USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку курсуватиме маршрутка №33. Перелік зупинок

7 Вересня 2016 11:59
Низку додаткових зупинок на вимогу пасажирів по маршруту № 33 затвердили у виконкомі.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 7 вересня.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк, проект рішення підготований на звернення підприємця Тимощука М.С.,який визнаний переможцем конкурсу на перевезення пасажирів за новим автобусним маршрутом №33 «Центральний ринок – Карпенка-Карого», щодо облаштування зупинок громадського транспорту на ділянках маршруту, де вони відсутні.

Так, йдеться про визначення 11 додаткових зупинок на вимогу пасажирів за адресами:

- вулиця Івана Огієнка, 2-б (по обидві сторони вулиці),
- Івана Огієнка, 18 (по обидві сторони вулиці),
- вулиця Клима Савура, 20 (заїзна кишеня біля магазину «Азалія»),
- Клима Савура, 31,
- Клима Савура, 34,
- Клима Савура, 44,
- Клима Савура, 65,
- Клима Савура, 82 (по обидві сторони вулиці),
- вулиця В’ячеслава Чорновола, 20,
- В’ячеслава Чорновола, 26 (напроти гаражів),
- В’ячеслава Чорновола, 44.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету міської ради від 6 липня 2016 року було затверджено шлях за маршрутом № 33: Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Івана Огієнка, Клима Савура, Задворецька, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Карпенка-Карого, Соборності, В'ячеслава Чорновола, Карпенка-Карого, Задворецька, Клима Савура, Івана Огієнка, Василя Мойсея, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Старий ринок (місце міжзмінного відстою на вул.Ковельській перед поворотом на вул.Глушець).


