USD 40.90 41.20
  • USD 40.90 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.16 10.45

У місті на Волині — відпрацювання ТЦК і поліції: як реагували водії

11 Січня 2024 19:44
11 січня на в’їзді та виїзді з міста Рожище працювали поліцейські та представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На дорозі встановили знак про зупинку і перевіряли у водіїв документи і авто. Як розповіла Суспільному речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук – це планові спільні відпрацювання суміжних служб.

Що кажуть в ТЦК

Зі слів пресофіцерки Волинського територіального центру комплектування і соціальної підтримки Уляни Кравчук, військові лише перевіряли документи.

«Це проводиться задля перевірки даних та перегляду справи конкретної особи та перевірки, наприклад, відстрочки, чи броні. Це не повістка на відправлення до військової частини. Не слід сприймати це як рейд для залучення майбутніх військовослужбовців. Слід розглядати це як перевірку документів», – каже пресофіцерка.
Уляна Кравчук також додала, що за порушення вимог законодавства про мобілізацію передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 3400−5100 грн.

«Особа, яка відмовилась отримувати повістку, або отримала повістку, але не з’явилася до територіального центру по повістці може бути оштрафована, – зазначає пресофіцерка. – Також керівник територіального центру має право залучити працівників поліції та доставити військовозобов’язаного до ТЦК примусово».

Читати ще: Не з’явився у військкомат, бо захворів. Волинянина судили за ухилення від мобілізації

Як водії реагували на дії ТЦК і поліції

Під час відпрацювань спершу правоохоронці зупиняли авто і просили пред’явити документи, Згодом до машини підходили працівники ТЦК.

Водій Альберт Авдалян каже, що він громадянин Грузії. В Україні п’ятий рік і має посвідку на постійне проживання.

«Жінка, діти, працюю, все тут роблю, як положено. Документи перевірили у мене, все нормально»,– каже чоловік.
У Юрія окрім перевірки документів також оглянули вміст мікроавтобуса.

Читати ще: Камені в нирках і зір -9, а ВЛК визнала придатним: лучанин отримав покарання за ухилення від мобілізації

«За день мене зупиняють вже п’ятий раз. На Дубищах, в другому кінці Рожища... Кажуть відпрацювання району і все. Повістку не вручали», – розповів водій.
Ще один з водіїв, яких зупиняли біля Рожища сказав, що до роботи військових і правоохоронців ставиться позитивно. Чоловік віз товар зі Львова до Луцька.

«Все-таки воєнний стан, – каже Роман. – Я все розумію. потрібно перевіряти. Повістку не вручили...можу їхати далі».
Самі представники центру комплектування та поліцейські на місці коментувати відпрацювання відмовилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Траволта Показати IP 11 Січня 2024 19:55
З хєра якісь рибаки без посвідчень,мають право шось в когось перевіряти? В цій країні на закони вобще плювати всім? Поставили якусь бляшанку на землі і зробили а-ля блок пост,ви серйозно?
Лучанин до Траволта Показати IP 11 Січня 2024 23:50
А ти стоїш на обліку в військоматі? Це має бути так по Закону. Чи петляєш,як заєць і розповідаєш про Закони?
Корiнний лучанин до Лучанин Показати IP 12 Січня 2024 09:59
А держава виконуе норми Конституцii ??? А президент гарант Конституцii. Та то таке - тут граемо,тут рибу замотуемо.рагуль.
Траволта до Лучанин Показати IP 12 Січня 2024 16:57
Так,стою на обліку у військоматі. А такої кантори як ТЦК і СП в законі не знайшов. Ви всі-дворнікі в формі охотніків
Ааа Показати IP 11 Січня 2024 20:12
Примусово візьмете в ротяку
ВІРУС Показати IP 11 Січня 2024 20:21
ПЕСОГОЛОВЦІ.....
НеЗелений Показати IP 11 Січня 2024 20:29
На закони поклали?
Анонім Показати IP 11 Січня 2024 21:11
Ухилянти ловили ухилянтів..
шнеєрсон Показати IP 11 Січня 2024 21:48
ага, і ви повірили? є про "Правовий режим воєнного стану". І читайте підстави для зупинки авто та перевірки документів (для не водія їх 6). А поліцаї законно передають ваші данні третім особам?
Анонім Показати IP 11 Січня 2024 22:05
Уляна Кравчук = Безугла 2
Alex Показати IP 12 Січня 2024 00:35
Тецекунів і поліцаїв мордатих на фронт окопи копати поробили собі УБД а воювати не їдуть
Ухилянтос Показати IP 12 Січня 2024 03:25
Шо вона втирає. Цілий автобус за день на пакували, трясли всіх підряд. Краще в людей з Рожищ візьміть коментар.
Правда Показати IP 12 Січня 2024 05:04
Авто перевірити можуть поліцейські,а от документи дійсно тільки з певних причин(Постанова КМ) і їх дійсно 6,там все чітко.Читайте Закони України і все(так їх поліцейські порушують,а ТЦК взагалі не може перевіряти документи,тільки на військових обєктах).Захищайте свої права навіть під час воєнного стану.
Лучанин Показати IP 12 Січня 2024 09:17
Водії- розуміють. Нічого зі мною не станеться, якщо відкрию їм багажник і посвідчення пред'явлю. І у тих і у тих- собача робота, а Там, мабуть вже вони були. Добровольців патріотів повибивають, залишиться непотріб і будуть розмножуватися
Анонім до Лучанин Показати IP 12 Січня 2024 18:32
Ти чи ...бнутий чи зомбований.
Рожище Показати IP 12 Січня 2024 10:20
Сьогодні друга серія Смурфики в Рожище . Хах
Лучанин Показати IP 12 Січня 2024 14:35
Відпрацювання плану по вилову людей..... На підставі чого????? Вони посвідчень не мають,показують військовий квиток,який є у кожного пересічного...думайте,люди
Зеля Показати IP 12 Січня 2024 14:36
А чому спортсменів не викликають у тцк? Бігунів, футболістів, та ін.? Федя наприклад...
Лучанин до Зеля Показати IP 12 Січня 2024 18:13
Чому військових на війну далеко не всіх викликають,яких ми все життя годуємо,бо а раптом війна... Ну і ось,війна...де вони? В тцк?
Ігор місковець Показати IP 13 Січня 2024 15:09
Що за бардак??? На якій висоті, і де, згідно з ПДР, має знаходитися цей дорожній знак?? Що це за самоуправство? І це так поліція розміщує тимчасові дорожні знаки????? Селюки, звідки ви вилізли??