USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

У селі на Волині розмалювали зупинку. Фото

9 Січня 2022 14:46
У селі Ревушки Ковельського району відновили автобусну зупинку.

Фото зупинки виклала у Фейсбук-спільноті «Турійська територіальна громада: сьогодення» Діана Поліщук.

«Від усіх жителів села Ревушки, спішу подякувати усіх тих, хто допоміг та взяв участь у відновленні автобусної зупинки в нашому невеличкому селі!

Щиро Вам подяка за створений комфотр та затишок в першу чергу для наших діток, які кожного дня чекають шкільного автобуса! Нехай щедрість Ваша та втрачені сили повертаються Вам сторицею! Дякуємо, що дбаєте про нас! Надіємося й надалі на Вашу турботу!

З прийдешніми усіх святами! Щастя Вам, міцного здоров’я, миру, натхнення та здійснення усіх планів в Новому році!» – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
сумно Показати IP 9 Січня 2022 15:02
В інших країнах супутники запускають і важливі для людей відкриття роблять, а в нас все малюють зупинки... :( На якому все ж ми рівні від цивілізації?! :(
Реально до сумно Показати IP 9 Січня 2022 15:23
дивлячись на фото зупинки до ремонту (до якого стану її довели) рівень цивілізації був трохи вище від первіснообщинного. А те, що зробили, заслуговує на повагу. Молодці!
Знаючий до Сумно і Р Показати IP 9 Січня 2022 15:33
До чого довели народ...відкриття зупинки - це вже свято(...жуть
Попандопуло до Знаючий до Сумно і Р Показати IP 9 Січня 2022 16:56
Все починається з малого ...
Лучанка Т до Знаючий до Сумно і Р Показати IP 9 Січня 2022 17:44
Принаймі люди хоч щось роблять, щоб привести до ладу. А що робите Ви, окрім критиканства? Підняли 5-ту точку з дивана, щоб, хоча б, сніг розчистити?
Петро Показати IP 9 Січня 2022 18:41
Це що дітей заставили? ....Якщо вже щось робити то треба професійно, а не аматорськи(((( Розвиваємо дурні смаки....