USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку виставили за двері дівчат, які прийшли провідати поранених бійців АТО

25 Липня 2014 13:51
Прикрим інцидентом закінчився візит перших красунь Волині до земляків, які лікуються у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі. Попри те, що візит був погоджений з керівництвом установи, дівчат та журналістів виставили за двері.

Одним з координаторів акції стала активістка Галина Падалко. Дівчина стверджує, що на це її надихнули слова пораненого в зоні АТО Євгена Степаненка. Він розповів про юнака, який у 21-річному віці залишився без рук: «Проживіть одне літо не для себе, лише одне літо у своєму житті».

Для цього дівчина зібрала перших красунь Волині – до акції долучилась Юлія Пащенко, Юлія Ковальчук, Олена Марунська та Маргарита Янчук.

«Озброївшись» морозивом та музичним супроводом, активістки рушили до Луцького гарнізонного військового госпіталю.
Охорона пропустила їх, оскільки візит попередньо погодили з керівництвом установи.

Чоловіки, які доволі тривалий час лікуються після повернення на Сході України, сприйняли візит позитивно і тепло, подякували за гостинці та заходились спілкуватись з дівчатами. Дехто з чоловіків лікується тут уже кілька місяців, когось найближчим часом планують виписати додому. Кажуть, що почуваються добре, залікують рани - і знову на передову.
Символічним подарунком для військових, які боронять Україну від ворога, стала пісня «Океану Ельзи» «Я не здамся без бою» у виконанні перших красунь Волині. Проте дослухати її до кінця чоловікам не судилось – в палату увійшла медсестра, яка не представившись, заборонила співати. Почувши у відповідь, що візит був попередньо погоджений з керівництвом госпіталю, вона вийшла. Проте, через деякий час повернулась з підкріпленням – кремезна жінка, ймовірно, санітарка, заходилась виставляти всіх за двері, декого просто виштовхувала силоміць.
Побачивши фотоапарат, жінка вхопила його за об’єктив, намагаючись відібрати. А на прохання акуратніше поводитись з технікою і не перешкоджати журналістській діяльності, відповіла: «Я знаю, як поводитись!».
Згодом жінка повторила спробу відібрати фотоапарат на вулиці – намагалася зірвати камеру з шиї. А після попередження журналіста викликати міліцію, швидко пішла з двору.

Як з'ясувалось, «каменем спотикання» стало те, що дівчатам, буцімто, дозволили співати лише на вулиці. Проте Галина Падалко стверджує, що керівництво установи цей момент не обумовлювало.

Поранені чоловіки щиро дякували за візит та вибачились за прикрий інцидент. Адже свято для них сьогодні - це своєрідна подяка.

«Хотіли як краще, а вийшло як завжди», - філософськи пожартував Володимир Сидорук, якого саме в цей день виписували додому.

