USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У місті на Волині перевізники самовільно підняли тарифи

3 Березня 2015 11:11
Від сьогодні, 3 березня, за проїзд у маршрутному транспорті мешканцям Володимира-Волинського доведеться платити на одну гривню більше. Відтак, вартість проїзду становить три гривні.

Ще вчора за проїзд у громадському транспорті володимир-волинці платили дві гривні.

У маршрутках водії повісили оголошення, що проїзд подорожчав у зв’язку з різким підвищенням вартості газу та дизпалива, але посилання на рішення виконавчого комітету немає. Це наштовхує на думку, що тарифи на проїзд могли підняті без погодження з міською владою, адже громадські слухання «про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі» мають відбутися лише 12 березня.

В управлінні економіки Володимир-Волинської міської ради відмовилися коментувати ситуацію із підняттям тарифів.

Депутат міської ради Сергій Коба, каже, що зранку до нього телефонували обурені мешканці міста, аби дізнатися, чому без попередження ціни на проїзд збільшилися.

«У міській раді я дізнався, що процедури проходження підняття тарифу на перевезення не було, тобто виконавчий комітет не давав дозвіл на це. В цьому випадку можна зрозуміти перевізників, тому що ціни на пальне різко збільшилися і міській владі потрібно було передбачити такі наслідки. Як завжди влада, бізнес і громада - по різні боки «барикад», що породжує конфлікти між пасажирами та перевізниками», - прокоментував ситуацію Сергій Коба.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку проїзд в маршрутках по місту підвищили до 3 гривень з 20 лютого. Окрім того, стало відомо, що вартість проїзду пасажирів та перевезення вантажів у приміських та міжміських маршрутках на Волині збільшиться на 20%.

