USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцьких медиків немає вакцини від укусу змій

16 Червня 2015 14:14
Останню дозу вакцини для профілактики ускладнень від укусу змії використали у Луцьку.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства 16 червня.

Депутат Любов Серба поцікавилася, чи забезпечений травмпункт засобами профілактики інфекційних захворювань.

Як повідомив виконувач обов’язків начальника управління охорони здоров’я міськради Микола Якимчук, засобами імунопрофілактики травмпункт забезпечений, проте наразі в Україні немає ліцензованої вакцини від укусу змій, тож для вирішення питання планують звертатися на рівні обласного управління охорони здоров’я. З його слів, вчора була використана остання наявна доза вакцини. Подібна ситуація, мовляв, не лише Луцьку, а й у районах та в інших регіонах України.

Члени комісії вирішили рекомендувати відділу охорони здоров’я міськради звернутися в управління охорони здоров’я облдержадміністрації щодо вирішення питання закупівлі вакцини для профілактики ускладнень від укусу змії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Липа Показати IP 16 Червня 2015 14:23
хзато у них есть глубокие карманы )))
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 14:31
і що робити, якщо вкусила змія? лягати і вмирати, бо бл..ські чиновки прої...ли час, десь гріли пузо, поки роботу треба було робити. олені
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 17:54
Не сидеть на солнце и пить крепкий чай без сахара. Укус гадюки, а у вас иных и не водится, не смертельный.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:15
Минусующим - я привел реальный рецепт, на случай отсутствия возможности оказать медицинскую помощь. И чем он вам не нравится? Критического бла бла бла и без меня на этой страничке хватает.
Лучанка Показати IP 16 Червня 2015 14:39
Бережи нас , Боже , від змії та такої бездарної влади і безпомічної медицини!!!!
лучанин Показати IP 16 Червня 2015 15:19
пора міняти начальника управління, а всю його коблу разом з ним в ліс виловлювати змій
думати треба до лучанин Показати IP 16 Червня 2015 16:11
А може пора назад в грузинські гори відправити недоумка міністра, який "завалив" централізовану закупівлю ліків по всій Україні? До чого тут якийсь місцевий начальник управління, коли "в Україні немає ліцензованої вакцини"?
Анонім до думати треба Показати IP 16 Червня 2015 18:01
А разве умный человек возьмет себе в подчиненные недоумка?
Разве - не наш случа до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 23:02
Система так побудована, що розумний підлеглий ніяк не впливає на призначення дебіла керівника. А якщо вже казати про управління охорони здоров'я, то в них працюють все ж люди з медичною освітою (переважно), а міністр - педагог!
здобули Показати IP 16 Червня 2015 15:20
зате в Ураїні є міністр грузин, який керує медициною. гдє же ти моя сулік-о-о-о
Палыч Показати IP 16 Червня 2015 18:15
Блин, и это сказал начальника управления здравоохранения? От жеж д**ил. Для начала олуху надо поинтересоваться значением слова "вакцина", и для чего применяется эта группа препаратов
Лучанин Показати IP 16 Червня 2015 21:16
Пакращення вже сьогодні і зараз, як казали дехто шоколадний і однотуровий з кулявлобою напару: ПЖити по новому.