USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Раді закликають Порошенка оголосити війну Росії

22 Грудня 2018 18:10
21 грудня 2018 року позафракційний народний депутат Верховної Ради України Віталій Купрій вніс на розгляд парламенту проект звернення до президента України Петра Порошенка з проханням оголосити війну Росії.

Про це пише видання Today.ua.

Текст пояснювальної записки до документа «Про звернення Верховної Ради до президента України щодо оголошення війни, розриву дипломатичних відносин і припинення транспортного сполучення з Російською Федерацією» в електронній базі поки відсутній.
ЧИТАЙТЕ ЩЕ:ПОРОШЕНКО МАЄ РОЗІРВАТИ ДИПВІДНОСИНИ З РОСІЄЮ. АРГУМЕНТІВ ПРОТИ – НЕ ІСНУЄ

Раніше подібні ініціативи неодноразово виносилися на розгляд українського парламенту, проте під час обговорення не набирали необхідної кількості голосів.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що виступає за припинення дипломатичних відносин з РФ, проте цьому перешкоджає той факт, що на території Росії знаходяться близько 3,5 млн громадян України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 22 Грудня 2018 18:27
Хай рада йде і воює.Думають що це іграшки.
! до Анонім Показати IP 22 Грудня 2018 20:24
Цікаво... Один довбень депутат, - або провокатор, або ідіот щось висрав, но зато в кометах вся "еліта" секти путінососів ...
онаній до ! Показати IP 22 Грудня 2018 23:28
сам ти путіносос якраз бери йди і воюй
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2018 18:30
Давайте уже, быстрее цырк закончится, за неделю примерно
777 до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2018 19:12
а может и быстрее.
Москалику до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2018 20:00
Москалику купи собі словничок української мови.
онаній до Москалику Показати IP 22 Грудня 2018 23:26
Собі купи і йди воюй за олігархів , такі як т ипатріоти просрали країну і зробили цін искажені.. буд ьпроклятий ти і твоя сімя
Сталін Показати IP 22 Грудня 2018 18:40
Давай,Куприй, твое ім"я увійде в історію. Посмертно...
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Грудня 2018 18:58
Анекдот радянських часів- "Що треба зробити, щоб покращити життя радяньських людей? Відповідь-треба оголосити війну США і тут же здатися в полон."
Реаліст Показати IP 22 Грудня 2018 19:07
Бери друзів, жінку, дітей і йди воюй, бов#####ре.....
)))) Показати IP 22 Грудня 2018 19:11
))))кроме смеха ничего(Вслед за Наполеоном i Hitler)
ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Грудня 2018 19:36
От зараз час і покаже, як той, що в тельняшці на засідання Ради як у знак "підтримки затриманих моряків" (Гончаренко- заступник фрикції Пеці ) проголосує за оголошення війни. Впевнений, тєльнік в рот і мовчок.
Може бути Показати IP 22 Грудня 2018 20:30
Оголосять війну - через місяць Україна стане частиною Росії