У полоні залишається шестеро бійців колишньої 51 ОМБ. ОНОВЛЕНО
120 днів і ночей були у полоні сепаратистів кадрові офіцери 51-ї окремої механізованої бригади, майори Сергій Ребітва і Олександр Кондисюк. Обидва з Нововолинська. Завдяки домовленостям їх та ще групу військовослужбовців 26 грудня вдалося визволити з неволі.
Новий рік і Різдво Христове вони зустріли в родинному колі. Під час прес-конференції учасники АТО розповіли журналістам про пережите на лінії вогню. Про це повідомляє ВОДТРК.
Зі слів Сергія Ребітви, не усім бойовим побратимам пощастило вирватися з полону.
Олександр Кондисюк та Сергій Ребітва (зліва направо) під час зустрічі з журналістами в залі Нововолинської міської ради. Фото «Волинь-нова»:
ЧИТАТИ ЩЕ: РОЗШУК БІЙЦІВ 51 БРИГАДИ. СПИСКИ
«Зараз у полоні перебуває ще один нововолинець командир артилерійського дивізіону майор Сергій Фураєв.
Взагалі, з нашої бригади там ще залишилося 6 чоловік. Майор Фураєв, майор Петро Ліщук, прапорщик Віталій Губін, і три солдати – Ткачук, Артем Комісарчук і Сергій Фіть», – розповів військовослужбовець.
Через відсутність об’єктивної інформації населення Донбасу налякане. Брехлива кремлівська пропаганда і далі робить свою чорну справу, переконаний Сергій Ребітва.
Тривале перебування в полоні не деморалізувало мужніх офіцерів. Настрій у них бойовий. Вони знову готові стати в стрій щоб боронити Україну від ворогів.
ЧИТАТИ ПРО ПРО НАСТУПНИЙ ОБМІН ПОЛОНЕНИМИ, ДІЇ СБУ І ДЕЩО «З ТОГО БОКУ»
Нагадаємо, сестра полоненого Сергія Фітя, Оксана, намагалася визволити брата з полону ще у вересні. Вона з групою волонтерів добралися до Сніжного. Оксані вдалося зустрітися з братом, однак з полону його не відпустили.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Новий рік і Різдво Христове вони зустріли в родинному колі. Під час прес-конференції учасники АТО розповіли журналістам про пережите на лінії вогню. Про це повідомляє ВОДТРК.
Зі слів Сергія Ребітви, не усім бойовим побратимам пощастило вирватися з полону.
Олександр Кондисюк та Сергій Ребітва (зліва направо) під час зустрічі з журналістами в залі Нововолинської міської ради. Фото «Волинь-нова»:
ЧИТАТИ ЩЕ: РОЗШУК БІЙЦІВ 51 БРИГАДИ. СПИСКИ
«Зараз у полоні перебуває ще один нововолинець командир артилерійського дивізіону майор Сергій Фураєв.
Взагалі, з нашої бригади там ще залишилося 6 чоловік. Майор Фураєв, майор Петро Ліщук, прапорщик Віталій Губін, і три солдати – Ткачук, Артем Комісарчук і Сергій Фіть», – розповів військовослужбовець.
Через відсутність об’єктивної інформації населення Донбасу налякане. Брехлива кремлівська пропаганда і далі робить свою чорну справу, переконаний Сергій Ребітва.
Тривале перебування в полоні не деморалізувало мужніх офіцерів. Настрій у них бойовий. Вони знову готові стати в стрій щоб боронити Україну від ворогів.
ЧИТАТИ ПРО ПРО НАСТУПНИЙ ОБМІН ПОЛОНЕНИМИ, ДІЇ СБУ І ДЕЩО «З ТОГО БОКУ»
Нагадаємо, сестра полоненого Сергія Фітя, Оксана, намагалася визволити брата з полону ще у вересні. Вона з групою волонтерів добралися до Сніжного. Оксані вдалося зустрітися з братом, однак з полону його не відпустили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45

