USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку заступник головного архітектора «будує» на червоній лінії

23 Вересня 2015 16:16
Заступник начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради Ярослав Матвіїв затверджує дозволи на будівництво будинків на червоній лінії.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру сьогодні, 23 вересня.

Так, під час розгляду питання щодо поновлення договору оренди землі громадянину Кушніру Р.І. для будівництва та обслуговування станції автосервісу та магазину автозапчастин на вулиці Карпенка-Карого, 2б, площею 0,0550 гектара, депутат Луцької міської ради Андрій Козюра вказав журналістам та колегам на те, що на плані будівництва чітко видно, що приміщення «стоїть» на червоній ліній, що є протизаконно. При цьому навпроти видно підпис Ярослава Матвіїва, якого, ймовірно, такий хід справ цілком влаштовує.
«Подивіться усі, наш заступник головного архітектора не бачить червоної лінії», - зазначив обранець громади.

Саме через недостовірність документації, члени профільної комісії питання не погодили.

Довідково:

Червоні лі́нії — визначені в містобудівній документації відносно пунктів геодезичної мережі межі існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів, які відмежовують території мікрорайонів, кварталів та території іншого призначення.

Червона лінія позначає землі загального користування, які призначені для прокладки інженерних і транспортних комунікацій, пішохідних зв'язків, впорядкування, озеленення й освітлення вулиць тощо.

Червоні лінії можуть бути визначені на підставі генеральних планів міст. В умовах старої забудови збільшення розмірів вулиць у червоних лініях можливе тільки коли здійснюється реконструкція забудови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Архітектор Показати IP 23 Вересня 2015 16:24
Все законно. ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" не встановлює вимог щодо відступів від червоних ліній будівель громадського призначення. Якщо хтось не згідний, то прошу вказати пункт будівельних норм, який це забороняє (будівництво по червоній лінії).
Стах до Архітектор Показати IP 23 Вересня 2015 18:35
Так і продовжуйте: Відступив на МІНУС метрів 50 і все добре. Погано, що не відтяв пів будівлі ОДА, або податкової!!!
321 до Архітектор Показати IP 24 Вересня 2015 00:20
У вас все законно, коли вам положено. Плювати на людей
лучанка Показати IP 23 Вересня 2015 16:34
Андрiй Козюра! А ви по всix нормах побудували Карабас, закривши людям вikна своэю будiвлею-?? Дивiться на своi промахи,чи то вам просто треба заграбастати ще й автосервic?? Бару в центрi мicта замало???
свідомий до лучанка Показати IP 24 Вересня 2015 10:49
і не тільки карабас а добудова до багатоповерхівки на гпз
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 16:39
"вдячнісь" і не таким очі закриває)
Лучанка Показати IP 23 Вересня 2015 16:42
А козюри об"єкти не на "червоній лінії"? Чи йому закони не писані і Матвіїв його документів не підписує?
Народна довіра Показати IP 23 Вересня 2015 17:53
Карабас добудован до стіни памяткі архітектури Бувший Польський Земельний банк (БУДИНОК ОФІЦЕРІВ )
111 Показати IP 23 Вересня 2015 18:09
архитектору за червоною приватизации нема а тут е
Карабас Показати IP 23 Вересня 2015 21:31
Козюра за кожне вирішене питання на сесіі кладе в кишеню від 5000 до10000$ і ще воно буде базікати.......
ХХХ Показати IP 23 Вересня 2015 21:40
Козюра народний наглядач "хороший" все бачить крім своїх об'єктів. Вибори на носі "піаритись треба, а не думати за людей"
оля Показати IP 23 Вересня 2015 21:56
та архітектура,будівельна інспекція підписує всі папірці за великі гроші...і начхати їм про норми,гости і тд.
Свідок Показати IP 23 Вересня 2015 22:03
З участю Козюри була узаконена самовільна будівля за червоною лінією на цій вулиці тому в даній справі Андрій великий фахівець.
луцьк Показати IP 24 Вересня 2015 10:44
Казюрі фамілія не дарма така дісталась, навіть друзям падсирає...
Реаліст Показати IP 24 Вересня 2015 22:33
Цинізм і наглість*народного обранця*,після його *участі* в забудові Луцька, зашкалює....А згаданий *архітектор*,сподіваємось після виборів,буде за *червоною лінією*.