USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Польщі заявили про наявність доказів вибухів на літаку Качинського

11 Грудня 2017 17:59
Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що під час роботи призначеної ним комісії з розслідування Смоленської катастрофи були знайдені докази, які вказують на два вибухи на борту президентського літака ТУ-154М, що розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом.

Про це інформує «Польське радіо».

Мацеревич наголосив, що комісія Єжи Міллера, яка займалася розслідуванням Смоленської катастрофи при попередньому уряді, фальсифікувала дані отриманих експертиз, намагаючись не допустити поширення версії про вибух.

«Ми маємо експертизу, вона збереглася в матеріалах комісії Міллера. І ми можемо підтвердити, що очевидним чином були ідентифіковані два вибухи. Вони точно описані: їхній діаметр і місце виникнення», - сказав глава Міноборони Польщі.

Раніше польська комісія заявляла, що руйнування лівого крила літака Качинського мають ознаки вибуху.

Як повідомлялося, Москва відмовляється віддавати Варшаві уламки літака, пояснюючи це веденням російського слідства у цій справі.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року неподалік від аеродрому «Північний» біля Смоленська розбився літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту. У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ої річниці Катинського злочину. Ексгумацію жертв Смоленської катастрофи польська влада проводить з кінця 2016 року. До кінця цього року прокуратура планує ексгумувати й провести детальне дослідження останків 46 жертв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
51омбр Показати IP 11 Грудня 2017 18:12
Мабуть ті докази такі як німецький(нациський) золотий ешелон у Східній Пруссії

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus