USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Колапсу не сталося: як живе Луцьк перший день без громадського транспорту. Фото

19 Березня 2020 10:27
Через карантинні заходи та задля протидії поширенню смертельного коронавірусу відсьогодні в Луцьку скасований рух громадського транспорту. Попри це, великого скупчення людей на вулицях не помітно, особливого засилля легковиків на дорогах міста теж немає.

Читайте також: Офіційно: рух громадського транспорту в Луцьку припиняють від 19 березня

Зранку в районі проспекту Перемоги – не велелюдно. Зазвичай на зупинці, що навпроти школи №5, – натовп пасажирів, але сьогодні їх тут одиниці. Поодинокі автобуси, що їздять містом, розвозять працівників медичних установ. Міська влада ще вчора анонсувала, що забезпечить доїзд за принципом «шкільних автобусів» медикам, тому сьогодні вулицями міста вже їздять автобуси з табличками, на яких вказані назви закладів.

Ще з вчорашнього вечора знову ожили чати, запущені з часів «транспортного бойкоту» перевізників. У них лучани (у телеграмі та у вайбері) пропонують безкоштовно підвезти до роботи сусідів або тих, кому по дорозі. А також шукають, з ким під’їхати самим.

Як лучани пережили перший ранок без громадського транспорту, показало Інформаційне агентство Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
оса Показати IP 19 Березня 2020 10:49
Не трандіть! полікліка №2 пішки лікарі 2 години на роботу добиралися ногами
Луцьк до оса Показати IP 19 Березня 2020 12:25
полікліка №2 лікарі мають машини.
здравомислячий до оса Показати IP 19 Березня 2020 12:40
Що це таке ви пишете?Немає колапсу?А те що все позакривали крім аптек,продуктових магазинів,АЗС-це вам не колапс?А те що не їздить громадський транспорт(нема людям як добратися на роботу-не всіх працівників розвозять автобусами) це вам не колапс?
скептик Показати IP 19 Березня 2020 10:54
скільком пенсіонерам ви завезли ліки або продукти ?
777 Показати IP 19 Березня 2020 10:58
Не сталося? Это вам кажется так.Посмотрим.что будет через неделю.
скептик Показати IP 19 Березня 2020 11:06
колапсу нема, просто люди мають море гімору
Олександр Показати IP 19 Березня 2020 11:12
І по чому судиться, що колапсу не сталося???
Спостерігач Показати IP 19 Березня 2020 11:14
Увесь світ так рятується! І нема чого нарікати. І з пенсіонерами вирішиться ситуація. А що - хай краще заражаються і заражають?
Мда... до Спостерігач Показати IP 19 Березня 2020 15:00
Звідки спостерігаєш? З Буковелю? ))) Як бабуся чи дідусь йде 10 км пішки з ГПЗ
Заробітчанин до Мда... Показати IP 20 Березня 2020 09:55
А куди це бабусі треба так сильно, зараз аптеки на кожному кроці, чи вона живе на гпз, а в аптеку хочеться їй на відродження??
Лучанин Показати IP 19 Березня 2020 12:03
Треба так, як як у Бергамо, з переповненими моргами і чергою в крематорій. Але ж вам тоді теж буде погана влада, бо не зробили нічого
маша Показати IP 19 Березня 2020 12:06
Яка різниця від чого вмерти чи з голоду,чи від вірусу.Ми не будемо мати достатньо коштів ,щоб повноцінно харчуватися,лікуватися,тому скоріше захворіємо. Зупинити вірус -- це те саме ,що зупинити вітер. Новим видом грипу заразиться 60-80%населення планети.В Китаї є вірус,то вони блокували ті міста , де є ця загадкова хвороба,а весь Китай працював на подолання проблеми.Без грошей,без економіки нам не подолати цей виклик. Ми як страуси зарили голову в пісок.Білорусія,Великобританія працює. Від SARS було 35% смертності, а COVID-19--- близько 3,4 % смертності за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я.Будуть ще нові версії COVID-20,то що нам пожиттєво сидіти на карантині.
Надя до маша Показати IP 20 Березня 2020 06:32
Золоті слова
Заробітчанин до маша Показати IP 20 Березня 2020 09:57
