USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Польщі на заробітках помер 23-річний чемпіон України

29 Травня 2018 14:49
У Польщі на будівництві помер 23-річний спортсмен із Херсонської області, чемпіон України і бронзовий призер фіналу Кубка світу з мас-рестлінгу Владислав Мініч. Хлопець вирушив за кордон, намагаючись заробити грошей і влаштувався на будівельні роботи в Польщі.

Про це повідомляє Федерація мас-рестлінгу України.

Після його смерті батьки зіткнулися з проблемою доставки тіла спортсмена, яка обійшлася їм в 70 тисяч гривень.

Зібрати гроші допомогли друзі Владислава, а також Федерація мас-рестлінгу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Богдан Показати IP 29 Травня 2018 15:00
Что пацана не устраивало в покращенній Порошенко Украине , Или кто-то нам врёт об улучшениях ???
АНАТОЛЬ_ Показати IP 29 Травня 2018 15:02
От як Европа хлопцю обернулася
хохо Показати IP 29 Травня 2018 15:33
внас є успішні бізнесмени, піднімайте економіку свого міста району області. дифіцит кадрів! отямтесь бо повернетесь чи в труні чи до пана на панщину на своїй же землі!!!!
Ті до хохо Показати IP 29 Травня 2018 15:47
ваші успішні "внас" корчать з себе панів, і норовлять урвати кожну копійку з злиденних зарплат своїх найманих працівників, а їх в свою чергу скубуть податкові, всякі ср*ні інспекції з праці, після візиту яких простим працівникам стає ще гірше. Тьфу, дурна країна(( На фіга піднімати ту кінчену мінімалку щоб паралельно піднімати ціни на все, щоб в інфляцію скаженну увігнати, скоро знову мільйони в гаманцях носитимемо((
вс Показати IP 29 Травня 2018 15:58
Нащо їхати в польшу працювати на пана? Треба виходити до влади хай платить забезпечує робочі міся а то владі чим погано хай їдуть в Європу заробляють а владці на людях заробляють, які всі гроші привозять в Україну . Не їдьте в Польшу а вимагайте у влади роботи в Україні і нехай наші браи і сестри не ішачать там на поляка!
Цинік до вс Показати IP 29 Травня 2018 16:57
Так ніби виходили вже, нє? І по "сурйозному", і по "дрібницям". Питання "і шо толку" ставити не буду - риторичне. Українці в масі своїй просто інституційно імпотентні (простими словами - нездатні самостійно побудувати стійку і справедливу державу).
Кирило Показати IP 29 Травня 2018 17:43
Так ще заробітчаноподаткувати хочуть. ШКОДА ХЛОПЦЯ. НЕ МА СЛІВ
васько васькович Показати IP 29 Травня 2018 23:15
А що в Украйни йому погано жилося що пойхав на пана поляка працювати?
ЛЮБА Показати IP 6 Червня 2018 17:35
чесною працею нідочого не доробишся та й ідуть поневірятися А ДИПУТАТИ ВІДДИХАТИ ПУСТІ КРІСЛА В ВЕРХОВНІЙ РАДІ ......А ЗАРПЛАТА НАРАХОВУЄТЬСЯ