USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У скільки українцям обійдеться «великодній кошик» у 2015 році

7 Квітня 2015 18:45
Середня вартість святкового кошика до Великодня у 2015 році становитиме 410 гривень.

Про це свідчать дані Національної академії аграрних наук України та ННЦ "Інститут аграрної економіки", - інформує Газета.

Згідно з даними Держстату, на споживчому ринку в березні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 15,6%.

Найбільше - на 39,2–31,9% подорожчали цукор, соняшникова олія та фрукти.

На 29,4-16,9% підвищилися ціни на продукти переробки зернових, рис, хліб, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, овочі, безалкогольні напої.

Ціни на алкогольні напої підвищилися на 4%, свідчать дані Держстату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 7 Квітня 2015 20:15
за 410 гривень вам дадуть хіба шо того кошика потримати...
Анатоль_ до Анонім Показати IP 7 Квітня 2015 23:19
горілка дорожчає-то біда!
Анонім Показати IP 7 Квітня 2015 20:37
Базарники подуріли зовсім. В сільпо риба і м"ясо дешевшв як на базарі. Коли наїдяться. У польщі перед святом знижки, а наші все ціну підіймають, як перед кінцем світу. Зелена нототенія була по 52 грн тиждень тому. Сьогодні - 65 грн. Ну розумію з села молоко везли і то ціну знижують. А то лежала та риба , ніхто не брав. Аж позеленіла.
гість Показати IP 7 Квітня 2015 21:58
Вчора у там-тамі купив акційну рибу пряного соління. Запитав, чому дешево, а продавчиня не моргнувши оком повідомила, що то є реклама виробника і тому ціну продукту знижено. Вдома виявилось, що вона зіпсована і зовсім не пряна, а х*@ва. Надалі братиму лише фасоване в заводських умовах , - і не в там тамі, а на ринкові. Передзвоню до інспектора Фреймут.
гість Показати IP 7 Квітня 2015 21:58
Вчора у там-тамі купив акційну рибу пряного соління. Запитав, чому дешево, а продавчиня не моргнувши оком повідомила, що то є реклама виробника і тому ціну продукту знижено. Вдома виявилось, що вона зіпсована і зовсім не пряна, а х*@ва. Надалі братиму лише фасоване в заводських умовах , - і не в там тамі, а на ринкові. Передзвоню до інспектора Фреймут.
Анонім до гість Показати IP 7 Квітня 2015 22:09
А на базарі думаєш краще? Скумбрія аж позаверталась від повторної заморозки, а ціну поставили на неї 75 грн. Кава галка "Еспрессо" 250 гр біля зеленого павільйона 70 грн, а в кінці сітки біля парку 43 грн. Це капєц. Ціну на шинку виставили 80 грн за кг, що думаєш дядькові за живу вагу хоч копійку додали?
Alexey Ingul Показати IP 8 Квітня 2015 08:03
коментар було видалено
не пацик Показати IP 8 Квітня 2015 10:06
Лучанин:- хватит жить убого ! сними ковер повесь ВАН_ГОГА !
От ви смішні... Показати IP 8 Квітня 2015 15:35
Все вам погано, все дорого... а от візьміть хоча б тиждень перед святом масово тай не купіть ту рибу, м'со чи інші делікатеси, хай в них в магазинах та на ринках погниє... але ж вам ваше напхати чрево та постогнати про тяжкість битія важливіше за власну гідність