USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Нововолинську Саакашвілі не впустили у шахту і звинуватили у тероризмі

18 Лютого 2017 14:26
У Нововолинську, де сьогодні має відбутися зустріч з Міхеілом Саакашвілі, не раді приїзду екс-губернатора Одещини.

У своєму мікроблозі в Facebook лідер «Руху нових сил» Саакашвілі розповів, що влада стає між його політичною силою і українським народом, здійснює провокації, щоб налаштувати жителів України проти нього, пишуть «Відомості».

Так, директор шахти в Нововолинську заборонив допускати команду Саакашвілі в шахту, аргументуючи це терористичною загрозою.

«З кожним новим нашим візитом в регіони України ми відчуваємо посилення опору влади. Сьогодні ми зустрічаємося з людьми в Нововолинську, але з самого ранку чуємо про різні провокації, що готуються. Директор шахти, куди ми запланували візит, підсилив охорону і видав розпорядження про заборону будь-яких контактів для співробітників в робочий час. У виданому наказі вони заборонили допускати нас в шахту з метою «запобігання терористичних актів» з нашого боку», - розповів Саакашвілі.

Політик також повідомив, що інсинуації стосуються і анонсування його виступу в місті. По місту роздають листівки з помилково зазначеним часом.

«По місту роздають листівки з анонсом нашої зустрічі на інший час і в іншому місці і навіть обіцяють розіграти там новий айфон:). Дивно наскільки може бути обмежена фантазія у цій старій псевдоеліти, яка відчайдушно чіпляється за минуле. Людям не потрібні ваші айфони, людям потрібна успішна країна, в якій житимуть наші діти», - пише екс-президент Грузії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Орест Показати IP 18 Лютого 2017 15:08
Гнати худобу Гунчика і всіх його посіпак з влади. Ці бездарі грабують нас 2 роки, а зараз заважають Саакашвілі навести лад із шоколадним глазом
555 до Орест Показати IP 18 Лютого 2017 16:01
В нас всі комусь шось заважають. А народ, як стадо баранів, вилупивши очі з довірою дивиться на "нового месію" і вірить в світлі наміри та правильні слова. Саакашвілі вже накерував в Одеській області. Та навчіться вже трішки аналізувати слова і справи чергових месій. А то як в Губермана: " О всякой не заботясь чепухе. Желая быть в уверенных руках. Овечки, в их мечтах о пастухе, не думали никак о шашлыках"
Міхо до Орест Показати IP 18 Лютого 2017 20:06
Звільни цього нездару Адамчука, бо його дружина і працює на цю свору бандитську Гунчика, а ми платимо їй за це 3000 доларів. Вона в місяць 5 таких айфонів заробляє. Чи ти в тємі?
До Міхо до Міхо Показати IP 21 Лютого 2017 01:43
Завдяки Адамчуку і його дружині, твоя область і отримала 30 млн. дол. А то далі соплі жували б.
Анатоль_ Показати IP 18 Лютого 2017 16:29
Я в шоці! Пане Гунчик, що ж з нами буде?
Орест Показати IP 18 Лютого 2017 16:30
Це викидиши БПП і крота Гунчика.
Уважаємій Швілі Показати IP 18 Лютого 2017 16:54
Скажіть нам невігласам чому не можете повернутись у свою рідну Грузію? Га? що накосячив і прокрався тепер ще тут хочеш почудити Воннн звідси!
Міхо до Уважаємій Швілі Показати IP 18 Лютого 2017 22:16
подивись на Грузію до Саакашвілі і після.....та зроби висновки...А те,що теперішня влада косячить і краде це нічого так??? Чому їм не кажеш вон звідси???
1312 Показати IP 18 Лютого 2017 17:10
Міша знає куди їхати... В Луцьку може небути - в Нововолинську є завжди...
сергій Показати IP 18 Лютого 2017 17:45
ця влада давно перепюнула Януковича. Поки не поженемо їх вср*ним віником і не вкажемо на їхнє місце біля параши нічого не буде
читач Показати IP 18 Лютого 2017 18:23
Без коментарів. Злодіям Саакашвілі не потрібен.
Нікому не вірю Показати IP 18 Лютого 2017 18:42
Партії, політика, голови партій , члени партій... ДІСТАЛИ БРЕХНЕЮ І АФЕРАМИ ГОРЕ-ПОЛІТИКИ І ГОРЕ-ПРЕЗИДЕНТИ ... (Секрет партій : в цих горе-партіях всіх в УКРАЇНІ - брехуни і злодії,ледарі, п'яниці, аферисти, а одиниці -ФАНАТИ . )
житель міста Показати IP 18 Лютого 2017 19:18
Шановний "читач" хочу вас процитувати:"Злодіям Саакашвілі не потрібен!"Чесний обирає чесного,а злодій- злодія!!От і маємо те, що маємо!!
Лучеськ Показати IP 18 Лютого 2017 19:36
Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона непотрібна. Одні жиди зараз при владі, давайте ще грузинів, давайте запросимо може мусульман, негрів, ще кого? Народ, просніться, українці, ви де? Мозги включіть! Кого ви обираєте?
віза до Лучеськ Показати IP 19 Лютого 2017 20:11
Українці у Польщі, Італії, Росії... Нормальні побачили кого ви обираєте і у що країну перетворюєте... і поїхали звідси! 21-е століття на дворі, а в Українців бачення і мислення як у первісних і все топчуться на місці і з кожним роком все гірше і гірше, а як глянеш хто країною керує, то відразу хочеться валізу пакувати... Просвітлення навіть не видно :(
Йопрст Показати IP 18 Лютого 2017 23:05
А фініш буде цьому безпрєдєлу -коли при вселюдно як раніше будим давати вишку,принаймі руку відрубувати ,тоді будуть переміни!!!
йомайо до Йопрст Показати IP 19 Лютого 2017 20:12
Коли таке в нас було? :)))
Андрій Показати IP 19 Лютого 2017 12:58
Заангажована статейка з російського сайту. Хто сказав, що в Нововолинську не раді Саакашвілі. Було багато, які раді були його приїзду і аплодували в залі, підтримкували його слова.
Риболов Показати IP 19 Лютого 2017 21:46