USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У луцьких тролейбусах розпочинають встановлювати валідатори. Фото

25 Жовтня 2019 11:34
У зв’язку із встановленням валідаторів частина тролейбусів у Луцьку з 25 до 30 жовтня не виходитиме на маршрут.

Це відбувається у рамках впровадження у Луцьку безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті, інформують у пресслужбі міськради.

Зазначається, що часина тролейбусів не курсуватиме для проведення відповідних монтажно-налагоджувальних робіт.

Лучан просять віднестись із розумінням до незручностей та збільшеного інтервалу руху тролейбусів на маршрутах.

Як повідомлося, відсьогодні отримати пільгові електронні квитки лучани можуть ще у двох місцях.

У фейсбуці з’явилося фото валідатора, вже встановленого у тролейбусі. Світлину опублікував Volodymyr Borachok.
Також сфотографував валідатор Ілля Токаренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Житель міста Показати IP 25 Жовтня 2019 12:02
Як думаєте система буде успішною? Підніметься ціна квитків у маршрутках та тролейбусах? Оприлюднять статистику перевезень? Покращиться якість транспортних засобів та сервіс?
Бабка Парасковія до Житель міста Показати IP 25 Жовтня 2019 12:17
Я думаю, що ще до Нового Року знімуть оті ваші валідатори і все буде добре,
Джерело істини до Бабка Парасковія Показати IP 25 Жовтня 2019 12:39
"Все буде добре" - це якщо їх не знімуть.
Всезнайко до Джерело істини Показати IP 25 Жовтня 2019 12:57
А вандали їх точно позривають...
місцевий до Житель міста Показати IP 25 Жовтня 2019 12:54
У тролейбусах не піднімиться, бо це питання не виносилось і не обговорювалось, а от маршрутники шантажують! От їх треба всім скопом добре "шантажанути", щоб більше рота про підвищення не відкривали коли для цього немає підстав!
Лучанин до Житель міста Показати IP 25 Жовтня 2019 12:56
Успішною? Як для кого. Ціна квитків однозначно підніметься, бо ви змушені будете придбати картку, тобто нізащо заплатити - це і буде підвищення плати за проїзд, спочатку. Якщо вам оприлюднять статистику, то прийдеться зменшити вартість перевезень в рази, а це комусь не вигідно. Щоб підвищити якість перевезень треба замінити рухомий склад та водіїв - відповідь ясна, хтось це зробить?
ототак Показати IP 25 Жовтня 2019 12:56
З такими коментами - у цій країні ніколи не буде нічого гарного, порядного, цивілізованого, бо навколо одне бид...я!!! :(
42 до ототак Показати IP 25 Жовтня 2019 15:05
Написали б розлогіше, а то не зовсім зрозуміло де тут би.....тя.
Step Показати IP 25 Жовтня 2019 13:02
А перекласти написи українською забули?
Анонім до Step Показати IP 25 Жовтня 2019 13:29
А дійсно! Шо це таке? Де українська мова?!
Анонім :) до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 16:36
Я Вам можу перекласти "Хорошої подорожі". Пора вже вчити англійську і перестати бути вічно незадоволеними.
Анонім до Step Показати IP 25 Жовтня 2019 13:36
Тільки прийшли з Алі.Пограються і викинуть,перекладай ще.Ну або другий варіант,гроші кінчаться нові куплять.
Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2019 14:18
Луцьку потрібно 50 нових тролейбусів !
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2019 14:52
Луцьку потрібно може навіть і більше тролейбусів і вирішення цього питання значно важливіше...
43 до Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2019 15:06
Повір, їх як мінімум у двічі більше потрібно.
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 15:47
Перевізники маршруток відмовилися від валідаторів?
Анонім :) Показати IP 25 Жовтня 2019 16:33
Всі так хочуть у Європу, а європейські стандарти приймати не хочуть! У інших країнах вже давно так оплачують проїзд, рухайтеся вперед! Передавати гроші через всю маршутку- це вже застаріла система! Можливо це інколи справа не у владі, а у людях, які вічно незадоволені! І все, що не зроби, то все не так!
Мешканка Показати IP 25 Жовтня 2019 16:47
Добре. Заплатили їдем тралік зламався що далі хто верне гроші за проїзд. Тепер добре гтреба думати куди сідати. Хоть купили би 10нових траліків ато все обіцянки.
Олександр Показати IP 25 Жовтня 2019 16:56
А чому всі пишуть про маршрутки? Хтось реально говорить про маршрутки???? По-перше, хто бачив проекти цін з двома варіантами - для тролейбусів і для маршруток? Маршрутки ж дорожчі. Ви бачили? Покажіть. І тільки бачив приховане подорожчання для тролейбусів (та й не дуже приховують). По-друге, є купа категорій, які мають право безопланого проїзду у тролейбусах і не мають у маршрутках. Тут як??? Ви мене вибачте, але ще не вистачало. щоб всі пенсіонери ринули у маршрутки і було там так, як у тролейбусах: два з десяти за гроші. По-третє, не потрібно порівнювати з Європою - типу там так. По-перше, в Європі нема стільки пільговиків - там ті, хто платить, не везе за свій рахунок ще кількох пільговиків. По-друге, хтось там бачив типу наших маршруток???? Там просторі автобуси з похвилинним графіком і місця вистачає всім. І на одній нозі ніхто не стоїть. По-третє, ніхто не зацікавлений обдерти пасажира за просто так - квитки діють визначений час після їх реєстрації. а не після купівлі, часто дають можливість пересідати (бо діють годину-дві). Багаторазові квитки ДЕШЕВШІ, а не одноразові ДОРОЖЧІ - вловлюємо різницю у підходах???? Не знаю, як там має бути в підсумку, але те, що обговорюють в нас, теж не для Європи: там ніхто не здогадується заробити сотню-другу тисячу доларів на продажу пластикового мотлоху і ніхто по 10% ціни не додає за послуги якогось там посередника, ніби існує реальна проблема обійтися без нього. Всі ж чудово розуміють, що реальної потреби в таких посередниках нема. Тому все це - туфта на постному маслі. Маршрутчиків слід позбавляти можливості тримати бізнес у тіні і шантажувати громади - тут я за. Тут можна говорити довго й дуже довго. Але це тема іншого посту.
Мешканці Показати IP 25 Жовтня 2019 16:59
Мжна подумати, що наші кондуктори колись гроші повертали за поломаний тролейбус. Ніколи такого не бачив. В маршрутках - так, а там ніколи
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 25 Жовтня 2019 19:23
Просто питання.Ну як можна встановлювати таке обладнання,включаючи GPS,відеокамери,монітори на банальні "корита"на колесах.То при чому тут Європа?Ну це правда і факт.
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 25 Жовтня 2019 20:11
Щоби було вже повне щастя,бажано прикріпити ці валідатори ізолентою і тільки синьою...буде ностальгія і на душі тепло і радісно...