P. S. У той же день міська влада Володимира-Волинського змусила перевізників повернути вартість проїзду в громадському транспорті до 2 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Дьодік Показати IP 3 Березня 2015 11:38
Позабирати нафіг дозволи на перевезення у таких горе-перевізників. Влада є в місті, чи немає? Чи влада тільки для того щоб давати маршрути "потрібним" людям і гребти відкати-хабарі?
пішкарус до Дьодік Показати IP 3 Березня 2015 13:15
А МОЖЕ ЦЕ ПРОВОКАЦІЯ З МЕТОЮ НАТРАВИТИ МЕРОВОГО БАБУЇНА ВІДМОРОЗКА НА ПЕРЕВІЗНИКІВ.А той незабаром рейдерне всі маршрути. Ото буде хохма!
З княжого Показати IP 3 Березня 2015 12:07
Отце так. У Папи під носом щось тай самовільно зробили. Старіє, здає позиції.
Житуха до З княжого Показати IP 3 Березня 2015 13:17
Так Петро почесний мер. А реально править Мароз.
правдоруб Показати IP 3 Березня 2015 12:20
більше немає кому коментувати тільки Кобі! Ви акінчуйте з тим піаром безкоштовним для "Свободи"! Не так вже й сильно Коба переймається добробутом городян! Скоро "Волинські новини" перетворяться на бойову листівку ВО "Свобода" ! Прикро(((
Перевізник до правдоруб Показати IP 3 Березня 2015 12:24
А чому безкоштовним)))))))))))
123 до правдоруб Показати IP 3 Березня 2015 12:36
Вадя, не злися ти так. Вас Волиніські новини ще більше піарять. Чи може ГО "Активіст" платить виданню?
Світлана Показати IP 3 Березня 2015 12:39
правдоруб - то нинішній радник міського голови Подзідзей!!! А то відомий гівнюк, так, що люди не звертайте на нього уваги. Все має бути по закону. Чомусь міжміські маршрутки не піднімають ціну за переїзд, а чекають рішення губернатора. А в Саганюка бєзпрєдел
правдоруб до Світлана Показати IP 3 Березня 2015 13:11
Не хотілося б щоб мене порівнювали з цією людиною.....До влади немаю жодного відношення...Просто дістав діхтівський писаронько, яка тільки про себе любіму та свою КАМАНДУ строчить....На словах вони ОГО-ГО-Го! А на ділі пшик!
Світлана до правдоруб Показати IP 3 Березня 2015 14:17
Кумедний ти правдоруб!!! Шо ти тут робиш, якщо тебе дістало??? Прийди і скажи в очі!!! Герой під ніком.
правдоруб до Світлана Показати IP 3 Березня 2015 15:57
А я у вас таких "правдивих" навчився))))) Ви під ніками ладні гори перевернути, а на людях якось у вас не дуже виходить((((( Прийде час вийду і покажуся, хоча я і так людина публічна)))))
123 до правдоруб Показати IP 3 Березня 2015 15:26
Вадя, купи заспокійливого. Ато не будег ОГО-Го і жінка до Коби втече)))
ПАСАЖИР до Світлана Показати IP 3 Березня 2015 13:12
ЯКІ РАДНИКИ , ТАКИЙ І МЕР!
Микола Показати IP 3 Березня 2015 12:46
КОМУ КОМУ А САТАНЮКУ ПОТРІБНО ПІШКИ ХОДИТИ . БО СКОРО ВЖЕ ТОЙ МІШОК.Г..... КОТИТИМЕТЬЦЯ. НЕ СМІШІТЬ ТА ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ПАПІКА НАВІТЬ ДЕХТО С..ТИ НЕ СІДАЄ. ЧИ ТО ГРИВНЯ НА КОЖНІЙ ЛЮДИНІ ДЛЯ НЬОГО ЗБИРАЄЦЯ.
123 до Микола Показати IP 3 Березня 2015 12:51
Ага збирають по гривні для встановлення памятника чи перейменування вулиці в його честь.
Микола до 123 Показати IP 3 Березня 2015 12:53
ПОТРІБНО ПОБУДУВАТИ ХОРОШИЙ МІСЬКИЙ ТУАЛЕТ І НАЗВАТИ ЙОГО ІМЕНЕМ. БО ВСЕ МІСТО ВЖЕ ЗАСМАРДІВ ТОЙ КНЯЗЬОК
123 до Микола Показати IP 3 Березня 2015 12:54
Зараз як з обіда прийдуть працівники міськради, ото почнеться...коментування
Микола до 123 Показати IP 3 Березня 2015 13:14
НЕ КОМЕНТУВАННЯ А СКЛАДАННЯ ОД КНЯЗЮ ВСІЯ ВОЛОДИМЕРА ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ САТАНЮКУ
козловський до 123 Показати IP 3 Березня 2015 13:20
З кожного кабінету по чотири коментарі. Перевіряти будуть сам мер
думаю до 123 Показати IP 3 Березня 2015 13:21
Так їх сьогодні в честь кобиної статті і пообідати не пустили.Коба , Ти молодець !
правдоруб до думаю Показати IP 3 Березня 2015 13:25
Да....Коба мулудєц! Тільки він вміє стільки шороху наробити...Замєтьте тільки шороху і нічого БІЛЬШЕ!
