USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У «Правому секторі» підтвердили, що їздять на машинах Януковича

29 Березня 2014 18:42
Лідер «Правого сектора» Дмиро Ярош приїжджав до Рівного на машині, яка належала екс-президенту України Віктору Януковичу. У «Правому секторі» підтвердили цю інформацію і вказали причини використання автівок Януковича у власних цілях. Однак українці засудили подібні дії, - повідомляє Цензор.Нет

У «Правому секторі» пояснили, що возять свого лідера в броньованому авто заради його безпеки.

«Вибачте, а ПС в революційний час повинен був КУПУВАТИ машини? Це по-перше. По-друге, везти Яроша в неброньованому авто - це злочин недбалості. Якось не дуже хочеться найближчим часом бути і на його похороні ...» , - йдеться в повідомленні на сторінці «Правого сектора» в Facebook.

Користувачі інтернету не підтримали використання "Правим сектором" крадених машин. Ось як виглядають найпопулярніші коментарі під постом:

«Як на мене, це майно вкрадене в громадян України. Тому ці автомобілі мають бути повернуті державі та продані через аукціон. Присвоювати крадене не найкращий вчинок» , - написав Гриценко Віталій.

«Тобто, як ви самі стверджуєте, національної революції поки не досягли, але от машини вже є. Не по тій стежині ви йдете. По тій вже ходили - вона веде у Ростов на Дону» , - написав Max Karmiletsky.

