USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У махінаціях з армійським бензином «засвітилася» група Єремеєва. Розслідування

21 Квітня 2015 21:00
Продаж палива державним структурам за цінами, що не відповідають ринковим, є сьогодні системним явищем. При цьому хтось заробляє на подібних угодах десятки мільйонів бюджетних коштів. Але ще більше питань виникає, коли подібні схеми виводять на конкретних людей в чинній владі, таких як голова депутатської групи «Воля народу» у Верховній Раді, волинський нардеп Ігор Єремеєв.

Про це у своєму розслідуванні пише у Фейсбуці головред сайту INSIDER Сергій Щербина, повідомляють «Экономические известия».

З його слів, ще в лютому Міноборони було необхідно закупити бензин А-80, на якому, зокрема, їздять наші БТРи. Перший тендер зірвався через явно непрозоруї схему «заробітку» окремих людей в 50 мільйонів гривень. Кажуть, втрутився прем'єр Яценюк.

Були проведені ще одні переговори. На цій процедурі перемогла компанія «ВОГ аеро джет», підконтрольна групі Єремєєва. Ця ж фірма виграє мільярдні тендери ДП «Укрзалізничпостач».

«Фірма« ВОГ аеро джет »уклала угоду з Міноборони на постачання 17700 тонн бензину за ціною 21 840 гривень за тонну. Перед цим вона придбала невелику частину об'єму, який повинен бути поставлений армії, у державній «Укргазвидобування» за 20 500 гривень за тонну. Завдяки цьому ціна поставки Міноборони стала цілком обґрунтованою, а комерційна маржа - цілком прийнятною.

Але, після укладення контракту між «ВОГом» і Міноборони, «Укргазвидобування» починає продавати бензин на 4200-4400 гривень дешевше невідомій компанії ПП «Фарт» з міста Хмельницький. Власне, останнім часом - це єдиний покупець бензину А-80 у держкомпанії », - зазначає Щербина.

Як пише журналіст, за день до початку відвантажень у ПП «Фарт» змінився керівник, відомостей про якого у відкритих джерелах не спостерігається. А раніше непрямим власником компанії було ... ТОВ «Континіум», яке ще в кінці 90-х заснував особисто Єремєєв зі своїм партнером Степаном Івахівим.

Невідома фірма стає ще одним посередником між державним виробником і державним споживачем, і різниця в майже 5000 гривень на тонні бензину осідає в приватних кишенях. Орієнтовний «заробіток» на армійському замовленні - понад 80 мільйонів гривень.

Чому українська армія не може напряму купити паливо в української державної компанії? «Укргазвидобування» стверджує, що не може продати нафтопродукти інакше, ніж на аукціоні. А Міноборони не має права брати участь в аукціоні.