P.S: редакція наголошує на тому, що матеріал про візит дівчат мав бути винятково позитивного змісту, журналіст, виконуючи редакційне завдання, не порушив Закону України «Про інформацію». Ми сподіваємося на пояснення агресивної поведінки з боку окремих предстаників медперсоналу. А тим часом, з уст дівчат пролунало, що своїм вчинком вони намагалися показати, що будь-хто може прийти до поранених і подякувати чоловікам за їх подвиг. Зі слів Галини Падалко, їм потрібна проста людська вдячність і розуміння того, що їх жертви – не марні. Проте прикрий інцидент став «ложкою дьогтю», зіпсувавши благородний вчинок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 13:53
луцьки цитри.... от нефіг робити... до праці айда..держава на межі краху... а ім би губки намалювати та показати себе.. Ганьба!!
тролі до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 15:41
растовскі не п..
Вік до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 22:32
Це тупий піар на камеру, а не бажання допомогти. Один раз зайшли у госпіталь пофоткались тай усе. До праці кобили на вас пахати треба.
123 Показати IP 25 Липня 2014 13:55
Я в шоці, прийшли провідати хлопців так ні блін і тут грьобана бюрократія! ЯКИЙ ЗАКОН ВОНИ ПОРУШИЛИ ЗРОБИВШИ ЛЮДЯМ ПРИЄМНО?! а на фото - ЛИЦЕ сучасної медицини.
Факт до 123 Показати IP 25 Липня 2014 14:15
Просто КРЕМЕЗНА ЖІНКА ніколи не була такою, як ці дівчата! Хлопцям, у будь-якому випадку, приємно. Це ж хлопці!
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 13:58
пора вже затямити,треба знати правила і відповідні норми перебування в мед. закладі.Ходити оцим дівулям туда сюда, коли захочеться і як захочеться ( на мить можна уявити це в сусідній Польші). Навчіться поважати дисципліну і самі будьте дисциплінованими!!! Тоді можливо і побудуємо нормальну державу...
ФигВам до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 15:51
"...правила і відповідні норми перебування в мед. закладі..." - это пережиток коммунистического прошлого. Настоящим рэволюционерам и родимый навоз на сапогах посетителей поможет скорее выздороветь!
майдан до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 16:35
анонім ти тупий троль. Це факт.
Всезнайко Показати IP 25 Липня 2014 13:59
Красуні, мля...
Анонім до Всезнайко Показати IP 25 Липня 2014 14:43
А для красунь закони не писані?
ММ Показати IP 25 Липня 2014 13:59
Волинські пілотки в обломі ))))
Валерій Показати IP 25 Липня 2014 14:01
якась хвора санітарка...прийшли хлопцям дух підняти а вона людей виганяє
Люля Показати IP 25 Липня 2014 14:06
Яка "зла" санітарка. Зірвала піар дівчатам.
Юля Показати IP 25 Липня 2014 14:06
Шановні лучани,які не можуть підняти дупу і прийти підтримати хлопців,що ви несете???? Які цитри??? Дівчата, переживають за наших хлопців. Вони не винні,що ви кікімори болотні і не можете на камеру показатись. Життя бумеранг,Вам ваші слова вернуться. КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ!!!!!!
МВ до Юля Показати IP 25 Липня 2014 14:16
слухай, а ти мене не спитала, що я щонеділі по 200 грн. передаю на ліки в госпіталь,що я клято працюю і годую сімю і мене Бог не обділив красотою,але я не маю часу піаритися, бігати та співати та губки красити на обєктив... Кікіморо ти глянь на себе сц.***** хо і врешті проснися в сьогоднішній складний час і врешті зрозумій,що добрі діла творяться не на камеру.... а як вчить св. Письмо...ліва рука дає, а права не знає що робить... а то прям як ото соборна шавка тільки і ля-ля язиком, а не ділом
L до МВ Показати IP 25 Липня 2014 14:30
Гопо, вмийся!!! точно ти "обділена" і просто заздриш! "Соборна шавка", "кікімора", "сц..ха" - це про таких, як ти, задрипанок поліських. Якби не була "обділена", то когось (тим більше, незнайомого особисто!) так не називала! І Святе Письмо тут не згадуй. обділена ти наша!
Анонім до L Показати IP 25 Липня 2014 14:36
ти б на себе глянула у дзеркальце гопо)))із завищеною самооцінкою
до L до L Показати IP 25 Липня 2014 14:42
ти напевне одна Із тих пІлоток???
я до до L Показати IP 25 Липня 2014 15:02
ОСОБИНО, А ТИ ВЗАГАЛІ РОЗУМІЄШ ПОНЯТТЯ ЦЬОГО СЛОВА???
ман до МВ Показати IP 25 Липня 2014 16:39
мв-це що, волинська мавпа?
Красуням та Юлі до Юля Показати IP 25 Липня 2014 14:19