Карантин для того, щоб СПОВІЛЬНИТИ розповсюдження вірусу, щоб у лікарнях не було відразу великого напливу хворих!
маша до Заробітчанин Показати IP 20 Березня 2020 13:23
А де ви його бачили? Судячи з офіційних даних --- це дуже мала частка.Загальний психоз послаблює імунітет. В Бергамо середній вік померлих за 70 років,а про це чомусь не кажуть. Це показало , що в Італії відсутня медицина.
Йван Показати IP 19 Березня 2020 12:07
Час купувати велосипеди, якщо при карантині буде можливість десь купити
Кук до Йван Показати IP 19 Березня 2020 13:05
Шукаю камери і покришкі. Всё закрито...
Журналістам Показати IP 19 Березня 2020 13:29
Не пишіть єрунди... Люди по 10 кілометрів пішки ходять....
Х Показати IP 19 Березня 2020 13:59
А вимога про перевезення не більше 10 пасажирів виконується на спецрейсах медустанов і т.д.?
Дідо Показати IP 19 Березня 2020 14:07
Журналісти як до роботи добиралися?
Клава Показати IP 19 Березня 2020 14:44
в 1-ій нотаріальній конторі на Київському м-ні молодий чоловік за попереднім замовленням зателефонував одній з констультанток (двері були зачинені), дізнавшись про відсутність у нього маски та гумових рукавичок - ніхто дверей не відчинив, він пішов ні з чим ( або той набір, або приходьте після 3.04).
Оксана Показати IP 19 Березня 2020 15:24
В мене брат просив велосипед, оскільки на роботу їх ніхто не возить, а їхати потрібно з Володимерської на 40-й. Сьогодні на роботу працівник теж добрався пішки з 40-го на Ковельську, бо ніхто не возить.
На карантині до Оксана Показати IP 20 Березня 2020 10:02
То це проблема роботодавців! Або брата твого, чи працівника... вішаїте свої проблеми на всіх, чи ти просто вєліка зажав брату? карантину не було то всі барухи були забиті.
Мда... Показати IP 19 Березня 2020 17:29
Карантин в світі - це влада забезпечує всім необхідним для боротьби з вірусом.... Проводиться дезинфікація... Карантин по Українськи - повний пофігізм...
просто супер Показати IP 19 Березня 2020 19:45
Це все ж не кінчиться за 3 тижні. Шо то дальше буде... Карантин на весь рік?
Бруннен джи до просто супер Показати IP 19 Березня 2020 21:34
Зате менше на пенсіїї держава буде витрачатися)
Надя до Бруннен джи Показати IP 20 Березня 2020 06:34
Бо пенсіонери повмирають від навантаження на серце...
Олег Показати IP 19 Березня 2020 20:16
Не пофігізм... Ми вчимося думати трошки дальше ніж того хочуть організатори... А комусь і дійсно все все-одно)))
маша Показати IP 19 Березня 2020 20:36
Тоді чому тих, хто повернувся з Китаю, взяли на карантин? а тих, хто з Європи - ні. якась дивна логіка дій влади. вони що не розуміють, що без карантину людей, які повертаються з ЄС, ризикують поширити коронавірус?
Заробітчанин до маша Показати IP 20 Березня 2020 10:04
Альо!! Так ми ж привезли € !
маша до Заробітчанин Показати IP 20 Березня 2020 13:29
І віруси.
Надя Показати IP 20 Березня 2020 06:37
Жахливо старенькі люди ідуть пішки ледь дихаючи. Є люди яких на роботу транспорт службовий і не забирає, їм всерівно. Мусять тратити гроші на таксі .. Це жахіття...
Водій до Надя Показати IP 20 Березня 2020 10:05
ТА КУДИ ТІ СТАРЕНЬКІ ЛЮДИ ПОСТІЙНО ХОДЯТЬ?????
маша Показати IP 20 Березня 2020 20:15
КИЇВ. 20 березня. УНН. В Україні за січень цього року від грипу та пневмонії померло понад 600 осіб. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані Державної служби статистики. Так за даними Держстату, за січень цього року від хвороб органів дихання померло 1203 осіб, з яких 621 від грипу і пневмонії. Також повідомляється, що від туберкульозу у січні померло 309 осіб, від цукрового діабету 199 особи. Окрім того у січні 2020 року від злоякісних новоутворень померло 7040 осіб. То чому на ці хвороби не робили карантину?Давайте зробимо постійний карантин !!!