А Показати IP 14 Жовтня 2016 21:30
То правда,що сенсацію написали,не смішіть людей!! А як кілька місяців тому поліцаї і то діючі держ.службовці,а не "екс" з'являлися на службу в нетверезому стані на власному авто.
555 Показати IP 14 Жовтня 2016 22:07
А Марії Доманській С.Куприянчик певно дозвіл на зброю не видав,що вона ще і його декларацію виклала в своїй статті))))
ТТ до 555 Показати IP 15 Жовтня 2016 07:58
Підтримую, чому і з якою метою публікувати декларацію про доходи, якщо особа фігурує в рамках 130-ї. Розумію, що не варто сідати за кермо, якщо вжив, але не сприймаю того, що усі екс-правоохоронці, це суцільна наволоч, непотріб та вороги народу. Питання висвітлюється занадто однобоко. Затримали, зафіксували порушення і вдувають усім, які непідкупні, колишніх Богів ловлять. Та Ви панове поліцейські з машин повилазьте, а як ні то по-дворах від дороги без маячків проїдьте, відразу пляшкою шампанського без її вмісту Вас пригостять ті, що вертаються з квартирних крадіжок.
вова Показати IP 14 Жовтня 2016 23:21
дозвіл гроші стоїть1т-2т як з кого.а офійійно36грн.