USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку зіткнулись BMW та Volkswagen: постраждав 10-річний хлопчик. Фото

5 Липня 2021 16:44
У Луцьку поблизу торгового центру Там-Там трапилась дорожньо-транспортна пригода.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За словами свідків автопригоди, водій BMW на єврономерах рухався у сторону Там-Таму з моста, у той час як водій Volkswagen повертав до торгового центру. BMW на великій швидкості врізався у Volkswagen.

У салоні Volkswagen перебували водій та його син, 10 років. І водій, і дитина постраждали внаслідок аварії, їх госпіталізували. За словами очевидців, у хлопчика – травма голови.

Як розповіли в оперативно-диспетчерській службі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», внаслідок аварії постраждав 10-річний хлопчик. Його у свідомості госпіталізували у дитячу обласну лікарню. Хлопчика супроводжує батько.

Деталі – згодом.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вася Показати IP 5 Липня 2021 17:53
Автоєвроб.дло, для вас є стовпи, але страждають невинні люди...
андрій Показати IP 5 Липня 2021 18:12
ну да те шо гусь на зустрічну вискочив це нормально?
Дмитро до андрій Показати IP 5 Липня 2021 18:37
для БМВ червоне було (за швидкість мовчу). Так хто вискочив і хто гусь?
Дмитро Показати IP 5 Липня 2021 18:33
Варто ВН започаткувати АКЦІЮ: "Учасники ДТП на евробляхах". Публікувати фотки, ФІО і номери. Вже дістали молокососи на розвалюхах за 200 баксів, які нічого не розуміють і нікого не жаліють. В тому числі і себе!!!!
Свідок Показати IP 5 Липня 2021 19:01
Їхав в той момент поруч. Було зелене світло в той момент, коли BMW рухалось в сторону РАЦСу. Але те, що швидкість була вище 50км/год - факт. Кадік в останній момент хотів повернути чи розвернутись, але BMW рушав не з місця, а їхав і потрапив відразу під зелений колір.
111 до Свідок Показати IP 5 Липня 2021 19:47
От якраз бляХЕР і їхав на червоний сигнал, дивіться в відео на сайтах. Таких потрібно кастувати щоб не розмножувались...
Свідок до 111 до 111 Показати IP 5 Липня 2021 20:12
Кидай посилання на відео
Дмитро до 111 Показати IP 5 Липня 2021 20:15
можливо касРувати? я підтримую!
123 до Свідок Показати IP 5 Липня 2021 19:59
Якщо так - то хз. Якщо кадік виїхав на перехрестя на зелене - він мав право завершити маневр.
Свідок до 123 до 123 Показати IP 5 Липня 2021 20:21
Він не завершував маневр, в нього вже був червоний колір. Він просто гадав, що встигне, але не врахував, що машина, яка їхала з мосту рушала не з лінії світлофору, а був вже в русі і летів з мосту…швидкість була біля 80-90км/год.
Дмитро Показати IP 5 Липня 2021 20:22
За швидкості до 50-60 км.год. можливо уникнули зіткнення, якби була відповідна увага водія БМВ, навіть якщо сигнал світлофору ще не перемкнувся. Хоча на відео чітко видно, що зустрічний рух ВЖЕ зупинився. Незаважаючи на теза щодо "завершення маневру" тут ні до чого!!! (https://www.youtube.com/watch?v=kPU3V-4LOvc&t=12s)
Свідок до Дмитро Показати IP 5 Липня 2021 20:51
Рух зупинився через аварію. Світло зелене було в обидві сторони. Стоп лінію для того, хто виїздить на головну не стирали ще. Швидкість БМВ це одне питання, але, нажаль кадік не пересвідчився в безпечності свого маневру.
Свідок до 111 Показати IP 5 Липня 2021 20:36
Передивився відео. Водій кадіка винен 100%. Не пересвідчився в безпечності маневру. Зелений колір для всіх був в обидві сторони. Але це вже не важливо, важливе життя і здоров‘я постраждалих.
Дмитро до Свідок до 111 Показати IP 5 Липня 2021 20:50
На відео чітковидно, що на зустрічній крайній лівий ряд вже зупинився на червоний сигнал світлофору... Напрямки світлофону тут працюють синхронно. Більше того - кадік був другим хто проїхав перехрестя без перешкод, поки це чудо не залетіло. Дивітся уважно.
Свідок до Дмитро Показати IP 5 Липня 2021 21:08
Я там їхав в той момент на зелене. Тормозили всі через шок і паркування, щою допомогти потерпілим.
Москаль до Свідок до 111 Показати IP 6 Липня 2021 13:51
Водитель рассчитывает, что другие участники движения соблюдают правила. Беха была далеко при начале маневра, скорость на глаз определить сложно. Аналог- ДТП в Харькове, где "наш" суд сделал виновным Дронова.