Треба відзначити, що зараз «УГД» контролюється людьми, близькими до групи Єремєєва. А в постанові Кабміну про обов'язкові аукціонах згадується скраплений газ, сира нафта і газовий конденсат. Про нафтопродукти не йдеться. Так може уряд найвищим повелінням якось таки зведе державного виробника з державним споживачем? Без «прокладок», які обходяться країні в такі гроші », - зазначає Щербина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
АС0220ВЕ Показати IP 21 Квітня 2015 21:14
Єремеєв - рівненський барига, по ньому нари плачуть
Ківерці до АС0220ВЕ Показати IP 22 Квітня 2015 10:32
Цей "рівненський барига" втік на Волинь, бо тут легше хімічити, обдирати державу, імітувати що нібито "будує державу". І дурні з 23-го Маневицького виборчого округу за 200 грн. продають свої голоси за цього "рівненського баригу", який вже кинув навіть свою дружину і дітей, проміняв їх на молоду шлюху.
Ківерці до АС0220ВЕ Показати IP 22 Квітня 2015 10:32
коментар було видалено
Водій до Ківерці Показати IP 22 Квітня 2015 10:35
Бензин на WOG найбільш розбавлений бодягою, наприклад 95-й є гіршим ніж 92-й на інших заправках. Я вже не рах у цьому переконувався.
Проста Людина до Водій Показати IP 22 Квітня 2015 13:13
Цей смерд*чий тип немає ні совісті, ні сорому. Ця істота, як неперевершений злодій, поза інтересами суспільства.
киверци до Ківерці Показати IP 23 Квітня 2015 12:43
коментар було видалено
киверци до Ківерці Показати IP 23 Квітня 2015 12:43
коментар було видалено
кири до Ківерці Показати IP 23 Квітня 2015 12:45
ти напиши про себе
юра Показати IP 21 Квітня 2015 21:25
коли вже цього покидька, обраного продажними полішуками і фінансованого злочинцями Ахметовим та Фірташем відправлять на зону? Треба питати у його друга Порошенка і Яценюка, що так смачно бере міністрів від групи івахових на роботу!
Андрій до юра Показати IP 22 Квітня 2015 09:08
Такі суб'єкти як Єремеєв, прискорюють народження третього Майдану,який їх і винищить.Це класика,як у Тараса Бульби...
Моль Показати IP 21 Квітня 2015 21:52
А що, Гунчик не знає, як виконати план мобілізації? Піти на хфірми олігархів і позабирати директорів :)
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 22:13
нічого не змінилось, як крав у держвави при януковичу, так само краде і при новій київській владі.
Аноніму до Анонім Показати IP 22 Квітня 2015 08:56
А змінитися нічого і не могло, бо цвіте і пахне кланово-олігархічна система, яку нині очолює і ретельно оберігає після Янука інший олігарх Порошенко. А ось такі дрібні олігархики на кшталт єремеєвих, івахівих, мартиняків забезпечують успішне функціонування цієї системи у своїх удільних князівствах, маючи при цьому можливість відкушувати з бюджету (від народних грошей) відповідні частки. Це люди без совісті, без моралі, без відчуття гріха. Для них гроші і статки - єдина мета в житті. Усе решта підкоряється цій меті. Але зрештою справа не в них, а в тих, хто, продаючись за копійки, цю сволоту обирає до парламенту, у президенти, на будь-які щаблі влади. Поки в країні не набереться критична маса людей, які зрозуміють катастрофічність існування кланово-олігархічної системи для України і стануть на прю з нею, доти ми будемо рабами єремеєвих, івахівих, мартиняків.
Наталія Показати IP 21 Квітня 2015 22:23
Вже смішно читати, що "триває розслідування". Скільки було подібних махінацій- і жодного покарання. Так триватиме до того часу, поки при владі на всіх рівнях залишатимуться олігархи, адже вигідно, коли " я тобі, а ти -мені".
Лучанин Показати IP 22 Квітня 2015 00:03
Влада олігархів в Україні турбується лише про інтереси своїх прибутків, народу відведено лише право проливати кров за їхні статки
Александр Захарченко Показати IP 22 Квітня 2015 03:25
коментар було видалено
віра до Александр Захарченко Показати IP 22 Квітня 2015 06:34
Ну да, строят офігітельное государство, наслишани об етой большой стройке!!!!! І то хочеться таку х..ню писати. Звичайно наші владці ще ті м..ки, але і до вас йти аж ніяк не хочеться!!!!!
Patrik до Александр Захарченко Показати IP 22 Квітня 2015 07:18
Вы готовы взять Украину, но она же вам не по зубам. Никогда этого не будет. В самый раз вам взять только гвателупу! Всем по очереди.
Анонім до Patrik Показати IP 22 Квітня 2015 07:51
коментар було видалено
Patrik до Анонім Показати IP 22 Квітня 2015 08:14
Обязательно прибежим и обязательно предложим вам взять гвателупу!
віра до Patrik Показати IP 22 Квітня 2015 08:52
Молодець, 100%% попадання!!!!!
Андрій до Анонім Показати IP 22 Квітня 2015 09:02
Враження таке,що будучи немовлям ти впав з підвіконника і дуже сильно вдарився тім'ячком...Вибач,іншого пояснення, знайти неможливо.
олег Показати IP 22 Квітня 2015 10:39
якщо льюдина вкрала в особовеликих розмірах тоді еехай феміда укра\ни покаже свою роболту а не так що дядько вкрав 10 качанів кукурудзи а йому кримінальну відповідальність. Враховуючи всі дані відносно Єремеєва сума збитку з держбьюджету показує що його вже сьогодні потрібно брати під варту та проводити слідяв дії відносно крадіжки та зговору 2 і більше осіб в особливо великих риозмірах. Якщо влада та наш знаменитий Вальцман цього не зробить тоді можна робити висновки хто у нас при владі та кому ми віддали свої голоси. Ганьба.
олег Показати IP 22 Квітня 2015 10:41
Злодій має сидіти в тьюрмі.
ровер Показати IP 22 Квітня 2015 12:59
Вкрав велосипед - тюрма, вкрав бюджет - міністр, маєш Рошен - президент..... і.т.д. а де ТТ.
Не заздріть Показати IP 22 Квітня 2015 17:33
Ми бідний народ, але ми гордимося Ігорем Єремеєвим . Людина, яка вміє говорити одне, робити інше, а думати третє ... талант України Ігарьок !!! Ми Ігарьок твої раби і цілуємо тобі через інтернет в дупу і в ноги ! Ми зробили правильний вибір , і не тільки за Вас проголосувавши, але і за Мартиняка і за Івахіва ...Ми волиняни , ще за вас проголосуємо не раз.Ми Ваша підтримка надійна! Ой, ще тих два хлопці згаданих цілуємо багато раз в руки...
Працюючий Показати IP 22 Квітня 2015 19:44
Ці "добродії" за "свої" бабосики призначили на посади 6/7-х високопосадовців нашої області,а ще з своїх кадрів поставили на посади ще 1/7 ото і рахуйте +ми барани ще і допомагаємо.Дуже сумно це все...
Патріот Показати IP 24 Квітня 2015 19:09
Ох і будуть вони шкварчати на полумям третього Майдану!..
липа до Патріот Показати IP 25 Квітня 2015 08:56
не смешите свои тапки, дядя патриот! Власть крепка, имеет боевое войско, которое не будет раздумывать долго - стрелять по вашим головам или нет. Клеймите Еремеева? А каждый из вас не тянет последнюю копейку с другого, будь вы таксист, мясник на базаре, трижды проклятый медик, педагог и прочая разновидность человеческая, прикрываясь фразами "не мы такие - жизнь такая?!" Разговариваешь с таксистом, тот бурлит в душе "геволюционным недовольством", но поедет при этом по дальнему маршруту! Ерема вызывает зависть своей непоколебимостью, а каждый из писак инетных, воспылав справедливым негодованием, сам в душе - .... Короче, третьемайдановцы, все у вас здесь липа.
стоп Показати IP 24 Квітня 2015 20:29
коментар було видалено
дьодік Показати IP 25 Квітня 2015 10:40
Єрємєєв яскравий зразок хохляцького бидла. Ті, хто йог обрав - таке ж бидло...
шмодік Показати IP 26 Квітня 2015 14:27
90% коментарів наляпано на клавіатурі однією рукою одного бидла. В газетці сидить штатна одиниця спеціально для коментрів в адресу Романюка і Єремеєва. Словниковий запас - 50-100 слів. Методи роботи дуже примітивні: зранку на цих два прізвища закидається лайно на вентилятор, а впродовж дня смакується одним-двома штатними тролями.