USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Раді пропонують довічно позбавляти українців водійських посвідчень

24 Січня 2022 11:09
У Верховну Раду внесли законопроект, яким пропонують довічно позбавляти прав деяких українських водіїв.

Проект закону № 6278 передбачає посилення відповідальності українських водіїв. Як повідомляє Апостроф, про це йдеться на офіційному сайті парламенту.

Необхідність прийняття документу, як зазначають автори законопроекту, «зумовлене непоодинокими випадками масштабних ДТП у всій країні».

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, проект закону пропонує внести зміни до кодексу про адміністративні правопорушення для можливості довічного позбавлення права керувати автомобілем «за систематичне порушення порядку користування цим правом».

У пояснювальній записці до законопроекту також вказано, що запровадження парламентом цього закону дозволить забезпечити дотримання вимог правил дорожнього руху та знизить смертність на українських дорогах.

«Проектом закону пропонується внести зміни до статті 30 Кодексу України про адміністративні правопорушення та до статті 55 Кримінального кодексу України в частині позбавлення наданого даному громадянинові права керування транспортними засобами до довічного терміну. Прийняття законопроекту не передбачає додаткових витрат з державного бюджету України», – йдеться у документі на сайті Ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Коля Показати IP 24 Січня 2022 11:48
Правильне рішення
Анонім Показати IP 24 Січня 2022 12:35
А красти депутатам скільки раз можна? Причини покласти мандат на стіл ніколи не буде
скептик Показати IP 24 Січня 2022 12:42
"зумовлене непоодинокими випадками масштабних ДТП у всій країні». більш розмитого визначення важко придумати. непоодинокі - це скіл три ? що таке масштабне ДТП ? хто приймає рішення про позбавлення прав ? інспектор петренко ? так це бонус до його зряплати. якщо суд, то будь-який більш-менш грамотний юрист розмаже в суді інспектора петренка вздовж і впоперек
Народна прокуратура до скептик Показати IP 24 Січня 2022 15:20
Ти, су..а, задумуєшся не про наслідки дій подібних тобі п'яних виродків за кермом, які останнім часом почали збивати людей вже на тротуарах, а квокчеш про протидію людям, які намагаються хоч якось цьому протидіяти!!!
скептик до Народна прокуратура Показати IP 24 Січня 2022 19:46
як кажуть застав дурня Богу молитись, то він лоба розібє. так само і зеленим пальцем роблені : нібито і хочуть зробити добре діло, але із-за природньої тупості роблять це через ЗП
911 до скептик Показати IP 24 Січня 2022 15:46
Так це ж не формулювання статті закону , а передумова створення такого законопроекту.
скептик до 911 Показати IP 24 Січня 2022 19:47
СУМНІВАЄШСЯ, що в законі буде інакше ? ню-ню
лучани Показати IP 24 Січня 2022 12:54
Ніби без прав вони знову не сядуть за кермо. Куплять жигулі за 200 доларів і будуть їздити.Садити треба на декілька років
Свинар Чук Показати IP 24 Січня 2022 13:27
А я фамілію зміню!
Анонім до Свинар Чук Показати IP 24 Січня 2022 14:06
код не зміниш.дія підтяне все .гаплик .
водій Показати IP 24 Січня 2022 14:03
очередная х*йня