USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У польовій капличці 14 бригади в зоні АТО сталося диво

24 Серпня 2015 10:37
Стовбур сухого дуба, використаний для побудови похідної каплички військової частини В 0259, вкрився молодими пагонами. Зелене листя огорнуло ікону Матері Божої, яка висіла на мертвому дереві.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив начальник прес-центру 14 ОМБР ОК «Захід» лейтенант Владислав Якушев.

«Будуючи похідну капличку, ми зрізали вершки мертвих дубків у посадці, та закріпили на них навіс, що прикриває похідну капличку. Будуючи, ми не зачіпали живі дерева, а скористались лише сухими. І ось, мертве дерево зазеленіло, причому пустило гілочки саме навколо ікони Божої Матері. Інші сухі дерева навколо каплички залишились мертвими. Я думаю, що це знак, ми тут, в АТО, стоїмо за праве діло і Матір Божа прикриває нас своїм покровом. На передовій, коли є постійна загроза життю, люди часто звертаються до бога. Тим, хто вірить, чудеса не потрібні, і це, напевно, знак, для тих, хто ще не розуміє велич Господа у повній мірі», - сказав душпастир в/ч В 0259, мобілізований священик, майор Микола Гінайло.

Позиції в/ч В 0259 знаходяться на підступах до Маріуполя, та постійно знаходиться під обстрілом незаконних військових формувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Штефан,Луцьк Показати IP 24 Серпня 2015 10:54
Яке ж то диво?
Оратор Показати IP 24 Серпня 2015 11:13
Ого, то Микола Гінайло - чудотворець! Ніколи не міг би подумати...
))) до Оратор Показати IP 24 Серпня 2015 21:44
тре нашим з 14-ї сказати, що він ще відкриває роти від їхнього імені. вони його крєпко хочуть знайти та побесідувати про гуманітарку.
Олена до Оратор Показати IP 25 Серпня 2015 03:21
Не отець Микола чудотворець...Наші щирі молитви і віра робить чуда. Я знаю наші хлопці вірять і щиро моляться...Там молитва щира...
Оратор Показати IP 24 Серпня 2015 11:16
А кажуть, що Гінайло крав гуманітарну допомогу воякам.
до сратора Показати IP 24 Серпня 2015 11:34
Не соромно таке верзти? Не боїшся Бога? Які молодці військові! Нехай Матінка Божа вас усіх охороняє!
Штефан, Луцьк Показати IP 24 Серпня 2015 15:54
Микола Гінайло, капелан ЗСУ - священник зі с. П'ятидні, В-Волинського району, Волинської обл Київського Патріархату. Тобі, "Штефан, Луцьк", що пишеш під моїм ніком, не страшно бути жорстоко покараним карою Божою за єресь і гидкі слова? Господь бачить все, як би ти і де, не переховувся. І знає точно, всі твої персональні дані. Диво-дивне сталося на Донеччині, на фронті, під час війни з Росією. Господь великий, всемилостивий і всюдисущий веде нас до перемоги!
Оратор до Штефан, Луцьк Показати IP 24 Серпня 2015 17:39
Ти про якого бога? Про того, що в масонів? Чи про Єдиного Бога?
Кустодія Показати IP 24 Серпня 2015 19:34
А пан Гінайло дійсно масончик.... Є відповідні статті інтернеті з фото... Там і пан Михайло такою бере участь у ритуалах ордену Архангела Михаіла... Польські спецслужби також зацікавлені у діяльності Гінайла у часи апельсиновоі революціі...
Олена Показати IP 25 Серпня 2015 03:16
Вірю! Молюсь за наших воїнів! Щиро молюсь за хлопців з 14 бригади! Там мій Ігорчик...Бережи Господи наших дітей! Матінко Божа захисти!
Наталка, Чернівці Показати IP 25 Серпня 2015 07:14
Думаю, що все-таки Гінайло (не нам його судити) тут взагалі збоку, тому лаври по здійсненні чуда не йому збирати. А диво відбулося лише завдяки щирій молитві військових цієї частини, то ж такий факт має лише утвердити їхню віру і додати сили, витримки, надії на краще.
Кріс Показати IP 25 Серпня 2015 08:27
Знову християни не можуть поділити свого єврейского бога))
Ти до Кріс Показати IP 2 Вересня 2015 02:59
Ти напевно бiс
Стрiлець 14 бригади Показати IP 26 Серпня 2015 21:01
Хай не бреше, людоньки! Тiлько помiччу Матiнки Божкоï най живi. Але для каплички брали не лиш однi сухорости, брали й файнi, для вiвтаря. Мо таки й попалося таке. А от пастир най перед людом стане, де дiвав пожертви нашi i най мовить як то ма бути по Божому! Слава Icycy Xристу! Молiтся за нас, люде.
Микола Букатчук Показати IP 31 Серпня 2015 02:05
Для американського дуба, саме так називається оте дерево, це дійсно чудо що воно пустило пагони зрубане, а ще в таку засуху. Навіть булоб чудом якби воноипустило пагони сире, а не сухе, це ж не верба.