У Луцьку виділили пів мільйона на реконструкцію приймального відділення у міській лікарні
500 тисяч гривень виділили луцькі депутати у межах перерозподілу бюджету на реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги у Луцькій міській клінічній лікарні.
Про це стало відомо сьогодні, 10 липня, під час засідання дистанційної 86-ї позачергової сесії Луцької міської ради.
Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова, у межах перерозподілу міського бюджету, 500 тисяч гривень луцькі депутати виділили для управління капітального будівництва на реконструкцію основного корпусу Луцької міської клінічної лікарні, що знаходиться на проспекті Відродження, 13. За ці кошти реконструюють відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Гроші перерозподілили із резервного фонду.
Водночас, як повідомив депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук, 7 мільйонів гривень на реконструкцію приймального відділення міської лікарні у Луцьку уже передбачено з державного бюджету, однак, ця сума у майбутньому може бути й більшою.
«За цією програмою виділили 7 мільйонів на 7 приймальних відділень. Але, очевидно, що реконструкція приймального відділення у Любешеві може обійтися бюджету у меншу суму, то можуть бути й вільні залишки», – зазначив обранець громади.
Так, луцькі депутати проголосували «за» таке рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо сьогодні, 10 липня, під час засідання дистанційної 86-ї позачергової сесії Луцької міської ради.
Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова, у межах перерозподілу міського бюджету, 500 тисяч гривень луцькі депутати виділили для управління капітального будівництва на реконструкцію основного корпусу Луцької міської клінічної лікарні, що знаходиться на проспекті Відродження, 13. За ці кошти реконструюють відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Гроші перерозподілили із резервного фонду.
Водночас, як повідомив депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук, 7 мільйонів гривень на реконструкцію приймального відділення міської лікарні у Луцьку уже передбачено з державного бюджету, однак, ця сума у майбутньому може бути й більшою.
«За цією програмою виділили 7 мільйонів на 7 приймальних відділень. Але, очевидно, що реконструкція приймального відділення у Любешеві може обійтися бюджету у меншу суму, то можуть бути й вільні залишки», – зазначив обранець громади.
Так, луцькі депутати проголосували «за» таке рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.