USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У суботу в центрі Луцька перекриють рух через смолоскипну ходу

11 Лютого 2022 18:59
У центрі Луцька через «Марш правих традицій» і смолоскипну ходу на декілька годин перекриють рух транспорту.

Відповідне розпорядження у вівторок, 8 лютого, підписав Луцький міський голова Ігор Поліщук.

У суботу, 12 лютого, у Луцьку Всеукраїнська громадська організація «Сокіл» організовує «Марш правих традицій». У рамках акції запланована смолоскипна хода, яка стартує від скверу генерал-хорунжого армії УНР О.Д. Алмазова, пройде центральними вулицями Луцька і завершиться на Замковій площі.

Міський голова доручив правоохоронцям забезпечити громадський порядок, супровід під час пішої ходи, а також призупинення руху транспорту з 18:00 до 20:00 за маршрутом проходження колон: проспект Волі, Театральний майдан, вулиця Лесі Українки, майдан Братський міст, вулиця Братковського, вулиця Кафедральна, площа перед Луцьким замком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Олександр Показати IP 9 Лютого 2022 12:44
А ЩО БІЛЬШ НЕМА ДЕ ХОДИТИ.І ВЗАГАЛІ,ЩО ЗА ТРАДИЦІЇ СТВОРЮВАТИ НЕЗРУЧНОСТІ ЖИТЕЛЯМ ЛУЦЬКА.
Сергей до Олександр Показати IP 11 Лютого 2022 21:31
Так в нас свобода - хто де хоче там i ходить.
Читач до Олександр Показати IP 12 Лютого 2022 11:09
Щось не подобається вали кацапстан (рашку) там таке під забороною
Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 13:05
Коли вже це божевілля зі смолоскипами закінчиться?
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 13:22
Та що ж тобі усе не так? Смолоскипи не подобаються, проти будівництва стадіону на ЛПЗ виступаєш. Сходи до психолога
історія пише до Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 16:29
Це божевілля ,як гнійний чиряк ,й інакше як хірургічним шляхом від нього не позбудешся. .Так що ми бачимо поки що квіточки..та обовязково будуть і плоди, якщо люди будуть лише пасивно спостерігати за цим.
Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 14:18
"здоровий" націоналізм - це дешеві продукти та висока середня пенсія, а не подібні провокативні зібрання, що дістають давно забути в ЗМІ теми. А останній момент не сприяє міжнародному іміджу українців.
Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 14:31
Дикарі
Тор Показати IP 9 Лютого 2022 14:50
Для ЗМІ якої країни вони роблять цю картинку?
Анонім до Тор Показати IP 9 Лютого 2022 16:48
Лаптеногі проплатили, ці буду розмахувати, ще і німецького невдаху-художника згадувати почнуть
Василь Показати IP 9 Лютого 2022 15:02
Щоб не створювати деякі незручності-то ходу по Волі можна провести по тротуару,а далі не потрібно зупиняти транспорт на 2 години.Перехід до Братського мосту займе макс. 15хв.Нехай навіть там буде 1000 осіб.Можна спокійно пройти тротуаром по 4-5 чоловік,навіть більше.Отже колона займе 200м.макс.
Булгаков Показати IP 9 Лютого 2022 15:48
Розруха в головах!!!!!!!!
Патріот Показати IP 9 Лютого 2022 16:00
Слава Україні!
Олександр Показати IP 9 Лютого 2022 16:03
Наслідки тільки одні - потрібна картинка на весь світ, що тут одні нацики
Читач до Олександр Показати IP 12 Лютого 2022 11:12
Сам ти нацик
історія Показати IP 9 Лютого 2022 16:22
Для нас,щоб показати ,що справа украінського націоналіста бандери ,живе..Прощупують так сказати наш украінський народ ,яка буде наша реакція.Німецькі нацисти, теж отак починали свою нацистську,антилюдську діяльність..поки не перейшли до військових дій,показавши свое нутро в другій Святовій війні.Історі повторюеться час від часу..особливо коли її забувають,як от і тепер.
Анонім до історія Показати IP 9 Лютого 2022 16:50
Бандера 4 роки в Заксенхаузені сидів і до нквдшного укрнаціоналізму не мав жодного відношення. Вчіть історію
історія до Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 19:08
..Зате до нацистського СС мав повне віддношення,підтвердження якому е безліч "світлин" з явним піддтвердженням його кривавих злодіянь проти своїх же землків. Не сумнівайтеся-Історя все памятае! НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ! НІЩО НЕ ЗАБУТЕ! І всьому свій час.
Анонім до історія Показати IP 9 Лютого 2022 20:34
Бандера і СС? Самі придумали чи лаптєногі підказали?
Кішкодав Бе до Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 20:16
Так сидів, що міг по місту на Мерседесі їздити і маляви в Україну відправляти.
Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 17:37
У Європі паради нацменшин, а у нас непойми - хто зі смолоскипами - у кожного своє
до Анонім до Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 18:58
Це все БЕЗумство лише підверджуе,що антихрист вже на порозі.
ПТН ХЛО до до Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 14:52
Не на порозі а біля кордонів України вже свої війська збирає а сам він сидить в Кремлі.
Тролі Показати IP 12 Лютого 2022 08:37
Прийшли вночі, намінусовали та наплюсовали. Нормальна людина, зробила висновки. Розруха в головах!!
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2022 11:19
Ну чого українці такі вибачте тупі? Скільки ще буде тривати срач між патріотами? Вони тоже так само люблять Україну як противники цієї ходи. Поки ми будем сратись доти в Україні нічого хорошого не буде. Треба бути разом бути проти Кремля, так нє нам треба сратись коли одні інших нациками буде обзивати. Дурні Путін тільки радуться цьому срачу між патріотами!
До Лучанина Показати IP 13 Лютого 2022 11:08
Ти тупий баран тобою управляють ж...и це тебе я бачу нк бентежить