USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Теремнівські ставки запустили білого амура

12 Березня 2016 17:22
Відбувся другий етап зариблення ставка на вулиці Теремнівській.

Про це повідомили у відділі екології Луцької міської ради

З метою підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану ставка на річці Сапалаївка, на вулиці Теремнівській в місті Луцьку, сьогодні, 12 березня, відбувся другий етап зариблення цієї водойми (біологічна меліорація шляхом зариблення рослиноїдними видами риб).

За рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища в підприємця Яценюка С.Й. було закуплено та випущено у ставок 100 кілограмів амуру білого.

Нагадаємо, в понеділок, 7 березня, у Теремнівські ставки випустили 500 кілограмів малька товстолоба білого та строкатого.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Рибалка Показати IP 12 Березня 2016 17:32
Хоч луцький Яценюк щось добре зробив, бо київський - вдавиться!
рибалка Показати IP 12 Березня 2016 17:34
а коли можна виходити на рибалку
Рибак до рибалка до рибалка Показати IP 13 Березня 2016 10:39
Ще невстигли запустити, а вже хочуть виловити. Хочаби декілька років, хай розмножаться. Д*рні рибалки зараз зловлять 500грм, і будуть думати , оце риба. Нехай виростуть хотяби до 3кг. Прошу злрвите випускайте.
не лучанин Показати IP 12 Березня 2016 17:43
цікаво- а місцеві полюхи вже пробували рибалити?)))
Дипломований поліщук до не лучанин Показати IP 12 Березня 2016 18:54
Да, я вже юху варив. Смачна!
123 до Дипломований поліщук Показати IP 12 Березня 2016 22:24
не їли ви смачної юхи-їли х----ю!!!!!!!!на уху рибка повинна бути -окунець-линочок-щучка-а ви з болотяної риби-дайте їй поїсти той непотріб в ставкові-нехай людям буде чиста водойма для відпочинку-з повагою до всіх любителів юшки!!!!!!!!
Рибак до Дипломований поліщук Показати IP 13 Березня 2016 10:40
Що за дурнмй рибалка. Щрб костомахоб подавився.
Хрен собачий Показати IP 13 Березня 2016 00:28
Не забудьте тепер поставити цілодобову охорону, щоб цю рибу не виловили " хижаки" з навколишніх будинків. :)
бе?до хрен собачий Показати IP 13 Березня 2016 17:52
і через охорону пролізуть за дармовою рибкою !))до зими мальок не думаю .що доживе...