USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У смертельній ДТП в Ковелі загинув велосипедист

12 Червня 2015 16:16
Смертельна аварія сталася минулої ночі у Ковелі. Внаслідок зіткнення мотоцикла та велосипеда загинув велосипедист, водій та пасажир мотоцикла госпіталізовані з травмами.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі ДАІ області.

Так, 11 червня о 00:20 у Ковелі водій мотоцикла Yamaha, 1996 року народження, допустив наїзд на велосипедиста, 1988 року народження.

Велосипедиста намагалися врятувати, однак травми виявилися несумісними з життям. Чоловік помер у приймальному відділенні соціальної лікарні міста.

Водій та пасажир мотоцикла зі струсом головного мозку перебувають у травматологічному відділенні Ковельської ЦРЛ.

Як з’ясувалося, мотоцикл не був зареєстрований органах Державтоінспекції.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
? Показати IP 12 Червня 2015 17:07
Ковельчани натякають, що батько мотонаїздника круте цабе в погонах
Анонім до ? Показати IP 16 Червня 2015 18:42
ні. це не правда. я 100% знаю
скільки Показати IP 12 Червня 2015 17:15
можна їх терпіти? Всіх звільняти і під суд. Інакше вони нас знищать.
my_gift Показати IP 12 Червня 2015 17:34
Хто ще буде пропагувати пересування містом двоколісними??
Ковельчан Показати IP 12 Червня 2015 23:43
Дійшли слухи що це Дудка.?
555555555 до Ковельчан Показати IP 13 Червня 2015 00:01
так,це Дудка
решала Показати IP 13 Червня 2015 04:07
А ну то панятно шо дудкі нічього не буде якшо це був він.
дарвін Показати IP 13 Червня 2015 09:47
Нічого) якщо не вийде засудити дудку, то хай боїться тепер йти ввечері дворами. А то мало лі, цегла на голову може впасти ) і ніхто нічого не почує... Так шо , акуратніше тепер :)
Віталік Показати IP 13 Червня 2015 15:17
Вже навіть відео удалили з Ютубу?:((
Анонім Показати IP 13 Червня 2015 16:28
де можна подивитись відео