USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Ковелі п’яний водій «Volkswagen» збив насмерть жінку

1 Березня 2016 16:29
На лінію «102» до Ковельського відділу поліції сьогодні, 1 березня о 5 годині ранкунадійшло повідомлення від працівників швидкої медичної допомоги про те, що в райцентрі автомобіль здійснив наїзд на пішохода.

Автопригода трапилась на вулиці Незалежності в райцентрі Ковель. За кермом автомобілем «Volkswagen T-5»перебував 31-річний місцевий житель, - інформує прес-служба поліції області.

Водій здійснив наїзд на двірника, яка була одягнена у світловідбиваючий жилет. Внаслідок ДТП 44-річна жінка померла на місці пригоди.

Попередньо встановлено, що водій автомобіля був у стані алкогольного сп’яніння. Транспортний засіб доставили на арештмайданчик Ковельського відділу поліції.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті, зокрема, передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
коля Показати IP 1 Березня 2016 17:07
чм*в обмило вдалий перевіз цигарок до РП?
водій Показати IP 1 Березня 2016 17:21
відкуплюсь і докажу що двірничка була п"яна і сама напалв на мене!!
суд Показати IP 1 Березня 2016 17:44
коментар було видалено
Сільмаш Показати IP 1 Березня 2016 17:44
В Ковелі розігнали всіх мєнтов а нових ненабрали в городі бєспрідєл полний.
вася Показати IP 1 Березня 2016 17:54
та він бухав всю ніч!!
Kapitan Показати IP 1 Березня 2016 18:56
Винуватець навіть спробував втікати з місця ДТП !
Kapitan Показати IP 1 Березня 2016 19:13
Винуватець ДТП втікав з місця аварії !!!
водій Показати IP 1 Березня 2016 19:24
шо таке! я нікуди не тікав! а шо я такого зробив?
Kapitan до водій Показати IP 1 Березня 2016 21:15
Куди ? ти й сам не знаєш ! Але дякувати батькові , що наздогнав ....
Anonymous Показати IP 1 Березня 2016 20:12
Алкашів за кермом поліція ПОВИННА відстрелювати, не застрелили і вбив людину - 25 років!
123 Показати IP 1 Березня 2016 22:06
Самого, с*ку, розстріляти!!! Даремно смертну кару в Україні відміли!!! Для таких скотів - якраз адекватна кара - позбавлення життя!!!
Гєна Анальний Показати IP 1 Березня 2016 22:43
Темно ж, як в нєгра в с*ці. Що вона там робила?
Анонім до Гєна Анальний Показати IP 3 Березня 2016 01:10
Сказано, що прибрала!
адвокат Показати IP 2 Березня 2016 12:10
дадуть 5 років омбеження волі із застосуванням умовно дострокового звільнення з іспитовим терміном у 3 роки + 2 роки позбавлення права керування ТЗ+ штраф, а також + моральну шкоду, якщо хтось подасть цивільний позов в порядку КПК
водій Показати IP 2 Березня 2016 16:09
все буде чікі -пікі!