Не в тому справа, що прийшли підтримати (за це - молодці!) і їх вигнали, а в тому, що є певні правила поводження в лікарні, і комусь їхні пісні - то мука. ну, і звичайно, хамство медперсоналу - теж є. На зауваження треба було адекватно зреагувати, а то навіть по фото видно, що стадо теляток, яке тільки в дзеркальце любується..
Тьотка до Юля Показати IP 25 Липня 2014 14:22
Не краса врятує світ, а розум, доброта та мудрість.
Супермен до Тьотка Показати IP 25 Липня 2014 14:35
Ну які ж ви наївні. Загальновідомо, що світ врятую я! )))
Тьотка до Супермен Показати IP 25 Липня 2014 14:40
Ну та вперед, Супермене!!! ти знаєш, куди летіти!!!
Супермен до Тьотка Показати IP 25 Липня 2014 14:55
Я вже давно на місці. Чекаю на проходження так званої "точки неповернення", щоб проявити себе в усій красі. Цьомки-бомки! )))
Тьотка до Супермен Показати IP 25 Липня 2014 15:06
Щасти! який милий Супермен)
Супермен до Тьотка Показати IP 25 Липня 2014 15:09
Дякую. )))
дівулям Показати IP 25 Липня 2014 14:11
Це госпіталь, а не танцплощадка. Прийшли в медзаклад, провідали і пішли, а не пісні горлопанити. Треба ще поважати тих хворих, які там лікуються. Краще б взяли віники і територію прибрали - користі було б більше.
lutchanka до дівулям Показати IP 25 Липня 2014 14:22
От візьми віник і прибери, чупирадло! Само ні на йоту нікому не допомогло. а ще сміє дзявкати!
Придурки до дівулям Показати IP 25 Липня 2014 14:27
під час Великої Вітчизняної війни було нормою те, що відомі артисти, кіноактори і народні і заслужені виступали в госпіталях перед бійцями, серед яких були і тяжкопоранені, і скалічені, і приречені. І співали там і танцювали і всіляко настрій підіймали. Нітрохи не сумніваюсь, що спілкування з красивими дівчатами та імпровізований концерт підуть на користь пораненим хлопцям набагато більше ніж спілкування за допомогою ноутбуків і мобільних телефонів. Народних і заслужених артистів зараз хер заставиши хоч крок безкоштиовно зробити, а не те що безкоштовні виступи, то хоч таку альтернативу, як запропонували ці дівчата потрібно підтримувати, а не обливати г.вном і хамськи виставляти їх за двері.
сафарі до дівулям Показати IP 25 Липня 2014 17:36
і фотографу, який фотографував, віника в зуби
супер - відповідь до дівулям Показати IP 26 Липня 2014 18:56
точніше і не скажеш.
боєць Показати IP 25 Липня 2014 14:13
А попки в них нічогенькі, такими можна і лікувати безмекамендозно...
lutchanka до боєць Показати IP 25 Липня 2014 14:23
хрін ти облізлий, а не БОЄЦЬ!!! Якщо, крім "попок", більше нічого не втямив!
боєць до боєць Показати IP 25 Липня 2014 17:08
кращеб зробили омлет
100 Показати IP 25 Липня 2014 14:23
Якщо це перші красуні які в нас другі :(
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 14:51
В чому проблема? Дівчата хотіли зробити приємне. Не розуиію
Т до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 15:02
Робити приємне треба з розумом і тактовністю, або у себе вдома.
Позитивчик Показати IP 25 Липня 2014 14:58
До краси і ніжності завжди прикуті погляди ненависті, заздрощів і озлоби. І поведінка хамовитої пані жодними аргументами не пояснюється. Правду каже народна мудрість: чим менша шавка, тим голосніше вона гавкає. Ну був би це хоча б лікар, заступник головного лікаря... а то, хто? не представилася, репетує, чому? Треба себе поважати, а тоді й тебе поважатимуть. А обличчя чоловіків задоволені. Вони ж наші Герої) Для них наші найщиріші слова шани і поваги. А гавкати - кожна собака вміє... не треба уподібнюватися до тварин!
САнітарка до Позитивчик Показати IP 31 Липня 2014 16:43
А ти впевнений що ця жінка санітарка ? Це я про шавку та гавкання. Дивись щоб не вкусила,
Брет Пітович Показати IP 25 Липня 2014 14:58
На Анджеліну Джо Лі схожа одна)) як її звати ? )
Супермен Показати IP 25 Липня 2014 15:03
Ти про санітарку? Не проблема, зайди у відділ кадрів.
Тому що ТИХИЙ ЧАС ЙО Показати IP 25 Липня 2014 15:09
Я думаю, що світ має врятувати та санітарка! І коня на скаку і в горящую Ізбу...
тьфу Показати IP 25 Липня 2014 15:22
скільки ж всетаки є заздрісного, злобного, тупого лайна.
сафарі Показати IP 25 Липня 2014 16:06
а для чого стільки фото цих ДІВЧАТ?
фото до сафарі Показати IP 25 Липня 2014 16:13
Як бачите, пофотрографувати військових у палатах не дуже то вдалось, завдяки таким ось)
вуличний санітар Показати IP 25 Липня 2014 16:11
