USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку зіткнулись Subaru та авто патрульної поліції. Фото

18 Грудня 2019 14:36
У Луцьку трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю легковика Subaru та авто патрульної поліції.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія сталась 18 грудня близько 13.30 на кільці поблизу Північного ринку.

Як розповіла речниця патрульної поліції у Волинській області Ольга Бузулук, патрульні їхали на виклик із увімкненими проблисковими маячками. Водій легковика «Subaru» здійснював розворот та не пропустив патрульну автівку.

Автомобіль поліції зазнав серйозних механічних пошкоджень.

На місці працюють екіпажі поліції, які й встановлять обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
123 Показати IP 18 Грудня 2019 14:52
Бачу як безграмотний поліцейський розказує, що водій субару не правий!
Роман до 123 Показати IP 18 Грудня 2019 15:50
В тому місці взагалі не можна розвертатись, там суцільна і острівок.
321 до 123 Показати IP 18 Грудня 2019 16:16
А ти дуже грамотний.Поїдь на місце і подивись розмітку і знаки Як би перед тобою порушили і розвернулися ти б не так писав.
локі Показати IP 18 Грудня 2019 14:54
в субару тільки крило помяте, а у пріуса пів морди нема)))))
У СубарИ до локі Показати IP 18 Грудня 2019 20:02
У субару пів задньої підвіски немає, чи тобі цього не зрозуміти, що весь удар на себе прийняло заднє праве колесо Субару.
11 Показати IP 18 Грудня 2019 15:06
Ну, там як би розвертатись заборонено в любому випадку не кажучи вже й про перешкоду
Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 15:11
Водій Subaru був на головній. Якщо поліція їхала лише з проблисковим маячком, без сирени, то Subaru і не повинно їх пропускати. Поліція постійно катається з маячками, то що їх постійно і скрізь пропускати?
Онаній до Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 16:58
шо ти мелеш там неможна розвертатись там кільце!
Сергій до Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 17:12
У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).
директор школи Показати IP 18 Грудня 2019 15:31
ще залишились Пріуси у патрульних ?
Alex Показати IP 18 Грудня 2019 15:37
Їм мало дороги було чи що?Напевно пріус був старий захотіли пересісти на Mitsubishi Pajero!!!
Ірина Показати IP 18 Грудня 2019 15:43
Поліція школота безграмотна
і таке буває Показати IP 18 Грудня 2019 15:54
а нема чого просто так по місту кататись з проблисковим маячком включеним, х...р поймеш куди і на який виклик він їде, чи просто так патрулює. треба його пропускати чи ні, невідомо - самі винні, тепер коли бачимо поліцію - пропускаємо, бо полюбому будеш винен. бо воно з маячком їздить.
() до і таке буває Показати IP 18 Грудня 2019 16:11
Всі правила і не будеш такий зашуганий
Artem Показати IP 18 Грудня 2019 15:58
А в тих пріусах все на дротиках давно
Отакої... Показати IP 18 Грудня 2019 16:38
З поліціянтів треба заліки прийняти про знання ПДР,а то гасають по проспектах назустріч одне одному
Порушник Показати IP 18 Грудня 2019 20:13
Той, що на Субару, порушив мінімум 6 пункті ПДР: - не виконав вимогу знаку "Круговий рух" - не пропустив поліцейський автомобіль з проблисковим маячком - перетнув суцільну лінію (і не одну), а там острівець безпеки, що категорично заборонено виїжджати на нього) - здійснив розворот в зоні дії знаку "пішохідний перехід". - водій був не пристебнутий (99%) . - спричинив ДТП з пошкодженням майна інших учасників дорожнього руху. Думаю, на рік, мінімум позбавлять його прав!
Анонім до Порушник Показати IP 18 Грудня 2019 21:05
Під час зіткнення "субару" був "на кругу" -на головній дорозі...
Людмила до Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 23:15
Ви були свідком? Напишіть мені у ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100006326293884
Людмила до Порушник Показати IP 18 Грудня 2019 23:13
Що Ви пишете??? Яка дурня. Який розворот на пішоході? Дізнайтеся деталі для початку.
Людмила Показати IP 18 Грудня 2019 20:53
Прошу допомогти! Можливо хтось має відео з реєстратора даної ДТП або був свідком даної аварії. Прошу за ВИНАГОРОДУ поділитися дамив відео. Не будьте байдужими. Пишіть на мою сторінку у ФБ https://www.facebook.com/
Сергій Показати IP 18 Грудня 2019 21:34
Автомобіль поліції їхав з сиреною , водій субару рухався по кільцю у лівій смузі. Я їїхав у автобусі в правій смузі на кільці. Водій автобуса зупинився, щоб пропустити поліцію. В той самий момент субару різко вискочила перед автобусом і з лівої смуги повернула направо. Оскільки водій субару не пропустив авто поліції, здійснив поворот направо з лівої смуги то він винен, як мені здається. Нажаль, не впевнений що Вам вдасться побачити щось корисне на можливих відеозаписах.
Дед до Сергій Показати IP 20 Грудня 2019 09:46
Водитель автобуса был "вежливым" и спровоцировал ДТП подставив две машины.И где он на фото? Он уехал, а вы разбирайтесь. Так заканчивается "вежливость" на дороге.
Людмила Показати IP 18 Грудня 2019 21:39
Прошу допомогти! Можливо хтось має відео з реєстратора даної ДТП або був свідком даної аварії. Прошу за ВИНАГОРОДУ поділитися дамив відео. Не будьте байдужими. Пишіть на мою сторінку у ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100006326293884
Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 22:43
Проблизковий маячок синього кольору означає що вони на патрулюванні,а коли і синій і червоний і щей звук ввімкнений тоді будь ласка дайте поліції дорогу!
Людмила до Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 23:08
Звуку не було, а відео із патрульної машини було швиденько передане іншій особі і забрано із місця ДТП.
Пішохід Показати IP 19 Грудня 2019 00:41
А якби не субару а пішохід
Мусара пнх Показати IP 19 Грудня 2019 18:01
Може водій субару і винен, але мене більш хвилює чи поліцейський який складав протокол дтп потребував у поліцейських дозвіл на спецсигнали?(якого в них зродувіку небуло!)А там штраф якби 8500грн!