USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Слов’янську розпочалася антитерористична операція. ОНОВЛЕНО

13 Квітня 2014 09:29
Антитерористичний центр СБУ розпочав антитерористичну операцію в Слов’янську

Про це на власній сторінці у «Фейсбуці» написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Espreso.tv.

«Началась АТО в Славянске. Руководит АТЦ СБУ Украины. Привлечены силы из всех силовых подразделений страны. С Богом!», - написав він.

За станом на 9:35 стало відомо, що сепаратисти у Слов’янську на Донеччині почали стріляти.

Про це Арсен Аваков написав на своїй сторінці у Facebook, ‒ повідомляє ТСН.

Міністр закликав жителів не виходити з квартир та не підходити до вікон, адже місцеві сепаратисти без попередження відкрили вогонь по силовиках.

«Передавайте всім цивільним піти з центру міста ‒ не виходити з квартир, не підходити до вікон. Сепаратисти відкрили вогонь на ураження в сторону спецназу без розмов», ‒ написав Аваков на своїй сторінці у соцмережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
сссс Показати IP 13 Квітня 2014 09:54
Смерть сепаратистам.
Альфа Показати IP 13 Квітня 2014 09:59
Жорстко накажіть їх там,щоб мясо осталось.
Реалист Показати IP 13 Квітня 2014 10:08
Главное, до конца доведите. Трупики колорадов должны быть выставлены на обозрение на центральной площади города. Можна их замотать триКАЛоры, если те им так нравятся.
Igorock до Реалист Показати IP 13 Квітня 2014 10:56
Ти вже забув як ця влада настріляла трупиків "небесної сотні", а потім виставила їх на показ?
Анонім до Igorock Показати IP 13 Квітня 2014 11:47
коментар було видалено
Херсон Показати IP 13 Квітня 2014 10:25
Пора бы уже понять, что дальше - край. Страну удастся сохранить, если только каждый на своём месте будет чётко выполнять свои обязанности. В вооружённых мерзавцев с колорадскими ленточками - стрелять на поражение! Колорадских жуков уничтожать как можно скорее, чтобы не расплодилась гадость. Пора уже уничтожить тех, кто финансирует (кто - все знают) - тогда и колорадские жуки исчезнут, как бабка пошептала.
Анонім до Херсон Показати IP 13 Квітня 2014 10:40
коментар було видалено
222 до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 10:53
коментар було видалено
Трибуна до 222 Показати IP 13 Квітня 2014 11:01
Це або Комсодрочери або Гандрушка Мельник.Підуть по одній статті або будуть повіш**))))
україна до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 11:14
Кара Господа тебе здолає.
ольга Показати IP 13 Квітня 2014 10:43
бійтеся Бога. Таке свято, а люди вже Бога забувають людей вбивають, немає соромо ні совісті ні чого святого
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 10:47
Аваков давно живе в віртуальному світі. Командує в фейсбуці. Інформацію отримує з 5 каналу. Ніякої спецоперації немає, не брешіть. НЕма кому її проводити. Місцеві силовики практично "перейшли на сторону народу". А немісцевих ви ж і розігнали. Пожинайте плоди. Донецьк, Луганськ, Словянськ, Артемовськ... Хто далі?
bomok Показати IP 13 Квітня 2014 10:59
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 13 Квітня 2014 11:05
Починати і підтримувати братовбивчу війну ГРІХ. Схаменіться Українці. Ніхто в світі нам не бажав і не бажає добра. Згадайте історію яктполяки німці і решта європи рвали україну. Не одна москва нам ворог.
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 11:12
коментар було видалено
йцйц до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 11:32
Ага і мертві сепаратисти на асфальті смердять)))))
ВІК Показати IP 13 Квітня 2014 11:15
А це зря.......РОЗПОЧНЕТЬСЯ ГРОМАД.ВІЙНА,БО СХІД НЕ ПРОБАЧИТЬ.І В ТАКЕ СВЯТО?!!!!!!!!АЛЕ ЧОМУ ДИВУВАТИСЬ-ЦЕ Ж ХУНТА НІЧОГО СВЯТОГО.НУ І БРЕХНЯ ЗМІ 99%
йй Показати IP 13 Квітня 2014 11:22
Троль хватить писати під одним ІР.Бо мало не покажеться
Бородатий сепаратист Показати IP 13 Квітня 2014 11:24
Ха ха сепаратюги плачуть , що їх двоє вбитих вже лежать.
Тарас до Бородатий сепаратист Показати IP 13 Квітня 2014 11:29
Чудова новина)))))
Ольга до Бородатий сепаратист Показати IP 13 Квітня 2014 11:39
Собакам їх віддати))))
Дід Панас до Ольга Показати IP 13 Квітня 2014 11:43
це у вас європейська толерантнісь? б*дло ви з села
ййй до Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 11:50
коментар було видалено
ТАРАС до Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 13:59
В містах б*дла набагато більше!
Дід Панас до ТАРАС Показати IP 13 Квітня 2014 20:20
згоден, з селом перегнув палицю, сам з відтам
Дід Панас до Бородатий сепаратист Показати IP 13 Квітня 2014 11:41
Переговори четвірки зірвані.
Груз200 до Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 11:46
Ну й флаг їм в зуби.Хай будуть зірвані.Цікаво тепер російські матері впізнають своїх дітей?
настя Показати IP 13 Квітня 2014 11:28
це вже ужас
Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 11:40
"Мене взагалі веселить як вся ця ліберальна публіка, лицемірно і пафосно просторікує про свободу і «диктатурі в Росії», вітає реальну диктатуру в Києві і закликає до найжорстокішим і нещадним розправ над інакомислячими. Адже це так по-європейськи і демократично - закликати влаштовувати розправи над інакомислячими"
Анонім до Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 11:57
такі у нас люди з психікою не все гараз явно, судя чи по коментам
олег до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 11:59
З психікою все нормально.Просто росіяни проти себе так настроїли.За що боролись на то і напоролись
ми до олег Показати IP 13 Квітня 2014 13:41
да при чому тут росіяни? Там наших людей вбивають, НАШИХ УКРАЇНЦІВ! А ви всі як тварини радієте чужій смерті! Що стало з нашим народом?
Волк Показати IP 13 Квітня 2014 11:44