Водночас ліквідація зупинки по проспекту Волі, 30 (навпроти педагогічного коледжу) зумовлена дотриманням безпеки дорожнього руху при реконструкції проспекту Волі та межами пішохідної доступності попередньої зупинки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Ббе Показати IP 7 Вересня 2016 12:41
ліквідація зупинки по проспекту Волі, 30 (навпроти педагогічного коледжу) зумовлена тим, що крутелики не можуть в Оперу заїхати нормально, їм треба стояти, поки маршрутка поїде.
Андрон до Ббе Показати IP 7 Вересня 2016 17:56
Видно, що ти геть не тямиш в тому, про що пишеш... Там дійсно та зупинка абсолютно непотрібна: по-перше, зупинка навпроти 4 гімназії всього лиш за якихось 50-60м, а по-друге там два виїзди із другорядних доріг, перед і після зупинки, і великогабаритні маршрутки і особливо тролейбуси займають практично всю смугу для руху, а зважаючи на вузьку дорогу і великий потік машин та людей - там дійсно дуже небезпечна аварійна ділянка... А зв'язку з Оперою взагалі не бачу, так як вона відкривається в той час, коли маршруток вже практично немає... Тому я вважаю абсолютно доцільним забрати ту зупинку - вона просто там нідочого...
??? Показати IP 7 Вересня 2016 13:36
Що на рахунок 34 маршруту??? Чому притихли з конкурсом, скільки ще людям ходити пішки?
Лучанин Показати IP 7 Вересня 2016 14:15
І коли вже маршрут №33 почне курсувати містом?
Лу до Лучанин Показати IP 8 Вересня 2016 08:25
Вже курсує
Анонім до Лу Показати IP 8 Вересня 2016 11:30
зупинок нема а вона крурсує... як завши все через ж...пу...
Анонім до Лу Показати IP 8 Вересня 2016 11:31
сьогодні стояв на Чорновола 44 де має бути зупинка знака зупинки нема в зїздній кишені напарковано машин 10 зрозуміло маршрутка не стала....
Анонім до Лу Показати IP 8 Вересня 2016 13:47
співчуваю перевізнику через відсутність інформації пр цей маршрут та відсутність зупинок маршрутки сьогодні цілий день курсують пусті.... %(
Читач Показати IP 7 Вересня 2016 18:48
Чи можна дізнатися якими саме вулицями буде курсувати цей маршрут і з якого числа?
лучанин Показати IP 7 Вересня 2016 19:10
Ще по вул.Львівській зупинку тубдиспансер в напрямку "на Львів"ліквідувати,там їх дві одна на одній , їдеш маршруткою то аж зло бере,50метрів і зупиняємося знову
ківерцівська Показати IP 7 Вересня 2016 21:44
карпенка карого велика вулиця можна уточнити маршрут? Кынцевы зупинки. а з 34 все як завжди заглохло? шо з 5 маршрутом який мав курсувати до лідавської?
Смл Показати IP 8 Вересня 2016 01:03
Все правильно нехай іде 5 маршрутив 33 номер прикрасно но хай іде СТАРИЙ РІНОК - ГЛОБУС буде іхати цум і проминь іде по клима савури і чорновола і ТАМТАМ і варшавский рінок і кінцева карпенка-карого і ківерцівска на мост і кольцо 40-й кварт. І до кінця кольцо ГЛОБУС і назад так само це прикрасно рейс ОБЯВІЙТЕ ХТО ЗА Я ЗА голосуй
Маршрут 33 Показати IP 8 Вересня 2016 08:23
Ура!!! Вже маршрутки №33 в місті!!! Сьогодні, 08.09.16р. вже бачила, курсують, але ще б взнати їхній графік, або щоб появилися на МАК!!!!!
Лучанка Показати IP 8 Вересня 2016 10:03
Заголовок повідомлення не відповідає змісту. Де перелік зупинок? Подали тільки додаткові, а решта?
Антон Показати IP 8 Вересня 2016 11:36
Маршрут корявий мягко кажчи :( говорили, що 33 маршрутка вирішить проблему з доїздом на 55 квартал а по факту получається, що вирішує на половину тобто виїхати до центру з 55 кварталу реально а ось щоб приїхати потрібно їхати по колу через все місто а це хвилин 35-45 :( печалька...
55 квартал до Антон Показати IP 8 Вересня 2016 11:58
НУ хоч таку дочекались і це вже прогрес ще б дорогу до садочка №44 по вул Олеся Гончара від забору звільнили ненадякувалисяб ...
Лучанка до 55 квартал Показати IP 8 Вересня 2016 12:10
в Луцьку всього 41 садок. Який №44?
Анонім до Лучанка Показати IP 8 Вересня 2016 13:46
40 (сороковий) литячий садок ! на 55кв інших нема...
Олена Показати IP 8 Вересня 2016 19:09
33-ій маршрут на МАК вже є. Числяться 9 графіків, з маячками їздять 5, принаймні поки що, і це вже прекрасно! Завтра чекатиму біля Нашого Краю на Чорновола, 44, сподіваюся, що водій зупиниться... Гарних всім новин!
вітя Показати IP 8 Вересня 2016 21:12
накатав 23-забрали .33-накатає теж заберуть
лучанка Показати IP 8 Вересня 2016 22:18
а мене цікавить чому відмінили зупинку ту що була між ринком "лучеськ" і тією що відразу за мостом? куди можна звернутись чи можна написати петицію щоб відновити. хто знає як правильно....
Чорновола 44 до Анон Показати IP 9 Вересня 2016 12:51
в карманчику зупинки немає! там стоянка для жильців будинку і клієнтів нашого краю! зупинка далі навпроти срібних лелек!
маршрут!!!! Показати IP 9 Вересня 2016 12:58
маршрут корявий! сильно накручений! якби в нього був дальше маршрут - наприклад до цукрового чи гпз через львівську то було б і краще! і пасажирів більше! можливо щось зміниться то буде краще! Успіхів!!!
Анонім Показати IP 18 Вересня 2016 20:24
до якої години їздить маршрутка 33?.вчора в 21.20 чекали маршрутку біля центрального ринку,нажаль так і недочекались!!!!!
Анонім Показати IP 28 Вересня 2016 11:05
Незручний маршрут. Карпенка - Карого Задворецька. Чому незробити в зворотню сторону теж через Ріаненську?