Зазначимо, елітна тюнінгована GMC, на якій Ярош приїхав на похорон Олександра Музичка, коштує понад більше ніж мільйон гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
я Показати IP 29 Березня 2014 19:15
ничего удивительного...к сожалению..
че до я Показати IP 29 Березня 2014 20:05
ще цікава інформація що доро на вбивство Білого йшло із майдану. це для роздумів.
Олег Показати IP 29 Березня 2014 19:21
Не здивуюсь, що правосекі у януковичський палац в Межигірьї із золотими унітазами вселяться, бо у революційний час десь треба жити
Анонім до Олег Показати IP 29 Березня 2014 20:06
Мародери, По справедливості то краще допомогли б продати, а кошти спрямувати для потреб Армії, родин загинувших, а не для себе любимих!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 20:16
А ти знаєш яка то тяганина щоб законно продати відразу. Якщо не знаєш - не кажи. А якщо завтра янек скаже щоб ми віддали йому - бо вони "чесно" ним зароблені.
просто я до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 21:38
https://www.youtube.com/watch?v=l8phvC2buWg
13 Показати IP 29 Березня 2014 19:23
банда шикує, що й треба було казати
Анонім до 13 Показати IP 29 Березня 2014 20:27
Термин банда стал общеупотребительным со времени польского восстания 1863 года, так как польские повстанцы называли свои отряды «партиями» или «бандами». Так что, дорогие, что партия что банда - одно и то же. И что всех собак вешать на ПС. Ой! Ездят на таких тачках. А другие наши политические деятели имеют тачки не хуже. И Кличко и Порошенко и Тимошенко и Аваков и Яценюк и т.п.
555 Показати IP 29 Березня 2014 19:37
Спочатку один придурок їздив а тепер другій!!!!!! Один втік в Ростов, а Ярош буде тікати куди всюди йому зроблять заборону, бідолаха яке вони мають право користуватися чужим майном, хто вони такі, ******** які беруть дуже багато на себе!!!! Ой Ярош-Ярош!!!!!!!!!!!!
555 до 555 Показати IP 29 Березня 2014 19:43
коментар було видалено
Думка Показати IP 29 Березня 2014 19:41
Бандитський поступок і чим він кращий януковича?Цей правий сектор це дійсно БАНДА,але одне запитання до силовиків невже їх неможливо притягнути до відповідальності або до тюрми?Автомайдан також іздить на крадених машинах і на хр*нь була та революція,щоб тільки загинули люди,а Бют рулить вже переплюнув ПР мабуть буде знову МАЙДАН але набагато потужніший.
Крымчанин Показати IP 29 Березня 2014 19:42
однако.. а где же остальные тачки? нехило устроились хлопцы, скромненько и со вкусом!
Анонім до Крымчанин Показати IP 29 Березня 2014 20:19
А що, смак хороший.
Крымчанин Показати IP 29 Березня 2014 19:44
http://img.ria.ua/photos/ria/news_text/6/642/64270/64270.jpg типа того
Валя Показати IP 29 Березня 2014 19:45
Ще гірші за попередніх власників!!! Бандити!!!
совість Показати IP 29 Березня 2014 19:50
називайте речі своїми іменами! це крадіжка, кримінальне захоплення майна! а не "націоналізація"! Вори які себе самі коронували, поставили себе над законом і вважають, що діють від імені народу! Тисячі громадян України стояли на Майдані, але не бігають зі зброєю, не займаються рейдерством і рекетом! Прав був класик коли говорив, що революції ніколи не зменшували тягар тиранії, а лише перекладали його з одного плеча народу на інше. Одним словом Швондери і Шарикові
Човен до совість Показати IP 30 Березня 2014 11:13
Ну, пан прєабраженскій , звісно ж, відправив би усе з межигір'я в ростов - ми ж не злодіїї якісь , щоб посягати на священне право приватної власності віктора федоровича.
152 Показати IP 29 Березня 2014 19:51
віддайте їм ще межигіря....
Корінний лучанин Показати IP 29 Березня 2014 20:14
ВСІ ВИЩЕНАПИСАНІ КОМЕНТАРІ СПРАВЕДЛИВІ!!! ЯРОШУ І ПС НЕ ДАЮТЬ СПОКОЮ ЛАВРИ ЯНУКОВИЧА!!!! А ЛУКАШЕНКО МОЛОДЕЦЬ, СУПЕР ЩО ПОПЕР ЇХ ІЗ БІЛОРУСІ - НЕ ЦЕРЕМОНИВСЯ , НАДАВАВ ПО МОРДАМ і ПОВИГАНЯВ! ВСІ ЧУЛИ ЙОГО РОЗПОВІДЬ!
567 до Корінний лучанин Показати IP 29 Березня 2014 20:34
Твій Лукашеко вчора говорив 50/50. Трошки дядько забріхувався і з ПС і з тим, що його с/г техніка і молотить західним україцям пшеницю і поля на заході обробляє і машини він нам дає для використання в селі і що путіну про нас злі язики наговорили. А він бідненький нічого не бачив. Тільки слухав. Бідний президент всія русі - інтернету немає, розвідки і аналітиків також. По мордам він надавав ПС. Ой, не сміши.
Корінний лучанин до 567 Показати IP 29 Березня 2014 22:19
Я про ПС знаю і від білорусів із МІНСЬКА і те що Лукашенко їх випер із Білорусі це не видумка і правильно зробив. Це комусь може і смішно , що Україну довели до ганебної кризи , а Лукашенко в Білорусі цього не допустив. ОСЬ ТОБІ Й НЕ СМІШИ, як ти говориш! В ЛУКАШЕНКА АРМІЯ В НАБАГАТО КРАЩОМУ СТАНІ ніж В УКРАЇНІ, він навпаки її зміцнював.
Анонім Показати IP 29 Березня 2014 20:17
ви краще подивіться на яких авто їздять олігархи, депутати, працівники міністерств,відомств прокуратури,сбу,митниці і т.д Народ України переважно бідний,зате вони вже давно жирують.Цікаво чому?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 20:38
100 пудов. Дивіться на інших.
Анонім до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 20:58
Ви напевно з комуняк: грабуй награбоване! Або "отберем, а потім поділимо" (бажано між своїми)! Тоді це не правий а лівий сектор! Ми вже в цьому жили: "хто был никем, тот станет всем"
333333333 Показати IP 29 Березня 2014 20:37
ЦІкаво, якби не було ПС, Яроша. Про що всі говорили і писали. Бачу що про симоненка, азарова, єфремова та інших їм же подібних вже ніхто не пише Значить ПС того вартий.
Лучанин Показати IP 29 Березня 2014 20:44
Дмитро Ярош загарбаним автомобілем президента підтвердив, що він є провідником бандитського угрупування
Анонім до Лучанин Показати IP 30 Березня 2014 08:30
А ти спробуй забери.
Махно Показати IP 29 Березня 2014 21:28
Що там авто, якщо ПС зможе пробити скасування Мита на утилізацію, то я підтримаю його, а не пастора Турчинова чи сировара Авакова!
111 Показати IP 29 Березня 2014 22:06
Треба подготовились там здесь золотой бетон
1111 Показати IP 29 Березня 2014 22:11
ЧОМУ ПРАВИЙ СЕКТОР ПОКРИВАЭ ГАИ. З ЦЬОГО ВИПЛИВА ЩО В ТЕПЕРЕШНИЙ ЧАСЛЮБИЙ МОЖЕ ЪЗТИТИ НА ЛИВАКАХ
Olha Показати IP 29 Березня 2014 22:37
Яка гидота.Нормальним людям самозванна влада нав'язуює мораль бандюків-вкрасти у ПРЕЗИДЕНТА машину- це нормально.Самозванці навіть не думають порушити справу за крадіжку президентської машини. І цю владу українцям дали ЄС і США.За цю самозванну бандитську владу Україна платить своєю територією.
Ірина Показати IP 30 Березня 2014 04:32
Та хай може Вітя вертається - всуне їм п**ди!!! Хоть посміємось!!
Анонім Показати IP 30 Березня 2014 09:04
А що ви очікували, пс це збройне злочинне угрупування яке що хоче і де хоче бере
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 30 Березня 2014 09:22
Мені Ярош та ПС нагадали про Мішку Япончика та його армію тільки Мішка в політику не ліз, а в іншому схожість є разюча. Я думаю, що у ЄС скоро будуть претензії до України з приводу дій та існування ПС та отанама Яроша.
опиум Показати IP 30 Березня 2014 16:32
коментар було видалено
Ігор Показати IP 30 Березня 2014 18:08
я в щоці, ото "херої". Добре, що показали себе до виборів, а то здуру люди повірили у патріотів, ото мали би хуже януковича.
ДАІ до Ігор Показати IP 31 Березня 2014 19:21
"Правий сектор" віддав ДАІ авто Януковича : http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/31/7020916/