USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.55 39.85
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку за оплату проїзду готівкою пасажирів штрафуватимуть

20 Грудня 2019 13:27
У Луцьку штрафуватимуть пасажирів за оплату готівкою проїзду в громадському транспорті. Про це йдеться в сюжеті UA: Волинь.

Із 19 грудня в автобусах та тролейбусах Луцька за проїзд можна платити лише електронним квитком або за допомогою мобільного додатку.

Проте досі є пасажири, які платять готівкою, а в маршрутках і тролейбусах приймають таку оплату.

Як розповіла кондуктор у тролейбусі Неля Машевська, на підприємстві їй видали талони й сказали йти працювати. Зі слів водія, його не попереджали про оплату готівкою.

Перевізник Микола Тимощук (маршрут № 31) зазначив, що пасажирів, які розраховуватимуться готівкою, не висаджуватимуть.

Натомість начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов повідомив, що, якщо у пасажира не буде електронного квитка, то він повинен бути заплатити штраф 120 гривень в автобусі і 80 гривень – у тролейбусі.

Також він додав, що наразі контроль працює при ЛПЕ, на маршрутних рейсах він поки не здійснюється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Земляк Показати IP 20 Грудня 2019 13:44
Станом на 14:00 20/12/219 пасажири платять готівкою, а водії з радістю беруть і мають не ховаючись чималий запас грошей для видачі здачі. Хто це контролює???
ДЕ до Земляк Показати IP 20 Грудня 2019 15:34
А як будуть поступати з водіями міжміських автобусів, у яких водії беруть гроші за перевезення по Луцьку - це , наприклад Рожищенські,Ківерцівські та інші? Треба,що б і у них були валідатори?
Анонім до ДЕ Показати IP 20 Грудня 2019 18:22
Міжміському транспорту не дозволяти вїзжати у місто без валідаторів. Довозить людей до міста. Висаджуеє пасажирів і напоп то біш зад.
Дістало Показати IP 20 Грудня 2019 13:44
Шановний начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов. Довошу до Вашого відому, що відповідно до Закону 1023-XII, ст.17 , Ви порушуєте права громадян України, і саме на Вас необхідно накласти штраф. Жівіть згідно конституції та законів України. Це моя особиста Вам порада.
Волинь Показати IP 20 Грудня 2019 13:47
Тільки контроль на всі види транспорту приведе до порядку.
Х Показати IP 20 Грудня 2019 13:52
А сходити куди подалі Степанов не хоче?
Показати IP 20 Грудня 2019 14:16
виходить, що проїзд безготівковий, а штрафи готівкові?))
Нато Показати IP 20 Грудня 2019 14:16
А як же туристи і гості міста оплатять проїзд? Навіщо їм пластик за 35 гривень? Можливо у водіїв повинна бути окрема картка і вони, отримавши готівку, повинні пробити її через валідатор.
К.лучанин Показати IP 20 Грудня 2019 14:20
Вже й пасажири стали винуваті. Я є споживачем цих послуг, і оплата за проїзд повинна мати альтернативу.: е-квиток, оплата готівкою, проїздний квиток. Чому ми пасажири повинні примусово авансувати проїзд в транспорті і викидати "лишні" гроші на е-квиток. У пенсіонерів і так малі пенсії і кожна гривня на обліку! Я тепер повинен платити за проїзд в рази більше ніж раніше було. Степанов, це твої проблеми що в тебе немає контролю за грошима перевізникв , а ти підставляєш лучан на гроші та залазиш до них у кишеню і кажеш , що так і треба, бо це мовляв по -Європейськи. У Європі з людьми так не поступають. Так , там є е-квитки, але є і проїздні, і оплата грошима паралельно.Так що , не вали з хворої голови на здорову. На виборах це пригадаємо владі. Так не гідно зневажати людей, які і так знервовані важким становищем в Україні. Не ускладнюйте життя людям!
ку Показати IP 20 Грудня 2019 14:33
Чому в Польщі, яка є членом Євросоюзу, (до членства в якому нас готують) пасажир, який з будьякої причини не може оплатити проїд в міському автобусі загальноприйнятим способом, спокійно може придбати квиток у водія. Якщо людина приїхала в Луцьк з села і не має того е-квитка, їй що пішки йти???. Чи кошти на картці банально закінчились-що пішки йти??? Пане Степанов-ви впевнені що Ви займаєте цю посаду заслужено, чи може треба поступитись місцем більш кваліфікованим працівникам ???????
скептик до ку Показати IP 20 Грудня 2019 18:13
"Чому в Польщі, яка є членом Євросоюзу, (до членства в якому нас готують) пасажир, який з будьякої причини не може оплатити проїд в міському автобусі загальноприйнятим способом, спокійно може придбати квиток у водія". НЕПРАВДА. у великих містах водії не продають квитків.
ку до скептик Показати IP 21 Грудня 2019 14:23
За місто Влоцлавек гарантую, думаю що і в інших населенних пунктах (в тому числі і великих) оплата за проїзд і її методи ПРОДУМАНІ в першу чергу для зручності ПАСАЖИРА. Пасажир там - ЛЮДИНА.
Дід Панас Показати IP 20 Грудня 2019 14:57
Отака уйня, малята!
Анонім Показати IP 20 Грудня 2019 15:03
А не логічніше було б штрафувати сторону, яка радісно приймає готівку, а не ту, яка цю готівку дає? А, вибачте, забув де ми живемо...
нострадамус Показати IP 20 Грудня 2019 15:50
а білети видавати в обмін на готівку маршрутчики не пробували?...
Віктор Показати IP 20 Грудня 2019 15:53
Зробіть проїзд за готівку 7 чи навіть 10 грн і в кожного буде вибір. А якщо картку загубив, треба спочатку їхати на таксі туди де їх продають?
Вах до Віктор Показати IP 20 Грудня 2019 16:33
А якщо водій купить якусь глушилку сигналу того валідатора і він непрацюватиме,то тоді всі пасажири змушені плотити більші суми за проізд?саме цього і хотіли маршрутники))
Земляк Показати IP 21 Грудня 2019 13:10
Я так зрозумів, що деяким перевізникам по-фіг про заборону готівки і розпоряджень ради!? Як "косили" неконтрольоване бабло так і "косять"!
Небайдужий Лучанин Показати IP 21 Грудня 2019 16:48
А нічого що кондуктори в тролейбусі до сих пір з готівковими квитками ? А нічого що водії з касою в пасажирів під носом? Штрафи за оплату готівкою десь в законі прописані? Задайте ці питання шановні журналісти
К. лучанин до Небайдужий Лучанин Показати IP 21 Грудня 2019 17:05
ЦЕ НІЧОГО! Оскільки , є альтернатива і права пасажира поважаються. А ти хочеш репресій ,як більшовики. Читай пост КУ до СКЕПТИКА. Пасажир це ЛЮДИНА перш за все. Що тобі ще не так?
Анонім Показати IP 22 Грудня 2019 11:55
Одиничка біля мотору 22.12 11:50 водій бере готівку
Анонім до Анонім Показати IP 22 Грудня 2019 12:31
Номерний знак АС5573ВТ
Земляк Показати IP 22 Грудня 2019 20:08
І шо? І нічо, як косили готівку так і косять!!!
Земляк Показати IP 23 Грудня 2019 09:09
23/12/2019 рік 08:30 год маршрутка №12 АС4854АІ розрахунок готівкою! Інформація в транспорті відсутня. Водії не роз'яснюють пасажирам про правила оплати, "чемно" беруть гроші. Інформаційні наклейки застарілі.
Земляк Показати IP 23 Грудня 2019 09:25
23/12/2019 рік 08:30 год маршрутка №12 АС4854АІ розрахунок готівкою! Інформація в транспорті відсутня. Водії не роз'яснюють пасажирам про правила оплати, "чемно" беруть гроші. Інформаційні наклейки застарілі.
Загорецька Показати IP 23 Грудня 2019 16:52
Брехня, маршрут 26 досі бере готівку!!! Валідатора немає! Місто тупо кинуло вишків, для кого ті правила створили? Для приватних перевізників? Для кп електротранспорту правила інші???? Де обіцяний моніторинг? Де термінали на зупинках?????