А що, в госпіталі керує санітарка? Та й ще з такою комплекцією і характером, що тільки з битою можна підступитись.
Бармалєй Показати IP 25 Липня 2014 16:16
Тьотка приревнувала.
Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 16:29
Може хто не в курсі, що цей військовий шпиталь не тільки для молодих хлопців з зони АТО. ТАм лікуються і старенькі військові. пенсіонери. Це медичний заклад! Там є і важкохворі люди. І це не місце для концертів у палатах. Коли я туди приходила мене взагалі "строїли" за те, що щось голосно говорила. І я попросила вибачення, хоча батько глухий і з ним важко розмовляти тихенько. А тут співи! Ну є щось у голові ?
Яя до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 16:43
Моя свекруха там планово щороку підліковується. Часто, коли приходили відвідувати, то в тому відділенні де вона лежала, телевізор в коридорі репетував на повну і нічого, не думаю, що пісня в живому виконанні комусь так би вже дуже зашкодила, більше ніж увімкнуті на повну гучність телевізори. Той госпіталь скоріше щось подібне до санаторію - прокапають, поколють, таблетками, вітамінами погодують, процедури призначать для загального зміцнення організму і по всьому, важкохворих там не лікують. Та й поранених на війні хлопців там раніше не бувало, так що, може це й грубо звучить, але зараз пенсіонери могли б і потерпіти трошки невеличкі "тимчасові незручності".
Лучанка до Яя Показати IP 25 Липня 2014 17:11
НЕ лікують? Тільки чомусь там люди помирають... Ми взагалі хочемо жити за якимось законами, а самі жодних правил не притримуємось. Якщо кожен буде робити те, що він рахує за потрібне і мати в якомусь місці правила, то ми так і будемо в тому самому місці знаходитись.
ЯЯ до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 17:33
Там де побували ці хлопці теж люди помирають, і не ті,яким уже перевалило за вісімдесят, а молоді і повні сил, яким би ще жити і жити, а цим хлопцям жити з ранами тілесними і душевними до кінця життя, то ж можна їм трохи настрій підняти, а госпіталь не будинок скорботи.
Бармалєй до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 21:27
Ви переплутали з госпіталем інвалідів ВВВ білятретьой поліклініки. А дівчата прийшли у гарнізонний військовий шпиталь,
Красуням Показати IP 25 Липня 2014 19:21
Молодці, що зібрались та пішли до хлопців, то їм було приємно - гарних дівчат в тому закладі не часто побачиш. Спів, на правду, був дещо недоречним для тих, хто на лікуванні в госпіталі. Медсестри такі дикі, бо ви їм конкуренцію влаштували))) І якщо у Вас є бажання допомогти - збирайте допомогу хлопцям, стільки акцій проходять в Луцьку та інших містах Волині - долучайтесь.
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 19:48
коментар було видалено
Депутатка Показати IP 25 Липня 2014 20:11
Ця санітарка - кор...ва недорізана, совкова сталіністка, яка не знає, як правильно себе поводити з людьми. Неподобство, її треба звільняти з роботи і то негайно. Дика людина, не розуміє, що ці дівчата зробили добру справу. Вже тошнить від таких "кадрів" в нашій медицині. Совість би мала себе так поводити.
Люмпен до Депутатка Показати IP 25 Липня 2014 23:43
Прикінь ця санітарка твоя мама,або прикінь хтось так на твою маму писатиме,коли вона прогнала якихось посіпак
До Люмпен до Люмпен Показати IP 26 Липня 2014 14:08
Якби моя мама там працювала б, то такого хамства, як ця тьотка собі не дозволяла б.
ваше прізвище до Депутатка Показати IP 26 Липня 2014 19:05
не Фаріон, часом? бо симптоми дуже схожі....ще й тошнить...може вагітна?
САнітарка до Депутатка Показати IP 31 Липня 2014 16:38
Шановна дорізана корово! Не ви людину брали на роботу не вам її і звільняти. А "кадри " від яких вас нудить, рятують життя таким зас*анцям як ви та ваші "коллеги" , бо ще совість та людяність у них є !
солдат Показати IP 25 Липня 2014 21:36
Шановні, військовий госпіталь це є військова частина. Не займайтесь фігнею...
Сергій Показати IP 26 Липня 2014 09:36
Лєна, ти молодець. Немає чого тим "красуням" піаритись в госпіталі. Краще б хоч день посиділи біля пораненого, покормили з ложки (при необхідності) помогли передягнутись.
я до Сергій Показати IP 26 Липня 2014 22:02
а ти так вчинив? чи ти тільки тут такий розумний? дивіться на себе перш,ніж тільки сидіти і обсирати вчинки інших.