USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку знайшли мертвого чоловіка

21 Листопада 2015 18:14
На перехресті проспектів Соборності та Молоді виявили тіло людини, – пише «Район.Луцьк».

У суботу, 21 листопада, пообіді поблизу відділення банку знайшли тіло мертвого чоловіка.

Зі слів очевидців, на місці події було близько десяти свідків і представник правоохоронних органів.

«Швидка допомога», яка приїхала на виклик, зафіксувала смерть чоловіка.

Від зупинки «Гуртожитки «Волтекс» до виїзду на проспект Соборності утворився затор.

Наразі тіло забрали відповідні служби.

Обставини смерті чоловіка з‘ясовують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ангелина Показати IP 21 Листопада 2015 21:45
напевне просто йшов, стало погано, помер, а роздули новину. таких випадків тисячі є. непотрібно цього висвітлювати в новинах, от якби це було вбивство, тоді будь ласка пишіть
Ава Показати IP 21 Листопада 2015 23:04
А на волиньпост пишуть що швидка їхала довго а цей чоловік на весілля з іншими йшов. де правда?
до ангелини Показати IP 21 Листопада 2015 23:05
А що люди мають так помирати? Де швидка міліція і так далі. Так черство. І правильно що пишуть
Олена до до ангелини Показати IP 22 Листопада 2015 23:18
А в нас вже поліція людей реанімує?)))) Черство??? Його що вбили??? Стало погано, помер, в чоловіка напевно були проблеми з сердцем. я не розумію для чого висвітлювати.
Петро Показати IP 21 Листопада 2015 23:06
ВН Напишіть причини смерті.
Лучанин Показати IP 22 Листопада 2015 02:38
"Від зупинки «Гуртожитки «Волтекс» до виїзду на проспект Соборності утворився затор" - ЧОМУ?!! Всі зупинялися щоб подивитися? Одні збоченці?
пасажир Показати IP 22 Листопада 2015 06:41
Царство небесне чоловіку і щирі співчуття рідним...
Сусід Показати IP 22 Листопада 2015 15:34
Цей чоловік був гостем на весіллі. Виходила заміж його племінниця. Він їхав у весільному автобосі і йому раптово стало недобре. Не розповідайте дурниць.
очевидець Показати IP 23 Листопада 2015 14:47
я з чоловіком їхала у маршрутці. від зупинки там де бібліотека до Соборності доїхали за 20 хв. справді був затор. а коли проїжджали повз то бачили, що поряд була машина, прикрашена, як на весілля. всередині машини був коровай. а збоку стояла жінка, охайна, вдягнене у всяткове, видно запрошена на весілля. а маршрутка, яка стояла на узбіччі була без номера маршруту. явно наймана на перевезення. швидше за все, зупинка серця.