USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Польщі - ще одна смертельна ДТП з українцями

24 Серпня 2016 17:34
Трагічна ДТП за участю мікроавтобуса з українською реєстрацією сталася у Польщі неподалік від кордону з Україною.

Аварія сталася неподалік села Камінь у Люблінському воєводстві, - повідомляє канал 24.

Близько 4-ї ранку приватний транспортний засіб з’їхав на узбіччя та на швидкості вдарився у дерево. 29-літня жінка загинула на місці. Крім неї в мікроавтобусі їхали ще дві пасажирки – 30- та 19-літня жінки. Обидві з травмами були доставлені до лікарні.
Водій, якого також доставили до лікарні, був тверезим. З його слів, імовірно на дорогу вибігла дика тварина, яку він намагався об'їхати.

Нагадаємо, 23 серпня на кільцевій дорозі польського Любліна сталася смертельна ДТП. Мікроавтобус із львівськими номерами врізався у вантажівку. Від сили удару бус був повністю зруйнований.

У Citroen Jumper подорожувало семеро осіб, п'ятеро з яких загинули. Ще двоє перебувають в лікарні з важкими травмами. Водій вантажівки не постраждав. За даними МЗС України, 5 загиблих у ДТП були українцями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Бубочка Показати IP 24 Серпня 2016 18:53
Нашій владі треба задуматись, а чому, почастішали аварії з українцями закордоном. Вистаяти в черзі на кордоні від 12 год.мінімально і ще треба доїхати до пункта призначення. Людина виснажена повнісю і тут і стається....ДТП Тільки пишуть, черга на кордонах 800 машин, а що робите, щоб їх не було?
До бубочки до Бубочка Показати IP 24 Серпня 2016 21:13
До чого тут влада, хто їх примушоє стояти в черзі, не їдять, не треба буде стояти. А то виноваті всі крім нас самих.
Вітя до Бубочка Показати IP 24 Серпня 2016 22:27
Тому що петюні наср...ти скільки люди стоять в черзі. Він вже давно в європі зі своїми грошима. а ви дурні скачіть на чолі з гузьом, він жеш так закликав волинян. А виживати якось треба. Любителів, обіср.ти мене, типу я контробандист чи сигаретчик, запевняю, що до Польщі їзджу тільки в приватних інтересах ( продукти харчування, побутова хімія собі та родичам та різні смаколики дітям). А на Ягодині за чергу віддати беретам 700 грн. нехочеться, та й навіщо вже тоді та Польща.
Читач до Вітя Показати IP 25 Серпня 2016 07:05
А в Українці купити смаколиків і хімії неможна, брехун
Вітя до Читач Показати IP 25 Серпня 2016 16:02
Шановний, до чого Ваше брехун? А мені краще раз закупитися на місяць; та й так дешевше виходить, ще й Tax-Free повертається. І вивчіть українську граматику, а то пишете з помилками.
МММ Показати IP 24 Серпня 2016 20:59
Народ! Треба створити петицію до президента на розмежування черг перед кордоном, одна для подорожуючих, друга - МПР.
123 до МММ Показати IP 25 Серпня 2016 08:04
Подорожуючi,в бiльшостi. автобусами та залiзницею подорожують.
водій Показати IP 24 Серпня 2016 21:27
результат №2 втоми після суточних черг на кордоні. 10 годин черга в польшу 10 годин обратно водії сутками не спят.
Вітя до водій Показати IP 24 Серпня 2016 22:29
Дійсно, майже 3 дні і дві ночі гарантом! Вчора здороги
майдан Показати IP 24 Серпня 2016 23:25
Стояли за Євросоюз на Майдані, за безвізовий режим, маємо *упу. Навіщо НЕБЕСНА СОТНЯ померла, хлопці на передовій стоять!!!!!! Відноситься та Європа, с*ана, до нас, як до другосортних так само. Якщо якась "..ядь" каже навіщо в черзі стояти, то нехай сама постоїть в +30 чи в -30. Люди заробляють гроші як можуть, не крадуть і не обманюють, а думають, як сім'ю прокормити.
Читач до майдан Показати IP 25 Серпня 2016 07:07
І податки не платять
жд до майдан Показати IP 25 Серпня 2016 11:29
ага чесно везуть контрабанду!
юрій Показати IP 25 Серпня 2016 08:39
Потрібно зрівняти по ціні з європою сигарети і водку і черга зникне