Степан до Микола Показати IP 3 Березня 2015 17:01
КОМУ КОМУ А *ОБІ ПОРА ГЕМОРОЙ ЛІЧИТИ, А ТО СПРАВЖНІ СВОБОДІВЦІ БАТЬКІВЩИНУ -НЕНЬКУ ЗАХИЩАЮТЬ А *ОБА З БРАТОМ КАРПУКОМ С**КАМИ ВІДМАЗУЮТЬСЯ! КАЖУТЬ У ВОЛОДИМИР ЦЕ СІМЕЙНЕ! ПО ГЕНАХ ПЕРЕДАЄТСЯ((
Микола до Степан Показати IP 3 Березня 2015 17:57
Я НЕ МАЮ ВІДНОШЕННЯ ДО СВОБОДИ ЧИ ТО КАРПУКА ЧИ КОБИ. І ВІДПОВІДАЮ ЗА СЕБЕ. І В АРМІЮ НЕ ЙДУ ЛИШЕ ТОМУ ЩО МАЮ 3 ДІТЕЙ . І ЗНАЮ ПРОСТО КЛАСНИХ ХЛОПЦІВ З СВОБОДИ ЯКІ І СПРАВДІ НА ФРОНТІ.
Степан до Микола Показати IP 3 Березня 2015 19:48
КЛАСНІ СПРАВДІ НА ФРОНТІ! І ДІТЕЙ МАЮТЬ І НАВІТЬ ОНУКІВ! НАВІТЬ ПО ЧЕТВЕРО, ПЯТЕРО НЕ ТЕ ШО 3! ТАК ШО ПЕРЕСТАНЬ СОПЛІ РОЗВІШУВАТИ БО ПРО ТВОЇХ ДІТЕЙ НІХТО НЕ ПИТАВ. ПИТАЛИ СКІЛЬКИ В ТВОЇХ "ПОБРАТИМІВ" І ЯКЕ ВОНИ МАЮТЬ ПРАВО ХОДИТИ НА ПОХОВАННЯ ДО ГЕРОІВ І ГОВОРИТИ ШО ТРЕБА ВСІМ РАЗОМ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ВІД МОСКАЛІВ!
Ганнуся Показати IP 3 Березня 2015 13:00
А чому дивуватися. Ціни на пальне бачили? Запчастини теж в доларах. Так, що хочете їздити платіть або ходіть пішки. Чи може свободівці будуть на своїх іномарках возити людей ?
Маруся до Ганнуся Показати IP 3 Березня 2015 13:40
А дань з кожної маршрутки також виросла відповідно
З_ Володимира Показати IP 3 Березня 2015 14:19
Правдоруб, ти що Кобі заздриш??? Про тебе не напишуть не пінся, а то своєю слюньою зальяв весь сайт
правдоруб до З_ Володимира Показати IP 3 Березня 2015 15:59
Кобі може тільки чайковська нині позаздирити, бо жовчі в нього останнім часом більше))))) А для нас він як ....приклад для НЕНАСЛІДУВАННЯ)))) І не більше!
правда Показати IP 3 Березня 2015 15:17
Саганюк напевно чекав поки йому откат принесуть перевізники за підняття тарифів, а тут його послали і вже не перший раз. Чим більше про таке пишуть тим краще
Лілія Показати IP 3 Березня 2015 16:10
Ого скіко про Кобу тут напєчатано! Прям герой нашего фремені. Краще б в себе біля хати порядок навів, бо скоро там тролі завєдуться. Хащі такі шо світ не бачив а він пеевезенням печеться......
Сергій але не Коба Показати IP 3 Березня 2015 17:05
В місті є господар! А піна зійде! Так у туалеті завжди буває. Петро Данилович дай вам Боже здоров'я, тримайте міто хоч тут є до кого звернутися, щоб почули!!! "Увечері 3 березня мешканці Володимира-Волинського знову платитимуть у міських маршрутках по 2 гривні. Таке рішення було прийняте на нараді міського голови із перевізниками, - пише БУГ. Реакція міського голови Петра Саганюка – миттєва. Зранку підприємці, взявши приклад із сусіднього Нововолинська, підняли ціни на проїзд, а вже о 14:00 мер зібрав перевізників, аби запитати, як так сталося, що у Володимирі-Волинському порушується закон. http://www.volynpost.com/news/47669-v-marshrutkah-volodymyra-volynskogo-cinu-za-proizd-pidnialy-a-do-vechora-opustyly
Валерій Показати IP 3 Березня 2015 17:47
Партія Свобода і гнилий піар - тотожні поняття. Тут додати нічого.
Ігор але не гузь Показати IP 3 Березня 2015 18:08
Правда вона завжди посередині.бензин дорожчає запчастини теж продукти і все необхідне а від коб і карпючків лише заклики от мудачье
Кобець прийшов Показати IP 3 Березня 2015 18:22
Коба і карпюк чайковська і залуцький це повне лайно а ще лайно грек а взагалі у Володимирі люди добрі
Руслан Показати IP 3 Березня 2015 18:43
Коба, нехай ті придурки, що тут пишуть по 10 грн. платять за проїзд. Теж мені експерти, одні образи. Одразу видно інтелект. Можна подумати зарплату мають 5 тис., якби не Пльща поздихали б
До руслан Показати IP 4 Березня 2015 00:58
Не булоб коб не булоб таких цін бо коба і карпюк а ще грек і чайковська це повне лайно і з за таких пару людей у кожному місті безлад люди будьте пильні особливо на виборах
ото саганюк відписує Показати IP 4 Березня 2015 10:33
Вся влада разом з прислугою кинула роботу і давай коменти строчити. Да розворушили кодло.