USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У настоятеля Києво-Печерської лаври запідозрили коронавірус: святиню закрили на карантин

5 Квітня 2020 19:05
Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) пройшов ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19. Зараз він чекає на результати аналізу.

Про це стало відомо OBOZREVATEL з власних джерел. Раніше Релігійно-інформаційна служба України повідомила, що у 58-річного митрополита виявили коронавірус. Нездужання священнослужитель відчув ще три дні тому, зараз же інфекція нібито підтвердилася.

Повідомляється, що митрополит Павло провів службу, на якій були присутні предстоятель УПЦ МП Онуфрій і митрополит Антоній.

Також стало відомо, що в неділю, 5 квітня, Києво-Печерську лавру закрили на карантин. Вранці проводилося богослужіння тільки для ченців, а прихожан всередину не впускали – біля входу чергувала поліція.

Примітно, що раніше митрополит Павло закликав ігнорувати карантин, мовляв, страшніша не хвороба, а гріх. Він запрошував людей в монастир, щоби ті причащалися, молилися і обіймалися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Андрій Показати IP 5 Квітня 2020 19:24
Таки є Бог на світі! Той, який рекомендував причащатись, цілуватись та обніманись в період світової пандемії, напевно, доцілувався! Дай Боже, щоб у нього це було останній раз...
лучанка до Андрій Показати IP 5 Квітня 2020 19:42
Жорстоко, ... але справедливо.
Петро до лучанка Показати IP 5 Квітня 2020 21:53
Закон "бумерангу" таки існує поруч з Божим Законом https://www.ungazeta.info/?p=13787
До Андрія до Андрій Показати IP 6 Квітня 2020 00:21
Чи не боїшся, що й про тебе Бог згадає? Особливо, за твою "любов" до ближнього.
Олег Показати IP 5 Квітня 2020 19:33
Пишіть правильно назву церкви - Російська православна церква в Україні. 2 тижні тому Павло казав, що то не страшна хвороба і треба всіх причащати. СБУ має подібними заявами займатися, бо вони спрямовані проти українців.
Андрію Показати IP 5 Квітня 2020 19:50
А Бог таки всім може дати..... А за такі слова, які Ви написали - особливо....
Петро до Андрію Показати IP 5 Квітня 2020 22:59
Вже всім дав, хто просив. І Паші-Мерседесу - теж, як випускнику Луцького кооперативного технікуму. Чи не він закликав з дітьми в храм молитися за гроші?
Коля Показати IP 5 Квітня 2020 20:00
Не гріши Бог один
Анонім до Коля Показати IP 5 Квітня 2020 23:02
В Паші Мерседеса бог - це гроші, а Гундяєв його намісник. Це Бог йому видав мерседес, чи таки на торгував "вірою"?
888 Показати IP 5 Квітня 2020 20:13
вражають коменти співучої нації... таке враження....що в кожного 7 життів... і відповіді ні защо давати не прийдеться )))
лучанка до 888 Показати IP 5 Квітня 2020 21:14
А нам нема чого дивувати, ми прості люди, а цей настоятель, любитель дорогих мерсів, сам не проти був попроклинати людей. Наскільки я пам"ятаю, то він проклинав чи то реставраторів, чи робітників. Був "шкандаль", показували навіть в новинах. Так що як людина він дуже своєрідний, а як священник, то така його поведінка ганьбить будь-яку церкву. Чи йому можна? А нація ми співоча, це не відбереш...
Лучанці Показати IP 5 Квітня 2020 22:44
Тільки співаємо найчастіше, нажаль, під чужу музику......
Укр Показати IP 6 Квітня 2020 08:18
Оце повилазило бидлоття, через яке з нас , українців сміються в цілому світі. Блокуйте таких «коментаторів» , які радіють чужій біді, невдачах. Хоча вони отримають те, на що заслуговують.
Василь Показати IP 6 Квітня 2020 10:39
Почитал абсолютно дикие комментарии людей, называющих себя христианами ПЦУ, которые радуются новостям о возможной болезни коронавирусом у настоятеля Киево-Печерской Лавры Владыки Павла. Не могу понять только одного. Как Всевышний умудрился дать вам свою церковь, и при это не дать мозги. Они нужны для того, чтобы понять, что перед Б-гом все равны, и все пожелания возвращаются сторицей. Желаю Владыке крепкого здоровья. И вам всем тоже.
Порада до Василь Показати IP 6 Квітня 2020 16:04
Вивчи на карантині Українську мову, а то бельмечиш щось по мокшанськи