USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку з’явиться футбольне поле Героїв Небесної Сотні

1 Квітня 2016 17:35
Перейменувати одне з футбольних полів у Луцьку на честь Героїв Небесної Сотні пропонують у міськраді.

Про це йшлося під час другого пленарного засідання 5 сесії Луцької міської ради 31 березня.

Із відповідним запитом до міського голови звернувся член фракції «УКРОП» Микола Дендіберін, який просив перейменувати футбольне поле «Піонер» на честь Героїв Небесної Сотні.

В іншому запиті депутат просив посприяти у виділенні комунальному закладу «Спорт для всіх» земельної ділянки під полем «Піонер». Це дозволить виготовити технічну документацію на вказану ділянку, що на вулиці Глушець, 3. Досі впродовж 15 останніх років футбольне поле утримувала студія «Тоніка», наразі воно перебуває у незадовільному стані.

Обидва запити депутати підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Майдан Показати IP 1 Квітня 2016 17:55
Щоб потім топтати його ногами, плювати? Є якісь моральні межі в надання святих для українців імен?
не лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 18:36
коментар було видалено
жах Показати IP 1 Квітня 2016 19:07
ну ще можна зрозуміти повноцінний стадіон! а поле????- це означає не дружити з головою
??? Показати IP 1 Квітня 2016 19:23
якщо НС для депутатів більшого не заслуговує і це єдине на що здатні..????. вважаю .що такі"жертви" з боку можновладців- цинізм вищоі гільдіі
виборець Показати IP 1 Квітня 2016 19:33
Таке враження .що в них більше ніяких робочих проблем не існує! То всі підряд вулиці перейменовують! То замість парку -автостостоянки . а тепер чергова дурість -поле Неб Сотні! Скільки можна терпіти цей дебілізм?
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2016 20:00
І так тяжко Дендеберін-депутат працює вже другий строк.
полішук до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2016 11:10
судячи з його звернень та пропозицій і дуже інтелектуального виразу обличчя-він просидить ще не один термін!!!
Гость Показати IP 5 Квітня 2016 13:42
поле імені Микола Дендіберін